Welk logo past volgens u het beste bij de stad Terneuzen? W— STAD Terneuzen d Al je favoriete boeken op één plek! m Dizzie ni IERNEUZEN s'9naa'funct'e-h®*i°g° Terneuzen Restaurant Kaatje bij de Sluis ■mi Vertel het ons, doe mee en stem! www.ontwerpwedstrijdterneuzen.nl Logo ontwerp 1: Logo ontwerp 2 Logo ontwerp 3: YJoïd qtatis lid Houd je van lezen? Neem dan een kijkje op Dizzie.nl, dé boekensite van je dagblad en de leukste boekencommunity van Nederland! De feestelijke onthulling van het definitieve stadslogo is op vrijdag 17 juli om 18.30 uur op het Arsenaalplein in Terneuzen. U bent van harte welkom. BUREAU CITYMARKETING TERNEUZEN De afgelopen weken hebben een groot aantal grafische stu denten deelgenomen aan onze ontwerpwedstrijd. Wij heb ben ze gevraagd een stadslogo te ontwerpen voor Terneu zen. Uit alle inzendingen heeft een vakjury onderstaande logo ontwerpen genomineerd. Welke van de drie het beste logo ontwerp is voor het de finitieve stadslogo, bepaalt u! Want de stad Terneuzen is uiteindelijk en vooral ook UW stad! U kunt deze week, van 6 juli t/m 12 juli, uw stem uitbrengen op Tot 44,- voordeel per persoon! Tpniipmpii ^en '°9° met een duidelij- I LIII1LULLI1 heeft een stoerej eigentijd se uitstraling door de typo grafie en is direct herkenbaar. Het logo heeft een duidelijke sig naalfunctie. Een no-nonsense logo met een verwijzing naar zowel het heden als het verleden. De Vliegende Hollander spreekt voor velen tot de verbeelding en laat grenzen verleggen. Stad Terneu zen geeft het logo een krachtige dimensie. Ontwerper: Mike Seegers Dit logo kent een zeer positief karakter met een krachtig beeldmerk. Het is een logo van en voor de toekomst; modern en van vandaag. Optimistisch, bruikbaar en groei zijn kernwoorden die de vakjury direct aan het logo koppelt. Het onder streept het vermogen optimistisch naar de toekomst te kijken en ernaar te handelen. Ontwerper: Emile Feij Een logo met een relevante eigenheid en daarmee onder scheidendheid doordat de letter 'Z' verbeeld wordt door de zee. Het is een no-nonsense logo waarbij zowel het beeldmerk als de naam Terneuzen één geheel zijn geworden. Er zijn weinig of geen steden in Nederland die dit op deze relevante wijze kunnen uitvoeren. Het conceptuele idee achter het logo is uitermate krachtig. Ontwerper: Sander Blommaert Boek vóór 20 juli op Kras.nl/LR83035 B Beheer je boekencollectie. Houd bij welke boeken je hebt gelezen of nog wilt lezen, of stel je eigen boeken top 10 samen. Doe mee aan winacties om de mooiste boeken te winnen. Lees en schrijf recensies. Doe leesinspiratie op of beoordeel zelf je gelezen boeken. Lees nieuws, blogs en nog veel meer! "Als Y- va-kv IpiróxH, VjuA-1, Vjnrr trp Y Michelin-ster arrangement 6-gangendiner Biologisch ontbijt 4-sterren hotel Klantbeoordeling Chef-kok Peter Postma combineert de Franse keuken met biologische ingrediënten als geen ander en bezorgt u een culinaire topavond! Als lezer van deze krant ontvangt u een glas prosecco gratis. Kaatjes Résidence* tegenover het restaurant Dit kleinschalige 4-sterren hotel ligt in het hart van het havenstadje Blokzijl en pal tegenover Restaurant Kaatje bij de Sluis! Het hotel beschikt over een bar, terras en een mooie Engelse tuin met fruitbomen en een kruidentuin. De 7 luxe hotelkamers zijn o.a. voorzien van airco, een telefoon, televisie, gratis wifi, badkamer met ligbad en apart toilet. U kunt uw auto gratis bij het hotel parkeren. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83035 Inclusief: 2 dagen (1 nacht) verblijf in Hotel Kaatjes Résidence met een geserveerd ontbijt met biologische producten, een 6-gangendiner in het Restaurant Kaatje bij de Sluis op de dag van aankomst en gratis een glas luxe prosecco. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 14 juli t/m 18 december 2015. 2 dagen van voor u vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 20 juli 2015. Ga naar Kras.nl/LR83035 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83035 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 46