J? t/m Colofon O (Tlensen inq.nl Familieberichten Elza Rammeloo-Cauwels nilieberichten Johannes Josephus Marie Pauwels Eén enkel mens ontbreekt, maar heel de wereld lijkt leeg. Een woord, een gebaar of een kaart, het deed ons goed wanneer je iemand die je zo lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Matty Pover-Smulder Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Lau Pover, kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, juli 2015 Willem Zuijdweg Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam Familie Zuijdweg Yerseke,juli2015 de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Wij danken u allen voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van kijk ook op zaterdag 11 juli 2015 19 Jammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve vader en broer Daarom willen wij op deze manier laten weten dat het volle crematorium, de kaarten en lieve woorden ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Miranda en Peter Rodney en Kiet (in Herinnering) Tiny en Willy (in Herinnering) Corry Kloosterzande, juli 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Paul Rammeloo en familie uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl sam@n êên... voor u en met u... Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. LI kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51