Vitruvio-groep bij Binnen de Veste, Zierikzee OBS 't Mêêtje, Ellemeet St. Willibrordusschool, Zierikzee SBO De Meie, Zierikzee OBS 't Kofschip, Zierikzee Jenaplan J.L de Jongeschool, Zierikzee De klas van meester Ton Schults Raaf Blanker, Pontes Zierikzee; Luuk Bosma, Coese Lyceum, meubelontwerper; Paul Hameeteman, Ostrea; Floris Hoogenboom, Goese Lyceum; Sjoerd van Jeveren, Goese Lyceum; Jomme de Jong, Goese Lyceum, schrijver en muzikant; Krijn van de Kop, Isaac Beekman, uitvinder; Daan van Splunder, Pontes Zierikzee; Flo ris van der Voorn, Pontes Zierikzee; Quentin Willemse, Isaac Beekman, grafisch ontwerper; Kamiel van Lan- geraad, Pontes Zierikzee; Judith Smaal, Pontes Zierikzee; Fleur Leenheer, Ostrea. De klas van juf Idanne van Oosterom en meester Mario Scheffer Tim Winkel, VSO Odyzee, kok. De klas van juf Lenneke de Graaf en juf Gerda Buijsse Bram van der Klooster, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, gehandicaptenzorg; William de ruiter, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, beroemde YouTuber; Sanne Vermunt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kraamverzorg ster; Hans Padmos, Zierikzee, Ostrea Lyceum, manager; Thomas van Roemburg, Zierikzee, Pontes Pieter Zee man, game-ontwerper; Yoëlle van Dongen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kraamverzorgster; Thimo Pahn- ke, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, professioneel hockeyer; Vera Nieuwendijk, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, kinderarts; Stijn Bakkenes, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, radio DJ; Heieen Bol, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, binnenhuisarchitect; Elise Kemper, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kok; Yvonne de Jong, Nieuwerkerk, RGO Middelharnis, chirurg; Lucia Smid, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, fotograaf; Wisse Boot, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, presentator van Expeditie Robinson; Mare-Lalou Feeleus, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, fotograaf; Robbert Berrevoets, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, muziekproducer; Justin Groen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kok; Floris Kristalijn, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, fietsenma ker; Elisa Mol, Meliskerke, SSG Nehalennia, dierenarts; Annick Reijntjes, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, mo deontwerpster; Shereen van Zundert, Nieuwerkerk, RGO Middelharnis, kinderarts; Amy Menten, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, fotograaf; Sterre van Zundert, Nieuwerkerk, RGO Middelharnis, verpleegster; Jurre Sie- reveld, Nieuwerkerk, Ostrea Lyceum, marinier; Sven Arkenbout, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, beroemde YouTuber; Melle Dillisse, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, makelaar; Robin van Genderen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, elektromonteur; Robbie Dekker, Zierikzee, Ostrea Lyceum, financieel directeur van een voet balclub; Ole-Ward van Dantzig, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, professioneel surfer; Femke Bogaert, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, banketbakker, foto FotoProf De klas van juf Yvonne van Egmond Lucas van Beveren, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetballer; Tommy Bosters, Zierikzee, Edudelta college, freerunner; Jarno Bouwman, Burgh-Haamstede, Pontes Pieter Zeeman, voetballer of youtuber; Junior Ferreira, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, youtuber; DJ van Grootveld, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, restauranteige naar; Marvin Hanse, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, automonteur; Yvet Hart, Brouwershaven, Pontes Pieter Zeeman, militair of rechercheur; Wesley Hartman, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, piloot van een traumaheli kopter; Abas Ismailov, Brouwershaven, Pontes Pieter Zeeman, rapper; Sven Kleppe, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetballer of elektricien; Jordy van Leenen, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman, chauffeur container vervoer; Miquette Moerland, Burgh-Haamstede, Pontes Pieter Zeeman, tekenaar, acteur of atleet; Sammy da Silva Fernandes, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, piloot of monteur; Deavin Vaes, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dragracer; Chantal Wagenaar, Zierikzee, Edudelta college, dierenhulp of bakker; Indi van de Wer ken, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, zangeres of militair of politieagent. De klas van meester Arjen Abbekerk Elman Abbasov, Zierikzee, Pontes Pieter; Thijs van Beveren, Zierikzee Pontes Pieter Zeeman; Pepijn Brozius, Zierikzee, Isaac Beekman, weet het nog niet; Quinten Brunger, Zierikzee, Isaac Beekman, weet het nog niet; Judith van Dorp, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet; Ricardo Duinhouwer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, sportinstructeur/-trainer; Max van Haren, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, gamedesigner; Car men v.d. Have, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, danslerares; Niels v.d. Have, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, bakker; Job Hillebrand, Zierikzee, Isaac Beekman, weet het nog niet; Anaïs Jenny, Zierikzee, Groencollege, die renarts; Mac de Kruijf, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, leger; Sahin Kurt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Elin Luursema, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet; Javier Pereira Arias, Zierik zee, Pontes Pieter Zeeman, entertainment; Noam Praet, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet; Kaat Princen, Zierikzee, RGO Middelharnis, dierenarts; lan v.d. Sluis, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet; Jorgos Spahiu, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, architect; Jeremy v.d. Spek, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet; Romy Tanis, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Lex vd Vliet, Ellemeet, Pon tes Pieter Zeeman, leger; Luca de Vos, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, fulltime prosurfer; Sebas Winkels, Zie rikzee, Isaac Beekman, piloot; Sayidnur Yasin Hussen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet; Sa bine van Zeventer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, weet het nog niet. De klas van juf Marja van den Bos Joy van Dijke, Zierikzee, CSG Prins Maurits, iets met dieren; Indy Kristalijn, Pontes Pieter Zeeman, iets met dieren; Rosette Schot, Zierikzee, Ostrea Lyceum, psycholoog en schrijver; Olaf van Oosterom, Zierikzee, Pon tes Pieter Zeeman, in het arrestatieteam; Eva Bienefelt, Zierikzee, CSG Prins Maurits, kapper of fotograaf; Koen Groenevelt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, in het arrestatieteam; Amy Steenhard, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, iets met kinderen of actrice worden; Robin Rebel, Zierikzee, CSG Prins Maurits, sportlerares; Jasmine El Fanani, Zierikzee, Ostrea Lyceum, weet ik nog niet; Josefien Flikweert, Zierikzee, CSG Prins Mau rits, weet ik nog niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 91