Hanse Staalbouw investeert in geavanceerde plasmasnijtafel Restaurant Kaatje bij de Sluis 12 hanse staalbouw Hanse Staalbouw uit Nieuwerkerk heeft haar machinepark uitgebreid met een gloednieuwe plasmasnijtafel. Deze is speciaal ontwikkeld voor het snijden van platen variërend in dikte van 3 tot 60 mm van staal, roestvrij staal en aluminium. De Weel 13 4306 NV Nieuwerkerk T: 0111-64 13 33 I: www.hansestaalbouw.nl E: info@hansestaalbouw.nl CheF-kok Peter Postma combineert de Franse keuken met biologische ingrediënten als geen ander en bezorgt u een culinaire topavond! Als lezer van deze krant ontvangt u een glas prosecco gratis. Tot 44voordeel per persoon! Michelin-ster arrangement 6-gangendiner Biologisch ontbijt 4-sterren hotel Klantbeoordeling 8,5 Kaatjes Résidence**** - tegenover het restaurant Boek vóór 20 juli op Kras.nl/LR83035 zaterdag 11 juli 2015 Efficiënter werken Jochem de Jonge, van Hanse Staalbouw, is erg blij met de aanschaf van de plasmasnijtafel. "Voor zover wij weten zijn wij het enige bedrijf in Zeeland die deze machine in huis heeft. Ook al is het een flinke investering, we kunnen hierdoor wel een enorme slag maken in de planning en flexibiliteit." De machine biedt een aantal voordelen. Platen kunnen niet alleen snel en efficiënt gesneden worden, maar door de roterende 3D-kop kunnen platen ook onder alle mogelijke hoeken gesneden worden. Hierdoor kan al het snijwerk nu bij het bedrijf in huis gedaan worden en zijn ze niet meer afhankelijk van derden. Gebruiksvriendelijk Verder komt de machine uit de stal van Voortman, waar ook veel andere machines bij Hanse Staalbouw vandaan komen. "Dat is prettig voor de medewerkers, want het besturingssysteem is grotendeels hetzelfde. Ook werkt de plasmasnijmachine erg schoon, wat het werk voor de machine proces operator prettig maakt. De machine maakt efficiënt gebruik van materiaal, waardoor er weinig restafval is. Bovendien kan er door de precieze afstelling van de machine een heel nauwkeurige maatvoering gehanteerd worden. Ten slotte is de machine in staat een 'true hole' te maken. Veel machines maken een conisch gevormd gat, deze maakt een recht cilindervormig gat," besluit Jochem. Famililebedrijf Hanse Na jaren van crisis, ziet het er naar uit dat de markt ook in de bouw weer wat aantrekt. Al heeft Hanse Staalbouw daar volgens Jochem niet veel last van gehad. "We hebben dagelijks zon 150 man die voor ons aan het werk zijn, 119 man (en enkele vrouwen) in vaste dienst en rond de 30 ingeleende krachten. We zijn dus veel buiten de regio aan het werk; zeg maar "150 km" rondom Nieuwerkerk. Maar ook in België wordt regelmatig wat gebouwd. Want we willen ons ook internationaal profileren. Het familiebedrijf bestaat al meer dan honderd jaar. In eerste instantie functioneerde het bedrijf als wagenmakerij en later als smederij die voornamelijk gericht was op landbouw. Ondanks dat de naam doet vermoeden dat Hanse Staalbouw voornamelijk staalconstructies maakt, gaat hun werk veel verder dan dat. Het bedrijf is een totaalbouwer van allerlei bedrijfspanden in de agrarische, industriële en utiliteitssector die doorgaans 'turnkey', oftewel kant en klaar worden opgeleverd. Daarnaast worden ook deelprojecten uitgevoerd in combinatie met bouwkundige aannemers, waarbij Hanse Staalbouw de staalconstructie en eventueel meerdere delen verzorgt. ...Al VA.&&T dAr IGQjtfWf Dit kleinschalige 4-sterren hotel ligt in het hart van het haven stadje Blokzijl en pal tegenover Restaurant Kaatje bij de Sluis! Het hotel beschikt over een bar, terras en een mooie Engelse tuin met fruitbomen en een kruidentuin. De 7 luxe hotelkamers zijn o.a. voorzien van airco, een telefoon, televisie, gratis wifi, badkamer met ligbad en apart toilet. U kunt uw auto gratis bij het hotel parkeren. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83035 Inclusief: 2 dagen (1 nacht) verblijf in Hotel Kaatjes Résidence met een geserveerd ontbijt met biologische producten, een 6-gangendiner in het Restaurant Kaatje bij de Sluis op de dag van aankomst en gratis een glas luxe prosecco. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 14 juli t/m 18 december 2015. van voor u 2 dagen A43> vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 20 juli 2015. Ga naar Kras.nl/LR83035 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83035 Prijzen zijn vanaFprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusieF reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44