30 GEMEENTE SLUIS GEMEENTE SCHOUWEN-DUIVELAND De Meerstromenschool, Groede Beatrixschool, Zierikzee Helchersee school, Scharendijke OBS 't Staepel'of, Renesse OBS 't Stoofje, Ouwerkerk Theo Thijssenschool, Zierikzee i eve Ryan Boogerd, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, profvoetballer/uitvinder; Ymke Manni, Ouwer- kerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, receptioniste; Esma Tahirovic, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierik zee, modeontwerpster; Jan Vermeer, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, wetenschapper; Rico Vrij land, Ouwerkerk, Ostrea Lyceum Goes, profvoetballer/politieagent; Tara van der Zande, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, tatoeage-zetter. De klas van juf Esther Apperlo De leerling van juf Annet Akkersdijk, juf Ingrid Koning en juf Vicky Huiszoon Lana Verbrugge, Goedereede, Beatrixschool VSO, juf. De klas van juf Evelien van der Bok en juf Joleen Boot De klas van juf Isabel Bouman, juf Joni Bijl en juf Miranda Minderhout Emy van Bleijswijk, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, juffrouw; Maud van Goor, Renesse, Pontes Pieter Zee man; Niek van Goor, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, forensisch rechercheur; Jillian Hart, Renesse, Ostrea Ly ceum, stewardess; Jade van der Hoek, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Tijmen Meijer, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, architect of plastisch chirurg; Jeffrey Theunisse, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, raar; Bas Verweel, Serooskerke (S), Ostrea Lyceum, gymleraar; Maxime Viergever, Renesse, Pontes Pieter Zee man, campingeigenaar. Kim Bouterse, Pontes Pieter Zeeman, iets met sport; Annemarie Gerritse, Pontes Pieter Zeeman, kapster; An na Jendrusch, Pontes Pieter Zeeman, architect; Daniël Jordaan, Ostrea Lyceum, iets met techniek; Eline Pla- tenburg, Pontes Pieter Zeeman, dierenverzorger; Anniek van der Tak, Pontes Pieter Zeeman, iets met tech niek; Christian Verboom, Pontes Pieter Zeeman, industrieel ontwerper; Jari de Vlieger, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet. De klas van juf Ria en juf Sandra De klas van meester Jeroen Go Shevan Booij, Zierikzee, Pontes Goese Lyceum; Jason Brumond, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Kayleigh Dawson, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Remco Dijkstra, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Dylan Franke, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Matthijs van Mourik, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Jamie Slokkers, Zie rikzee, Isaac Beekman Academie; Jelle Sterrenberg, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Mandara Kudaliyanage Don Perera, Stabroek, De Stappe. Shannon Achterberg, Breskens, Zwin College, verpleegster; Kim de Back, Groede, Zwin College, dolfijnentrain- ster; Eveline Baecke, Groede, Zwin College, dierenverzorgster; Kylie de Blaeij, Groede, Zwin College, topturn- ster; Ann-Philine de Bliek, IJzendijke, Zwin College, laborante make-up; Enzo Brakman, Groede, Zwin College, vrachtwagenchauffeur; Mees Doeze Jager, Groede, Zwin College, uitvinder; Nick Frens, Groede, Zwin College, restaurantwerker; Imke Groosman, Groede, Zwin College, hondenfokker; Raphael Hennekeij, Groede, Ter Groene Poorte, kok; Carlein van de Luyster, Breskens, Edudelta College, kunstenares; Femke de Nooijer, Nieuwvliet, Zwin College, dierenarts; Kirsten Pretorius, Breskens, Praktijkschool De Sprong, dierenverzorgster; Leyanne Sinack, Groede, Spermalie, restaurantbeheerder; Cain Versluijs, Groede, Zwin College, restaurantwer ker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 93