ËitëFdlg 4 juli l§\ V'^t/Akker GEFELICITEERD! en QocU zzgeti op Ds. C.H. Kerstenschool groep 8A, Yerseke NaMiMVS de uudAeware schooi CBS D'n Akker, Waarde Ds. G.H. Kerstenschool groep 8B, Yerseke RKBS Schuttevaer, Hansweert OBS de Reigersberg, Rilland De Zandbaan, Rilland De klas van meester Van der Hart Maik van den Berge, Yerseke, Calvijn College, uienhandelaar; Emma Both, Yerseke, Calvijn College, kapster; Ar jen van Damme, Yerseke, Calvijn College, werktuigbouwkundige; Jaike Hoogstrate, Yerseke, Calvijn College, kapster; Niek Jacobse, Yerseke, Calvijn College, kok; Elseline de Kraker, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Jack krijger, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Joost de Looff, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Thirza de Looff, Yerseke, Calvijn College, eigenaar van winkel; Ardin van Meurs, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Charlyn Nieuwenhuijse, Yerseke, Calvijn College, kapster; Collin Nieuwenhuize, Yerseke, Calvijn College, mos- selboer; Angela van Noorden, Yerseke, Calvijn College, kapster of visagiste; Amber van Pagee, Yerseke, Calvijn College, orthodontist; Daniëlla Poot, Yerseke, Calvijn College, junior accountmanager; Mare Riedijk, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Berdine Sinke, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Rhode Slabbekoorn, Yerseke, Calvijn College, orthodontist; Corwin Steketee, Yerseke, Calvijn College, onbekend; Francis Timmerman, Yer seke, Calvijn College, onbekend; Lisanne Timmerman, Yerseke, Calvijn College, verpleegster; Annelinde de Voogd, Yerseke, Calvijn College, peuterleidster; Lenardo Walhout, Yerseke, Calvijn College, architect; David de Wolf, Yerseke, Calvijn College, militair. De klas van juffrouw Van Damme en meester Van den Berge Alice Boone, Waarde, Calvijn College, iets in de zorg; Anne-Fleur Goud, Waarde, Calvijn College, bejaardenver zorgster; Arne Geuze, Waarde, Calvijn College, ondernemer; Célina Koster, Waarde, Calvijn College, binnen huisarchitect; Cindy van Iwaarden, Gawege, Calvijn College, in de zorg; Emmelie Butijn, Waarde, Calvijn Colle ge, binnenhuisarchitect; Hanneke Meeuwsen, Putte, Calvijn College, modeontwerpster; Ivar Krijger, Waarde, Calvijn College, striptekenaar; Jacob Nijsse, Waarde, Calvijn College, autodealer; Julieta Sinke, Waarde, Calvijn College, zuster; Leander van Gilst, Waarde, Calvijn College, piloot; Lorenzo Weststrate, Waarde, Calvijn Colle ge, matroos/schipper; Lotte Goud, Waarde, Calvijn College, kraamverzorgster; Mathijs Koster, Waarde, Calvijn College, iets met techniek; Noa Staal, Waarde, Calvijn College, kinderarts; Rosaly de Bat, Oostdijk, Calvijn Col lege, zendeling; William Goud, Waarde, Calvijn College, boer. De klas van meester Riemens Rhodé Riedijk, Yerseke, Calvijn College, juffrouw; Marjolein Zuidweg, Yerseke, Calvijn College, juffrouw; Arjen Oostdijk, Yerseke, Calvijn College, machines ontwerpen; Frans Slabbekoorn, Yerseke, Calvijn College, wiskun de docent; Willemiek van Dalen, Yerseke, Calvijn College, kleuterjuffrouw; Annelou Waverijn, Yerseke, Calvijn College, kraamafdeling in het ziekenhuis; Charèl Nolet, Yerseke, Calvijn College, secretaresse; Rozanna Oost dijk, Yerseke, Calvijn College, juffrouw; Jelle Moerdijk, Yerseke, Calvijn College, ondernemer; Walter Krijger, Yerseke, Calvijn College, manager; Lorenzo Riedijk, Yerseke, Calvijn College, beveiliger/militair; Joël Knop, Yer seke, Calvijn College, in de grondverzet; Ernst de Groot, Yerseke, Calvijn College, verkoper; Carola Wagenaar, Yerseke, Calvijn College, juffrouw; Anniek van Noorden, Yerseke, Calvijn College, in het ziekenhuis; Timon Mo lenaar, Yerseke, Calvijn College, vrachtwagenchauffeur; Sander de Bruijn, Yerseke, Calvijn College, kok; Laurèn- ce Everse, Yerseke, Calvijn College, architect; Mirly Witte, Yerseke, Calvijn College, kleuterjuffrouw; Valerie Sturris, Yerseke, Calvijn College, kledingontwerpster; Joëlle Slabbekoorn, Yerseke, Calvijn College, handel verkoop; Emmelie de Koeyer, Yerseke, Calvijn College, in het ziekenhuis; Carolien Allewijn (niet op de foto), Yerseke, Calvijn College, handel verkoop; Dies van den Bosch, Yerseke, Calvijn College, arts. De klas van juf Maresha Dijkhuizen Tom Openeer, ICT'er; Angela van Hoewijk, actrice; Esmee van Belzen, gehandicaptenzorg; Demi Knuit, juf op de basisschool; Daan van den Hil, ICT'er; Sanne Aarts, dierenverzorgster; Collin Steenge, schipper van een tankschip; Anna Moonen, dokter; Neri de Meester, muzikant. De klas van juf Mirjam van Zunderen Efsa Bozkurt, Rilland, Scholengemeenschap Roncalli, oncoloog; Memoli Bozkurt, Rilland, Pontes Goese Ly ceum, zelfstandig ondernemer; Sidney Braak, Rilland, Pontes Goese Lyceum, verpleegster; Ümitcan Dogan, Ril land, Pontes Goese Lyceum, boekhouder; Jayadeshi Godakanda, Rilland, Pontes Goese Lyceum, verpleegster; Anouk Hillebrand, Rilland, RSG 't Rijks, verloskundige; Phi Pham, Rilland, Scholengemeenschap Roncalli, advo caat; Phuong Pham, Rilland, Pontes Goese Lyceum, minister van Financiën; Tim Zuijdwegt, Rilland, RSG 't Rijks, chemisch laborant. De klas van juf Corine en meester Schipaanboord Loïs van Belzen, Rilland, Calvijn College, leerkracht basisonderwijs; Jens de Goffau, Rilland, Calvijn College, fotograaf; Joanne Golverdingen, Rilland, Calvijn College, groepsleidster kinderdagverblijf; Elroy Hoogesteger, Rilland, Calvijn College, gameontwikkelaar; Job Jobse, Rilland, Calvijn College, timmerman; Michael Uijleman, Rilland, Calvijn College, automonteur; Carolien de Vos, Rilland, Calvijn College, activiteitenbegeleidster.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 86