s J? K k A wDilibUtëtUBjmi} Koos Smits 0 Anna Maria van Male Annie Izaak Willem Jansen Maria Kaland-Minderhoud Frederika Westerbeke-Melse F. Westerbeke-Melse Frederika Melse Rika Westerbeke Rinus Moison 9 1 Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd... Met groot verdriet, maar ook met dankbaarheid dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, deel ik u mede dat zacht en kalm is overleden mijn innig geliefde vrouw echtgenote van Zuidzande, 29-12-1931 t Oostburg, 7-7-2015 Oostburg: I.W. Jansen Mijn dank gaat uit naar dokter P. de Bruijekere, dokter R. van Hevele en allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben thuis in de Veerhoeklaan, in verpleeghuis de Stelle en in woonzorgcentrum de Burght. Ledelplein 18-003, 4501 BN Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 11 juli 2015 om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De Heer is mijn Herd et- Psalm 23 Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en omaatje Sinds 6 oktober 1985 weduwe van Jan Kaland in de mooie leeftijd van bijna 101 jaar. M. Vermeulen-Kaland L. Vermeulen Rens en Sandra Raf Isa, Finn Jan-Willem enAgathe Manouk, Fabiënne Michel en Marieke Quinn en Marin J. Kaland I. Kaland-de Groene (in liefdevolle herinnering) T. van der Noord Sebastiaan en Ellen Daniëlle en Rob Sep Wij willen al het personeel en vrijwilligers van Simnia hartelijk bedanken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Domburg, 7 juli 2015 Simniapad 1 (Kamer 120) Correspondentieadres: Koningin Wilhelminalaan 1 4354 BD Vrouwenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 10 juli van 16.00 tot 17.00 uur op haar kamer in Zorgcentrum Simnia. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden te Westkapelle. Met droefheid delen wij u mee dat, voor ons onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder, oma en overoma sinds 11 november 1983 weduwe van Willem Westerbeke in de leeftijd van 89 jaar. Ieder die haar gekend heeft zal beseffen wat wij in haar verliezen. Meliskerke Leuntje en Gillis de Visser-Westerbeke Marian en Robert Simone, Daniëlle, Esther Frank, Renate Rieky en Dennis Romy, Robin André Biezelinge Jaap en Nelleke Westerbeke-Tramper Willem Job Aagtekerke Riek Provoost-Westerbeke (in herinnering) Ad en Hannie Provoost-de Visser Mark en Nicole Levi Ferdinand Bennie en Carine Evelien en Hans Eva Jacco Hans en Marjanne Adriaan Anne en Patrick Irma 7 juli 2015 Molenweg 2 4361 BW Westkapelle Correspondentieadres: G. de Visser Mariekerkseweg 21 4365 NG Meliskerke Op vrijdag 10 juli is er gelegenheid tot condoleren aan huis, Molenweg 2, van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 13 juli om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 7 juli is overleden onze geliefde schoonzus en tante op de leeftijd van 89 jaar. B. Brasser-Westerbeke Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Willem Westerbeke in de leeftijd van 89 jaar. Sterke de Heere haar kinderen, (achter-)kleinkinderen en ook ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer: S. Louws-Melse M. Louws in herinnering) Domburg: W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke: L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Aagtekerke: L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering) Axel: f Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle: L. Peene-Melse (in herinnering) M. Peene (in herinnering) Aagtekerke: f. Maljaars-Melse J.C. Maljaars (in herinnering) Middelburg: J. Peene-Melse J. Peene (in herinnering) Aagtekerke: S. Maljaars-Melse A. Maljaars Neven en nichten Westkapelle, 7 juli 2015 Heden overleed onze lieve, altijd meelevende, positieve buurvrouw Wij wensen de familie veel sterkte toe. Piet en Marja Kees, Jolinda, Lars en Robien Fien, Leu en Willem Huib, Marianne en Rens Koos Paul Jan en Zoet Adri, Christien, Esmay en Quinn Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit, de herinneringen aan de goede dagen. We bewaren mooie herinneringen aan hem. Overleden is mijn man, onze vader, opa en overopa Borssele, 15 januari 1926 Heinkenszand, 7 juli 2015 Nellie Moison-Steenbakker Jeanette en Wim Lies en Jan Connie en Nico Kleinkinderen en achterkleinkinderen Kamilleplein 35, 4451 LB Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en vriendin De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie Smits en Jap Stavenisse. juli 2015 De donatie voor het KWF kankerbestrijding bedroeg 549,00. Onze dank hiervoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62