GEMEENTE REIMERSWAAI Zaterdag 4 juli 2015 Dr. A. Comrieschool groep 8A, Kruiningen Dr. A. Comrieschool groep 8B, Kruiningen OBS De Zuidvliet, Kortgene OBS Het Stelleplankier, Colijnsplaat CBS De Dubbele Punt, Geersdijk CBS De Kamperschouw, Kamperland De klas van meester Niels Markus Sander van den Bos, Kruiningen, Calvijn College; Margo Ciljam, Kruiningen, Calvijn College; Marnix van der Hart, Kruiningen, Calvijn College; Cristian van der Jagt, Kruiningen, Calvijn College; Daniëlle de Koster, Krui ningen, Calvijn College; Henry de Koster, Kruiningen, Calvijn College; Noortje van de Pol, Kruiningen, Calvijn College; Bryan Sinke, Kruiningen, Calvijn College; Jesse Sinke, Kruiningen, Calvijn College; Henk Steenpoorte, Kruiningen, Calvijn College; Danisha Teunissen, Kruiningen, Calvijn College; Josian Verschuure, Kruiningen, Calvijn College. De klas van meester Aart Verschuure Lowie Crootjans, Kruiningen, Calvijn College; Mathilda Hak, Kruiningen, Calvijn College; Maarten Harthoorn, Kruiningen, Calvijn College; Bas den Hertog, Kruiningen, Calvijn College; Daan den Hertog, Kruiningen, Calvijn College; Henry Jacobse, Kruiningen, Calvijn College; Lennart de Jager, Kruiningen, Calvijn College; Kees Jan sen, Kruiningen, Calvijn College; Lenny Jansen, Kruiningen, Calvijn College; Martijn Jansen, Kruiningen, Calvijn College; Ronnie Jansen, Kruiningen, Calvijn College; Johan van der Maas, Kruiningen, Calvijn College; Melia Neeskens, Kruiningen, Calvijn College; Twan Neeskens, Kruiningen, Calvijn College; Koen Nieuwenhuijse, Kruiningen, Calvijn College; Yanco Otte, Kruiningen, Calvijn College; Erik Sinke, Kruiningen, Calvijn College; Marinda Sinke, Kruiningen, Calvijn College; Richard Snoei, Kruiningen, Calvijn College; Christine Steenpoor te, Kruiningen, Calvijn College; Naomi Tjarks, Kruiningen, Calvijn College; Anne-Linde Versprille, Kruiningen, Calvijn College; Marjolein de Voogd, Kruiningen, Calvijn College; Matthijs van de Vreede, Kruiningen, Calvijn College. De klas van juf Shiela de Regt Eef Willemse, Kortgene, Pontes Coese Lyceum, banketbakker; Tessa Warren, Kortgene, Edudelta College, die renarts; Max Theunissen, Kortgene, Pontes Coese Lyceum, profvoetballer, proftennisser of eigenaar van een motorgarage; Inès Struijcken, Kortgene, Pontes Coese Lyceum, buitenhuisarchitect; Kiki Roozeboom, Kortge ne, Pontes Coese Lyceum, eigenaresse van hotel of b&b; Rowin van Reeuwijk, Kortgene, Pontes Coese Ly ceum, bij de landmacht of profcoureur; Job Nuijens, Kortgene, Pontes Goese Lyceum, adviseur van Ajax; Ricar- do Nagtegaal, Geersdijk, Ostrea Lyceum, architect; Lisanne Meulenberg, Kortgene, Calvijn College, juffrouw; Chiel van Meer, Kortgene, Edudelta College, boer; Anouk van der Marei, Kats, Pontes Coese Lyceum, actrice of iets met creativiteit; Naomi van der Leeden, Kortgene, Pontes Goese Lyceum, natuurfotograaf; Sem Lantin- ga, Kortgene, Pontes Goese Lyceum, archeoloog of regisseur; Marileen de Kam, Kortgene, Ostrea Lyceum, oli fantentemmer of architect; Leon Huiskamp, Kortgene, Ostrea Lyceum, gamedesigner; Roshan Cluvers, Kats, Pontes Coese Lyceum, DJ; Roos Disselkoen, Kortgene, Pontes Coese Lyceum, binnenhuisarchitect; Micha Da ling, Kortgene, SSC Nehalennia, architect; Jaira Clement, Kortgene, Edudelta College, bij de landmacht; Thijs Bunders, Kortgene, Ostrea Lyceum, computerdeskundige of eigenaar autogarage; Luc Berger, Kortgene, Isaac Beeckman Academie, werknemer bij Mojang te Stockholm. De klas van juf Annegien Willemsen en juf Esther Yuen Kris Stutje, Kats, Ostrea Lyceum, uitvinder; Rosa Bakker, Colijnsplaat, Pontes Pieter Zeeman, kraamverzorg ster; Sofie Stolk, Kats, Pontes Goese Lyceum, iets in de patisserie; Sven Snoep, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, monteur; Niels Jobse, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, automonteur; Youri van Cilst, Colijnsplaat, Pontes Coese Lyceum, game-designer; Thomas Faasse, Colijnsplaat, Ponte Coese Lyceum, kok; Charlotte Wisse, Kortgene, Pontes Coese Lyceum, buitenshuis architecte; Emma Jongejan, Kats, Ostrea Lyceum, arts; Jelle Boot, Colijns plaat, Pontes Pieter Zeeman, chef-kok; Mari Muriel, Colijnsplaat, Edudelta College, tuinarchitecte; Mika Siere- veld, Kats, Ostrea Lyceum, automonteur; Gabriel van der Ven, Kats, Ostrea Lyceum, sterrenkundige; Lisa van Uffelen, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, iets met dieren; Annemijn van der Winkel, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, personal-trainer; Frederique Stam, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, ontwerpster; Carmen Muriel, Colijnsplaat, Pontes Coese Lyceum, zangeres, actrice; Kelvin Zhang, Colijnsplaat, Pontes Goese Lyceum, profvoetballer; Jo an Louisse, Kats, Pontes Goese Lyceum, automonteur; Lars Verdoorn, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, manager; Sterre Ribbens, Colijnsplaat, Pontes Coese Lyceum, visagiste. De klas van juf Evelien en juf Rachel Bo, Fabian, Brechtje, Daan, Yarnos. De klas van juf Evelien Capello en Tamara Lagendijk Heba, Kamperland, Internationale Schakelklas Het Molenwater Middelburg, astrologe; Marloes, Kamperland, SSG Nehalennia, pilote; Youp, Kamperland, Pontes Coese Lyceum, architect; Ezra, Kamperland, Ostrea Lyceum, vrachtwagenchauffeur; Stijn, Kamperland, Pontes Coese Lyceum, architect of wetenschapper; Ismay, Kamper land, Ostrea Lyceum, werken bij een drogist; Esmée, Kamperland, Ostrea Lyceum, werken bij Landmacht; Wisse, Kamperland, Isaac Beekman Academie, architect; Jonas, Kamperland, Isaac Beekman Academie, auto ontwerper; Max, Kamperland, Pontes Coese Lyceum, cabaretier; Marije, Kamperland, Ostrea Lyceum, juf of fo tografe; Fabian, Kamperland, Ostrea Lyceum, sportcommentator; Leandra, Kamperland, Edudelta College, bloe- miste; Anne, Kamperland, SSC Nehalennia, actrice; Madelief, Kamperland, Ostrea Lyceum, kapster; Patricia, Kamperland, Pontes Coese Lyceum, voetbalster; Femke, Kats, Pontes Coese Lyceum, mode-ontwerpster of gastvrouw van een chique restaurant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 84