2 dagen Qbic Hotel Amsterdam Qbic Hotel All Inclusive naar Sauerland; Supertoll 28 149,00 p.p WTC Amsterdam Boek nu de beste prijs en geniet van bruisend Amsterdam 4 of 5 dagen genieten in Bad Laasphe Slechts vanaf Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis Prijs Prijs per persoon bij 4 dagen: oktober: €159,00 p.p. juli t/m september: €179,00 p.p. novembert/ml9dec.: €149,00 p.p. Prijs per persoon bij 5 dagen: juli t/m september: €245,00 p.p. oktober: €225,00 p.p. novembert/ml9dec.: €219,00 p.p. Adviesprijs €77,- p.p. LEZERSPRIJS vanaf 47,- p.p.* pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen dinsdag 7 juli 2015 Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 20,00 p.n. Toeslag tijdens feestdagen en de herfstvakantie: 5,- p.p.p.n. Toeslag kamer met balkon: 5,- p.p.p.n. Toeslag kamer met Panoramazicht: 7,50 p.p.p.n. Dit arrangement is geldig t/m december 2015. Bad Laasphe in het Sauerland is een echte verrassing. De reis ernaartoe is adembene mend mooi en helemaal niet zo lang. Wist u dat het maar 3 uur rijden vanaf Arnhem is? Het historische stadje Bad Laasphe heeft oude vakwerkhuizen in smalle steegjes en is tevens een officieel kuuroord met ver schillende thermen en badhuizen. De om geving staat bekend om de rijkdom aan natuur en cultuur met zijn burchten, kaste len, stuwmeren en prachtige parken. Een aanrader is een wandeling over het sculp tuurwandelpad langsdiverse kunstwerken. De bekende plaatjes Willingen en Winter berg liggen op een half uur rijden. Sauer land is geweldig, het zal u aan niets ont breken. Het luxe Hotel AM Fang (4*) ligt in Bad Laas phe, aan de rand van het bos en aan de voet van de berg Fang, aan de zonnige zuidkant van het Rothaargebergte. In dit volledige ver wenhotel ontbreekt het u aan niets. Er is een panoramarestaurant, een Steakhaus met bar, een bruine kroeg met pool en biljart, gezellige lounge met haard, een groot bin nenzwembad, een wellness center en di verse sport- en spelfaciliteiten. Inhoud arrangement: 3 of4x overnachting 3 of 4x uitgebreid ontbijtbuffet 3 of 4 x3-gangen dinerbuffet Elke dag om 15.00 uur koffie of thee met gebak Gratis consumpties tussen 15:00- 24:00 uur Gebruik binnenzwembad, fitness en sauna Stadswandeling met gids door Bad Laasphe (ma en do) Busdagtocht naar Dillenburg en Marburg (dinsdagen vrijdag) 10% korting op een massage Gratis 'uitstap' boekje Gratis parkeren alleen bij het 5-daags arrangement Exclusief Toeristenbelasting: 2,00 p.p.p.n. Reserveringskosten: 12,50 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op metMarrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. FZC De genoemde prijs is excl. toeristenbelasting en geldt per persoon o.b.v. twee personen per kamer en o.b.v. beschik baarheid. Losstaande bedden zijn niet beschikbaar. Het arrangement is geldig t/m augustus 2015, non-refundable en niet annuleerbaar. Voor vrijdag- en zaterdagnacht geldt een toeslag van 12,50 p.p.p.n. Er geldt een extra toeslag van 5,-p.p.p.n. vanaf 31 juli. Het hotel ligt 50 meter van Station Zuid. Wilt u een Qbic arrangement en daarbij losse tickets voor een museum bestellen? Neem dan direct na aankoop contact op met info@qbichotels.com onder vermelding van uw reser veringsnummer. Qbic Hotel biedt de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan onze prachtige hoofdstad. Struinen door de Jordaan of Negen Straatjes, een bezoek aan een van de 50 topmusea, genieten op 't terras en oneindig shoppen. Pak een boot over de grachten of wandel langs de grachtengordel. Kortom; voor ieder wat wils! Qbic Hotel heeft een top aanbieding deze zomer. De kamers zijn van vernieu wend en fris design voor de perfecte nachtrust. In de kamer staat de 'Cubi' centraal, een kubusvormig modern meu bel ingericht met: een luxe Hastens of Eastborn bed een bureau, LED tv, kluis, hippe badkamer met regendouche Gratis wifi Centraal gelegen, 50 meter van station Amsterdam Zuid, middenin hetWTCenop 100 meter van de tramhalte naar het hart van het centrum. Binnen 15 minuten staat u op het Leidseplein en het geweldige Rijksmuseum bereikt u binnen 10 minuten met het openbaar vervoer. Deze eigen tijdse accommodatie combineert kwali teit, comfort en efficiëntie. In de ochtend verzorgen wij een lekker ontbijt en voor vragen kunt u terecht bij onze service ma nagers. Zij staan 24/7 voor u klaar! NU 2 dagen Amsterdam Overnachten in een hippe kamer Gratis upgrade naar een basic room met uitzicht Ontbijten in de gezellige lobby Ijsje bij aankomst Fles Prosecco op de kamer Gratis wifi Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor reserve ringen zijn wij telefonisch bereik baar op 043 3211111. Of kijk op www.qbichotels. com en vul de kortingscode WEGENER in bij uw boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 28