ÜvsrJailsfJ Familieberichten O IHensenlinq.nl MM tvM Dii/ikbsiuiijin^ 18 zaterdag 11 juli 2015 Ria Corrie Oggel-Rammeloo Bedroefd geven wij u kennis dat wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Jozina Stokx weduwe van Jacobus van 't Westeinde Familie Stokx 8 juli 2015 Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en tweelingzus Wil Westhoek - Staas Wilhelmina Dirkje weduwe van Willem Westhoek 5 september 1928 t 8 juli 2015 Middelburg: Hanneke Westhoek en Wilbert Weber Steffanie en Matthijs, Tijmen Hilversum: Henk Westhoek en Marjolein Quené Annet, Dirk, Frank Den Haag: Henne Spek - Staas Correspondentieadres: Hazelaarlaan 23 1214 LK Hilversum De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 14 juli om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aan het begin van de plechtigheid. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer. Rectificatie In het volste vertrouwen op haar Heer en Heiland is mstig overleden onze lieve tante en zus Lydia Reiber - Otte - Ida - gehuwd geweest met Jozef Reiber Nieuwdoip, 23 mei 1919 Goes, 9 juli 2015 Arnhem: Geerard Reiber Coby Reiber- Boeye Giessenburg: Els Romijn- Reiber Gerhard Romijn (in herinnering) Middelburg: W.J. Meulenberg- Otte M. Meulenberg (in herinnering) Bennekom: M. Mol- Otte C.J. Mol (in herinnering) Goes: J. Otte E.J. Otte- Lobbezoo 's-Gravenpolder: C. Otte- Offers M. Otte (in herinnering) Kleinkinderen, neven en nichten In herinnering: M. Otte N. Otte- Walhout G. van Overbeeke- Otte N.J. van Overbeeke C. Otte H. Otte-Pot H. van 't Hoff- Otte A. van 't Hoff Correspondentieadres J. Otte, Beukenstraat 160,4462 CB Goes. De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden dinsdag 14 juli om 10.45 uur in de Bethelkerk, Vrije Evangelische Gemeente, Tulpstraat 2,4461 NZ Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 10.10 tot 10.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30,4463 AJ Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de foyer van de kerk. Johan van den Broecke Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvan gen na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Maatje van Eldik-Verstraten willen wij u hartelijk bedanken. Familie Verstraten Axel, juli 2015 Adriana Kornelia Goedhart - Proost Goes, juli 2015 Jannie Hamelink-de Bruijne Ab Hofman Voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve pa en opa Dingenis Huige - Dies - betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Huige Kwadendamme, juli 2015 Dank u wel voor alle medeleven, betoond na het overlijden van mijn man en onze vader Johan de Jager Het is stil, onvoorstelbaar stil. Ineke - Wim - Margreet de Jager Vlissingen, juli 2015 kijk ook op Er zijn veel sterke vrouwen, maar jij overtreft ze allemaal. Spreuken 31: 2g Diep bedroefd melden wij u het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze altijd zorgzame, onvermoeibare moeder en schoonmoeder en vrolijke en vindingrijke oma Sas van Gent 4 december 1941 Hulst 10 juli 2015 Zij bracht leven, liefde, humor en vechtlust in onze familie. Zelfs toen een meedogenloze ziekte haar kwetsbaar maakte verloochende zij nooit haar standvastigheid en strijdbaarheid. Zij zal altijd in onze herinnering voortleven. Hulst: EgbertOggel Huizen: Marjolein Oggel Floris Lieve Rotterdam Julian Oggel en Emily Ulmann Annabel Philip Zoë Lucie Basiliekstraatje 36 4561AW Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 16 juli om 10.30 uur in de H. Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis ontmoeten wij u graag in Restaurant 'Zomerlust', Boslaan 1 te Axel. Woensdag 15 juli is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. m Voor altijd in ons hart... Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, handdrukken, prachtige bloemen, vele kaarten en berichten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Lilian van den Broecke - Luycks, kinderen en kleinkinderen Oostburg, Juli 2015 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen voor en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma danken wij u heel hartelijk. Familie Goedhart Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, mams, schoonmoeder en onze lieve oma Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk en bij de begrafenis. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jannie in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Jan Colinda en Gert-Jan Thijn, Sepp Terneuzen, juli 2015 Hartverwarmend was het te ervaren dat zo velen met ons meeleefden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het geeft ons de kracht om met dit enorme gemis en verdriet in ons gezin en ons leven verder te gaan. Het heeft ons allen goed gedaan. Olga, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50