üi/arlailef) K i I v Familieberichten [ËT JULljJïïü/fJ 14 dinsdag 7 juli 2015 Willy Kroes-Galjee Kornelia Meijaard-Kole Korrie Marie-Louise Cattoir-Verhelst Stoffel Boot en Tine Boot-van Oostveen Wilhelmina Elisabeth Sara de Jonge Psalm 105:8 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Forra Hieftje-Sinke Echtgenote van M. Hieftje in de leeftijd van 81 jaar. Krabbendijke: M. Sinke-de Witte Krabbendijke: M.A. Schouten-Sinke Apeldoorn: P.M. Wiegman-Sinke Krabbendijke: M. de Goffau-Sinke J. de Goffau Neven en nichten Wij gedenken ook allen die ons uit de familie reeds zijn voorgegaan. Yerseke, 4 juli 2015 Amersfoort, 21-08-1921 V/ In liefdevolle herinnering Sara Anna de Smit "tante Saar" weduwe van Lau Sanderse kinderen, klein- en achterkleinkinderen van A.J. de Smit en L. De Smit-Donze Wij willen allen die hun belangstelling hebben betoond op wat voor manier dan ook, met ons 65-jarig huwelijksfeest, hartelijk danken. Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen nogmaals hartelijk dank. Manhuisstraat 8 4301 BK Zierikzee Degene die ik lief heb verlaat ik om diegene die ik lief had terug te vinden Na een zorgzaam leven is onverwachts, na een kort ziekbed, van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds december 2011 weduwe van Hendrik Marijs Breskens, 24 maart 1928 Koudekerke: Vlissingen, 4 juli 2015 Kees en Wilma Linda en Marcel Kevin Wij zijn dankbaar voor de goede zorg die zij in korte tijd heeft gekregen van het personeel van revalidatiewoning 24 in "Ter Reede" in Vlissingen. Correspondentieadres: Braamhof 5, 4371 CK Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 9 juli van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 13.45 uur zal er in de aula een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren en haar leven te gedenken in voornoemd uitvaartcentrum. Lieve oma, Leef met de gedachte dat het begin geen einde is maar het einde het begin is van alles. lief omaatje wat was je sterk!! Ooit zien we elkaar weer, wat zullen we je missen. Dikke kus, Linda, Marcel en Kevin. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. t Aagtekerke, 02-07-2015 De begrafenis vindt plaats op 8 juli 2015 om 12.00 uur op de Begraafplaats aan de Prelaatweg in Aagtekerke. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in Hotel Kodde, Bosselaarstraat 14 in Aagtekerke. Ieder die zich bij Willy betrokken voelt is welkom. Correspondentieadres: Joke Bakker M.Smallegangehof 24 4331WG Middelburg Tel: 0118-581961 Willy hield van bloemen Op 2 juli 2015 is Willy Kroes-Galjee, bijna 94 jaar oud, in de Waterwel overleden. Ruim dertig jaar geleden kwam ze in Aagtekerke wonen waar ze na het vroege overlijden van haar man, al gauw een bekende verschijning werd. Bij het uitlaten van haar hondje zorgde ze met haar humor en belangstelling voor ieders wel en wee, voor een lach. Ze was erg op zichzelf en miste haar familie in Amersfoort en voelde zich daardoor vaak eenzaam. Na verloop van tijd verergerde haar reuma en zorgde ze wat minder goed voor zichzelf. Ook ging ze meer vergeten. Nadat haar laatste hondje overleden was kwam ze minder op straat en was het hoog tijd voor de broodnodige hulp die ze altijd geweigerd had. Dankzij het geweldige team van de Buurtzorg in Aagtekerke heeft ze het nog een aantal maanden volgehouden in de Bouwluststraat. Ze genoot van de zorg en aandacht die ze kreeg maar kon uiteindelijk niet meer zelfstandig blijven wonen. Drie jaar geleden kon ze naar de Waterwel in de Agathastraat. Het was erg wennen en beslist niet gemakkelijk voor de Verzorging. Maar door het respect en de liefdevolle benadering voelde ze zich daar veilig. De ziekte van Alzheimer heeft haar naar een bestaan in de schemering gevoerd waarbij herinneringen vervaagden en gedachten weggleden. Door een gebroken been is ze op bed beland en daar uiteindelijk, na een dag, rustig overleden. Eindelijk kreeg ze de rust die ze zo verdiende. Een speciaal woord van dank voor ieder die mevrouw Kroes tijdens haar jaren in Aagtekerke momenten van geluk heeft bezorgd in wat voor vorm dan ook. In de Waterwel heeft Willy de gelukkigste tijd van haar leven gehad. De liefde en het geduld van de Verzorging maakte dat ze eindelijk niet alleen zelf geknuffeld wilde worden maar ook zelf knuffels ging geven. Iets wat niemand ooit had verwacht! We hebben afscheid moeten nemen van onze allerliefste vrouw, mama en oma 23 april 1932 's-Heer Hendrikskinderen 29 juni 2015 Goes Zeer dankbaar zijn we voor haar onvoorwaardelijke liefde en zorg voor ons. We zullen haar enorm gaan missen. Piet Meijaard Petra Meijaard John Siemerink Splinter Storm Lian Meijaard Richard van Zessen Eslin Aak Correspondentieadres: P.A. Meijaard Kastanjestraat 5 4431 CW 's-Gravenpolder Ondanks de steeds terugkerende ziekte bleef ze optimistisch en geloven in herstel. Dankzij haar grote vechtlust en de jarenlange inzet van Dr. A.T.J. Lavrijssen, Dr. H.K. van Halteren en de Huisartsenpraktijk te 's-Gravenpolder is ze nog lange tijd bij ons mogen zijn. De plechtigheid heeft 2 juli in besloten kring plaats gevonden. Haar stoel is leeg Haar stem is stil Wie haar heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Met droefheid en diep verslagen delen wij u mede dat na een ziekbed van enkele weken voor ons geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw en onze geweldige moeder en oma 30-10-1931 5-7-2015 Vlissingen, Kloetinge, Middelburg, Calonge (ES), Goes, Goes, Den Haag, Emiel Cattoir Hans en Marjan Karin en Hennie Frank en Anita Veronique en Rien Esmee en Ronan Kaj Correspondentieadres: Haydnlaan 3, 4384 KV Vlissingen Marie-Louise is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 9 juli van 15.00 tot 15.30 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 juli om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 14.30 uur gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingse- straat 38-40, 4371 RE Koudekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 65