Synbra Pacorini Metals Tekenaar - Constructeur Mercuri urval Sturm en Dekker BV Scalda Assistant Operational Medewerker sloopwerken slopers ov\Ay op te bou.wei/v! Teamleider Zakelijke Dienstverlening Assistent Frontoffice M/V professional met de ambitie en potentie om door te groeien Pacorini Metals Vlissingen B.V. Website: www.pacorinimetals.com werkvoorbereider asbestsanering, bodemsanering en sloop (1 fte) Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening is op zoek naar een: (1,0 Fte) zaterdag 11 juli 2015 Synbra Technology BV in Etten Leur is onderdeel van de Synbra Holding BV en heeft zich gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van Styrex® (EPS) en BioFoam® (een schuimproduct op basis van het volledig composteerbare Polylactid Acid/PLA). Deze producten worden als grondstoffen verkocht aan zusterbedrijven binnen de Synbra Groep, die ze vervolgens verwerken tot speciale verpakkingen of tot bouw-gerelateerde isolatiematerialen. De Technische Dienst van Synbra Technology (met 12 medewerkers) is verantwoordelijk voor alle technische aspecten van de verschillende productie processen. Denk hierbij aan productie-logistieke aanpassingen en aan verbeteringen, reparaties en (preventief) onderhoud van machines en installaties. Uitvoering van deze werkzaamheden vergt vooraf nauwkeurige risicoanalyse (BRZO-bedrijven, ATEX zonering), technische uitwerking (CAD CAM), organisatie en planning. Voor deze werkzaamheden zoeken we een Uw functie Als tekenaar-constructeur houdt u zich (projectmatig) bezig met het voorbereiden, ontwerpen, tekenen en berekenen van verbeteringen aan bestaande productie-installaties en apparatuur. Vervolgens ondersteunt u de werktuigbouwkundige realisatie daarvan. Daarnaast wordt u betrokken bij de aanschaf en beoordeling van nieuwe productiemiddelen en onderzoekt u - proactief - mogelijkheden die tot verdere optimalisatie van de verschillende productie processen kunnen leiden. U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Technische Dienst die u - na volledig te zijn ingewerkt - bij afwezigheid vervangt. Uw profiel U beschikt over brede werktuigbouwkundige kennis op HBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring. De afgelopen jaren heeft u succesvolle werkervaring opgedaan als tekenaar-constructeur, engineer of technoloog binnen de (chemische) procesindustrie en bent u bekend met genoemde werkzaamheden. Daarnaast heeft u de ambitie en het leidinggevende potentieel om uzelf de komende jaren te ontwikkelen naar de positie van Hoofd Technische Dienst. U bent woonachtig op redelijke reisafstand van Etten-Leur. Geboden Een zeer zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een succesvolle onderne ming met spraakmakende, innovatieve producten (BioFoam®, Xire®). Het takenpakket is breed en afwisselend, zowel elektrotechnisch als mechanisch, en kan binnen enkele jaren naar ver schillende functies op managementniveau uitgebreid worden. De bedrijfscultuur is informeel, collegiaal, "no nonsense" en stelt het groepsresultaat boven individueel belang. Uiteraard past bij dit aanbod uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Solliciteer via www.mercuriurval.nl. Je vindt de vacature met ref.nr. 1972 of via de zoekterm 'Synbra'. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Stevan Aldershof, management consultant bij Mercuri Urval, 040-266 98 00. Zie ook www.synbratechnology.nl. Pacorini Metals is wereldwijd actief op logistiek gebied in op -en overslag van commodities en met name in de non-ferro metalen. Het bedrijf is zeer succesvol en groeit hard. Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij per direct op zoek naar: Fulltime (36,25 uur) Wij bieden: Een afwisselende functie Een prettige en dynamische werksfeer in een informeel bedrijf Een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen: Minimaal afgeronde MBO opleiding logistiek VCA vol is een pré Afgeronde opleiding Terminal Controleur Ervaring in de logistiek Goede communicatieve vaardigheden Beheersing van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift Ervaring in non-ferro metalen is een pré Teamspeler Richt uw sollicitatie binnen twee weken, voorzien van CV, aan: Ter attentie van Mevr. A. van Gellekom Engelandweg 55, 4389 PC Vlissingen E-mail: anita.van.gellekom@pacorinimetals.com Sturm en Dekker is een veelzijdig bedrijf met als hoofdactiviteiten sloop werk, asbest- en bodemsanering. Wij hebben vestigingen in Oostkapelle, Middelburg en Goes, ons kantoor is gevestigd in Oostkapelle. In verband met het vertrek van onze zijn wij op zoek naar een medewerker waar wij op en mee kunnen bouwen! Wanneer een opdracht verkregen is ben je verantwoordelijk voor het vertalen van de calculatie naar een praktisch uitvoerbaar veiligheids- en werkplan volgens de procedures zoals vastgelegd in ons KAM handboek en vervolgens organiseer je de benodigde voorzieningen op het werk. Wij zoeken: een nieuwsgierige duizendpoot, die voldoening haalt uit het resultaat- en klantgericht oplossen van dagelijkse vraagstukken die in onze dynamische organisatie ontstaan, met enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden: een zelfstandige functie in een prettige werksfeer binnen een solide bedrijf. De UTA-CAO is van toepassing. Informatie: Nadere informatie over deze functie kan worden verstrekt, door Jan de Voogd of Jannie Rasser, zij zijn tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar op 0118-592720. Natuurlijk kunnen de vragen ook via de mail gesteld worden. De volledige functieomschrijving is te raadplegen op onze website: www.sturmendekker.nl/vacature.html Sollicitatie: Degenen die denken te voldoen aan de functie-eisen nodigen wij uit vóór 22 augustus a.s. schriftelijk te solliciteren. De sollicitatie richten aan de directie van Sturm en Dekker BV, Postbus 25, 4356 ZG Oostkapelle of via e-mail: info@sturmendekker.nl Sollicitatieprocedure: De uitnodigingen voor de eerste gesprekken zullen in de week van 31 augustus worden verzonden. De gesprekken zijn gepland op maandagmiddag 7 en dinsdagmiddag 8 september. WIJ ZIJN GESLOTEN VAN 27 JULI T/M 21 AUGUSTUS Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld Kijk voor meer informatie op wuv vv.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCHELDEZOOM Scheldezoom Farmacie B.V. zoekt per direct een enthousiaste FARMACIE voor onze Afdeling Ouderenzorg, Apotheek Scheldezoom te 's-Gravenpolder. Het betreft een dienstverband van minimaal 32 uur en maximaal 36 uur per week voor de duur van een jaar. Na dit jaar is er een mogelijkheid tot een contract voor onbepaalde tijd. De volledige advertentietekst is te lezen op www.scheldezoom.nl. Vacaturenummer: 020 04.10 Assistent Frontoffice Ouderenzorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10