I Fidel Castro feliciteert Tsipras met winst Klanten meisje niet bij zaak 1 Dominicaanse Republiek m NIEUWS 5 749 799 799 849 ze een dag eerder had beloofd, toonde hij hen glimlachend zijn middelvinger. Niks nieuwe voorstellen, haha, gefopt! „Mor gen!" Zoals het al maanden gaat. Kortom, met Tsipras kan zomaar het scenario realiteit worden dat niemand wil: dat Griekenland van het ene op het Niemand weet hoe dik de muur moet zijn waar Alexis Tsipras nfet met zijn kop doorheen gaat andere moment effectief en onge organiseerd de eurozone verlaat. Tsipras zelf wil dat ook niet, maar zolang hij niet binnen heeft wat hij wél wil - een forse schuldafschrijving - gaat hij door. Hoe briljant die strategie is weten we volgens kanselier Mer kel binnen enkele dagen, meer tijd is er niet. De rijke landen in het noorden voelen het onheil na deren, premier Rutte bijvoor beeld draait niet voor niks de speakers ver open. Terwijl hij zijn verkiezingsbelofte dat er geen euro meer naar de Grieken gaat niet kan nakomen. Want het wordt er niet één, het worden er waarschijnlijk opnieuw miljar den. HAVANNA. De voor malige Cubaanse pre sident Fidel Castro heeft de Griekse pre mier Alexis Tsipras gefeliciteerd met zijn 'briljante politieke overwinning'. Castro deed dat in een brief op de regeringssite Cubadebate nadat hij het Griekse referen dum op de televisie had gevolgd. De La tijns-Amerikaanse en Caribische bevol king bewonderen hoe Griekenland zijn 'identiteit en cul tuur" tegen bedreigin gen van buitenaf ver dedigt, schreef de oud-revolutionair. In het referendum we zen de Grieken zon dag de bezuinigings voorstellen van de in ternationale schuld eisers af. In de week ervoor kon Grieken land een schuld aan het IMF niet betalen. Niet iedere rekening blijft open liggen. Griekenland heeft op tijd betaald voor de levering van gas door het Rusische Gaz prom. MAASTRICHT. De 29 hoerenlopers die seks zouden hebben gehad met een 16-jarig meisje in een Val- kenburgs hotel vrezen hun straf proces, dat vandaag begint. Als het niet hoeft van de rechter, blijven ze zeker thuis. Schaamte en de angst om pu bliekelijk aan de schandpaal gena geld te worden, geven voor de meeste klanten van het meisje de doorslag niet te verschijnen. Vol gens advocaat Ivo van den Bergh, die negentien verdachten bijstaat, willen ze zeker hun verantwoorde lijkheid niet ontlopen. „Iedere ver dachte wil absoluut zijn verhaal doen. Maar sommige mannen heb ben ook familie en kinderen. Die passen er voor om de kop van jut te worden op het moment dat er zoveel aandacht is." De vriend van de 16-jarige werd vorige week ver oordeeld tot twee jaar cel wegens mensenhandel. Het OM eist mini maal zes maanden cel tegen men sen die betaalde seks hebben ge had met het minderjarige meisje. De maximumstraf kan oplopen tot twaalf maanden. De advocaten doen vandaag een dringend beroep op de rech ters om in de rechtszaal zo terug houdend mogelijk te zijn met per soonlijke gegevens. Bij een aantal verdachten willen de advocaten dat de deuren helemaal gesloten blijven voor publiek. Eerder pleeg den twee verdachten zelfmoord nadat het OM had aangekondigd jacht te maken op mogelijk tach tig klanten van het meisje. Slechts één verdachte heeft aan gekondigd wel op de zitting te ver schijnen. „Hij vindt dat hem niets te verwijten valt en dat hij is mis leid. Het meisje zei dat ze 21 was.", zegt advocaat Björn Jegers. Ga naar Kras.nl/dominicaanse+republiek of bel0900-969770cPg WOENSDAG 8 JULI 2015 door Raymond Boere Slechts één verdachte heeft aangekondigd wel op de zitting te verschijnen 1 U 1 Grand Paradise Playa Dorada**** Sfeervol hotel Rustige omgeving Direct aan het witte zandstrand Vriendelijk personeel Zie: Kras.nl/31210 Barceló Puerto Plata**** Direct aan het strand van Playa Dorada Ligt in een prachtige tuin Beschikt over 6 a la carte restaurants Klantbeoordeling 8,1 Zie: Kras.nl/23605 Viva Dominicus Beach**** Luxe en uitgebreid resort Nabij diverse restaurants en winkeltjes Direct aan het strand Klantbeoordeling 8,0 Zie: Kras.nl/31714 IFA Bavaro Resort**** Populair 4-sterren resort Direct aan het witte strand van Bavaro Beschikt over 4 a la carte restaurants Mediterraanse sfeer Zie: Kras.nl/22275 9 dagen v.a. 9 dagen 9 dagen v.a. 9 dagen v.a. Dominicaanse Republiek Alles waar U van droomt Prijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 5