Familieberichten Rinus Moison 0 Johan Ocké Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Frederika Melse weduwe van Willem Westerbeke in de leeftijd van 89 jaar. Sterke de Heere haar kinderen, (achter-)kleinkinderen en ook ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer: S. Louws-Melse M. Louws in herinnering Domburg: W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke: L. Melse (in herinnering C.C. Melse-de Visser Aagtekerke: L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering Axel: J. Scheele-Melse (in herinnering C. Scheele (in herinnering Westkapelle: L. Peene-Melse (in herinnering M. Peene (in herinnering Aagtekerke: J. Maljaars-Melse J.C. Maljaars (in herinnering Middelburg: J. Peene-Melse J. Peene (in herinnering) Aagtekerke: S. Maljaars-Melse A. Maljaars Neven en nichten Westkapelle, 7 juli 2015 Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit, de herinneringen aan de goede dagen. We bewaren mooie herinneringen aan hem. Overleden is mijn man, onze vader, opa en overopa Borssele, Heinkenszand, 15 januari 1926 7juli 2015 Nellie Moison-Steenbakker Jeanette en Wim Lies en Jan Connie en Nico Kleinkinderen en achterkleinkinderen Kamilleplein 35,4451 LB Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Familieberichten Na vier dagen vermissing ben je gevonden bij de zeedijk waar je zo graag kwam. We zullen je missen, lieve vriend, vader en opa weduwnaar van Gerda van Opdorp vriend van Ria Bikker-Versprille IJzendijke, Hoofdplaat, 2 augustus 1930 3 juli 2015 IJzendijke: Ria Bennekom: MargaenTom Luut, NeeI Scherpenzeel: Claudia en Ronald Thijs, Inge Breskens: Edwin en Sylvia IJzendijke: Nico en Anneke Rick, Milan, Lyna, Justin Correspondentieadres: Ghistelkerke 618, 4511JP Breskens De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 11 juli om 10.30 uur in het crematorium, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen donderdag 9 juli 2015 15 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43