32 RK Basisschool St. Jozef, Eede OBS Johan Willem Friso, Nieuwvliet OBS Prinses Irene, Schoondijke De Drieklank, Oostburg OBS JH van Dale, Sluis St. Jan, Sluis St. Petrus - de Wegwijzer, Schoondijke De klas van Thea Buijsse Lonneke, Eede, weet het nog niet. De klas van juf Mirjam Zijlstra en juf Jozien Cornells Menno van den Hout, Edudelta College, bioloog; Mike Emmen, Zwin College, kok die zelf zijn vis vangt; Tim Basting, Zwin College, iets met techniek of op een camping; Joyce Michielsen, Zwin College, iets in de horeca. De klas van juf Vivian de Bart Adri Berkhout, Schoondijke, SSG de Rede, archeoloog; Loek Dieleman, Schoondijke, Zwin College, voetballer; Romy Dieleman, Schoondijke, Zwin College, gymjuf; Dylan Fermont, Schoondijke, Zwin College, architect; Pim Frankefort, Schoondijke, Zwin College, archeoloog; Lucas Herrebout, Schoondijke, Zwin College, auto monteur; Josephine Stabij, Schoondijke, Zwin College, danseres; Jordy de Wever, Schoondijke, Zwin College, piloot. De klas van juf Sentina van Hal Lonneke de Hullu, Courtmans school, dierenverzorgster; Niek Voogdt, Zwincollege, weet het nog niet; Julia Scheele, Zwincollege, journalist; Karine Avakoumian, Zwincollege, jurdisch medewerkster; Joshua van Kessel, Zwincollege, ICT-er. De klas van juf Sabrina Biesiot en meester Mike Brandenburg Petra Doolaege, Zwincollege; Sennah Caniere, Zwincollege; Rody Ie Grand, Zwincollege; Amber Verploeg, Zwincollege; Jenipher Moens, Zwincollege; Jenn Reyniers, Kunstacademie Brugge; Noa Kusters, Zwincollege; Shannon Vermeulen, Zwincollege, foto Fotostudio 72, Reggie Goole. De klas van juf Ayla de Paauw en juf Dorien van den Hauwe Romy de Gijsel, Schoondijke, 't Zwin College, mama worden en heel oud; Rhea de Rijk, Schoondijke, 't Zwin College, iets met dieren; Jasmine Gijs, Schoondijke, 't Zwin College, architect; Esther van Rie, Schoondijke, 't Zwin College, weet het nog niet; Lena de Kok, Schoondijke, 't Zwin College, ingenieur Wiskunde; Marlies Raaijmakers, Eede, iets met dieren. De klas van meester Corneel Soeting en juf Leontien de Groot Floor van Mol, Sluis, Zwin college, kapster; Kas Keijmel, Sluis, Ter Groene Poort, kok; Marion van de Vijver, Sluis, Zwin College, lerares; Emmeline van Vlierden, Sluis, Sint Jozef Humaniora, journalist; Leeroy Bentley, Sluis, Zwin college, leraar; Céline Biesbroeck, Sluis, Sint Jozef Humaniora, eigen zaak.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 95