Üi/arlailau k Familieberichten Ko de Feijter Jacobus de Feijter Jac. de Feijter Anna Maria van Male Annie 14 donderdag 9 juli 2015 Anthoinetta Klazina Adriaansen - Ekkebus Gillis van Doeselaar Ko Plotseling is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Schoondijke: M. Moggré-de Feijter t J.A. Moggré t 's Heer Arendskerke: S. de Feijter t C. de Feijter-Dekker t Oostburg: Joh. de Feijter t J.L. de Feijter-den Hamer Hamilton (N.Z.): C. de Feijter A. de Feijter-Meijer t Breskens: J. de Feijter C.S. de Feijter-v.d. Hoofd Neven en nichten 7 juli 2015 0 Izaak Willem Jansen Gerarda Maria Huberdina Leenhouts-Somers Ger ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed na een arbeidzaam leven onze lieve moeder, oma en omi weduwe van J. Adriaansen Oostburg, Oostburg, 1 december 1917 7 juli 2015 RetranchementCorry en Adri de Witte - Adriaansen Manfred en Annette Middelburg: Jan Adriaansen Oostburg Ria en Mario Landi - Adriaansen Aurelia en Edward Quirino en Carol Fiorella Correspondentieadres: Molenstraat 12 4525 AE Retranchement Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Verpleeghuis de Stelle, afd. Boterbloem voor de liefdevolle verzorging Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Het heil dat uw altaar omgeeft beschermt en koestert al wat leeft. De mus, de zwaluw vindt een woning. Haar jongen zijn in veiligheid. Mij is een schuilplaats toebereid in het paleis van U, mijn Koning. Heil hen die toeven aan uw hof en steeds zich wijden aan uw lof. Psalm 84 berijmd Verdrietig, maar dankbaar voor zijn leven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze pa echtgenoot van Fransje de Kraker 25-7-1927 7-7-2015 F. van Doeselaar-de Kraker Tanny Corry en Rinus Correspondentieadres: Chopinstraat 17 4571 XN Axel De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op maandag 13 juli om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Wij bedanken het personeel en vrijwilligers van De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Geheel onverwacht is overleden onze geliefde zwager en oom Breskens: I.J. Poissonnier t M.S. Poissonnier - Risseeuw Oostburg: A. Poissonnier f J.J. Poissonnier - de Putter Neven en nichten. 7 juli 2015 Het werd, het was, het is gedaan. Dankbaar dat lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat onverwacht is overleden onze vader, schoonvader, opa en mijn opa-opa sinds 1985 weduwnaar van Maria Suzanna Poissonnier Schoondijke, f Oostburg, 29 maart 1926 7 juli 2015 Axel: Marian en Cor den Hamer-de Feijter Martijn en Marlies, Annabelle Bas Groede: Johan en Godelieve de Feijter-'Verdurmen Iris en Thijs Willemijn en Maarten Correspondentieadres Ledelplein 18-111 4501 BN Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 11 juli om 11.00 uur in de Protestantse kerk, Dorpsplein 37 te Schoondijke. Aansluitend is aldaar de begrafenis. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.30 tot 10.55 uur in voor noemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd... Met groot verdriet, maar ook met dankbaarheid dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, deel ik u mede dat zacht en kalm is overleden mijn innig geliefde vrouw echtgenote van Zuidzande, 29-12-1931 t Oostburg, 7-7-2015 Oostburg: I.W. Jansen Mijn dank gaat uit naar dokter P. de Bruijckere, dokter R. van Hevele en allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben thuis in de Veerhoeklaan, in verpleeghuis de Stelle en in woonzorgcentrum de Burght. Ledelplein 18-003, 4501 BN Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 11 juli 2015 om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We zijn verdrietig, maar bovenal dankbaar dat verder leed je bespaard is gebleven. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Abraham Willem Leenhouts Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. IJzendijke: Hannemiek en Peter Oosterbaan-Leenhouts kinderen en kleinkinderen Zutphen: Bram en Karin Leenhouts-Botterman en kind Zuidzande: Huib en Christine Leenhouts-de Badts en kinderen Breskens: Markje Leenhouts Breskens, 6 juli 2015 Correspondentieadres: Grote Put 2, 4515 NB Dzendijke We nemen in besloten kring afscheid van haar. Een woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van 'de Hooge Platen' voor de goede en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons goed gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42