Colofon IDensenlinq.nl Familieberichten t 0800 -4444 000 A [ËT Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Franciscus Comelis Pieters - Frans - amilieberichten Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Sjaan Pieters - Capello in de leeftijd van 82 jaar. 's-Heerenhoek: Sjaan Pieters - Capello Ovezande: Karin en Piet Edwin Kristel 's-Heerenhoek: Jolanda en Ton (in liefdevolle herinnering) Danny en Shanna 's-Heerenhoek: André en Irma Ilse Eva 6 juli 2015 Burg. van Horsighstraat 7, 4453 CP 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 10 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. voor een persoonfij^e begeleiding bij uitvaart Verzorging van affe uitvaartpolissen Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande woensdag 8 juli 2015 15 ORCj Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Met zorg, aandacht en respect Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl /X V volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 45