Familieberichten ÜyaflailetJ Anna Cornelia Vinke V Lorma Elodie Wauters Arnold Kool 14 woensdag 8 juli 2015 0 JkJr Sebastiaan Roger Hendrik Hidde Fender 4ÊÊ0 Maria Datthijn-Rokven Miep Jacob Josephus Datthijn Leendert Marinus Bruinings Kees Hoksbergen Maria Georgette Lacante Anneke Johannes Esdra Minnaard Johan Zo heel gewoon Maan toch zo bijzonder Zo alledaags En voor ons weer een groot wonder! 1 juli 2015 Zoon en broertje van: Mirjam de Jaeger, Maarten Lugt en Quinten Kleinzoon van: Andrea en Roger de Jaeger-Manhave Margriet en Freek Lugt V Opnieuw zo' n groot wonder Zo lief en klein Opnieuw dat heerlijke gevoel Van blij en trots jouw oma en opa te zijn! 3 juli 2015 Zoon en broertje van: Laura de Jaeger, Jacco Locht, Jenthe en Loran Kleinzoon van: Andrea en Roger de Jaeger-Manhave Marina en Jan Locht-Duinkerke Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, schoon mama en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Oostburg: Jaap Oostburg: Rinie en Bianca, Sem Oostburg: Marco en Arianne, Jayden, Tyler 2 juli 2015 Bestevaerstraat 4, 4501 KL Oostburg Zoals Miep het zelf wilde, hebben we in besloten kring afscheid van haar genomen op de begraafplaats in Oostburg. Onze dank gaat uit naar dr. de Bruijckere voor de goede begeleiding. Het heeft haar en ons goed gedaan. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekende, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van 30-09- 1923 Assende (B) f 03 -07-2015 Sas van Gent Wachtebeke (B): Marijke en Gilbert Verswalm - Bruinings Saskia Verswalm Tim Robin Sandra Verswalm en Geert Vanderhaeghen Ame Siebe Familie Wauters Familie Bruinings Sas van Gent, 3 juli 2015. Corr. adres: Axelsvaardeken 12,9185 Wachtebeke (B) De afscheidsdienst, waarna begrafenis, heeft naar wens van Lorma in besloten kring plaatsgevonden. Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht MIEP we gaan je missen Rinie en Marco Een Boom zonder takken Een hemel zonder Blauw Mijn allerliefste Omaatje Zo is het zonder jou. Sem, Jayden Tyler Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het zo plotseling overlijden van onze oud-medewerker en fijne collega Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe. Directie en collega's Uitzendbureau De Pooter Axel BV Enige en algemene kennisgeving Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen, zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam. Op 2 juli 2015 is, in de leeftijd van gojaar, voor eeuwig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Johannes Cornelis Machielsen Ze heeft de mensen die ze lief heeft verlaten om terug te gaan naar haar man en haar zoon die ze lief had en altijd in haar gedachten waren. Op 7 juli 2015 hebben we haar in besloten kring bij haar man en haar zoon begraven. kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen correspondentieadres: Azaleastraat 8 4542 BR Hoek Onze dankbaarheid, respecten waardering gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum 'de Blide'die haar in haar laatste levensfase hebben omringd met alle zorg en tederheid. Ma.is niet meer onder ons, Ma.is weer samen met pa. Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van *14 september 1947, Hoek t 5 juli 2015, Terneuzen Pascal en Gerda Bas Wout Erwin en Patricias Anouk Tygo\ Thomas Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Bachten Dieke/Ferdinand Bol voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Lorentzlaan 51, 4532 KN Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Anneke op maandag 13 juli van 10.15 tot 10.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidssamenkomst plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de samenkomst bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, zwager en onze oom echtgenoot van Marie Ribbe Schoondijke, 15 januari 1924 t Oostburg, ljuli 2015 Oostburg Marie Minnaard-Ribbe Breskens Adrie en Joke Ribbe - van der Lijke Marianne en Johnny Naomi Ronald en Monica Jarno Renske Yvonne en Jeroen Julia Correspondentieadres: Crijnssenlaan 5 4511 XH Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44