Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 18 zaterdag 4 juli 2015 Lau Rentmeester Marinus Kunst Arend Maaijen Aart Sara Anna de Smit Saar Sanderse-de Smit Charles Vermeulen Angèle Vermeulen-Hesters Maria Anna Pieternella Lijbaart Karl Wilhelm Kneulman Jacobus Lambert van Dierendonck Jaap JdeCeen van den ftfemeC- de Wit Alie Leenhouts - D'Hont Er was nog zoveel te zeggen Er was nog zoveel te vragen Maar nu is het te laat... Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos is door een tragisch ongeval van ons heen gegaan, mijn zorgzame echtgenoot, onze lieve vader, opa en overgrootopa: in de leeftijd van 88 jaar Kloosterzande: Goirle: Kaapstad (Zuid-Afrika): Kloosterzande: Leni Maaijen-Paans Klaas en Marie-Louise Dennis en Marcella Kim Jay, Bing Lien en Robert Jan Tanja Roy en Mireille 1 juli 2015 Hyacintstraat 39, 4587 AV Kloosterzande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 7 juli om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Als je in je levenstijd warmte om je hebt verspreid Als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd Als je hielp waar je dat kon aan wat licht en aan wat zon Als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, delen wij diep verslagen aan u mede dat geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma Weduwe van Laurens Sanderse f 1979 25 september 1925 2 juli 2015 Terneuzen: J.J. Sanderse kinderen en kleinkinderen Vlissingen: Hans en Carla Sanderse Stefan Amanda Vlissingen, 2 juli 2015 Correspondentieadres: Westerzicht 514, 4385 BS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 8 juli om 14.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsdienst gehouden worden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Kom zoals u bent. Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare schoonzuster, onze tante en oud-tante Weduwe van Lou Sanderse in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verlies van hun moeder en oma. Namens de familie Sanderse Nel Sanderse-Passenier Oost-Souburg. 3 juli 2015 Op 29 juni 2015 hebben wij afscheid moeten nemen van 19-10-1932 12-05-1937 Zoals ze zelf hebben gewild, heeft de crematie in stilte plaatsgevonden op 3 juli 2015. Correspondentieadres: de Cichorei 12 4641 CN Ossendrecht Dank u Voor de troostende woorden, gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor mij een grote steun na het overlijden van mijn lieve zus Bep Lijbaart Biervliet, juli 2015 Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Velen hebben met ons meegeleefd na het overlijden van onze trotse vader en opa, Elk op uw eigen manier in de vorm van woorden, bloemen of praktische hulp. Het heeft ons verdriet verzacht en van het afscheidnemen iets bijzonders gemaakt. Dit zal steeds een dankbare herinnering blijven. Waarvoor onze oprechte dank. Buttinge, juli 2015 Karl Kneulman Ilse Kneulman en Matthijs van der Zanden Paul Kneulman en Claudie Ebing Jesse en Querine, Pepijn, Jonathan, Joel, Matilde en Josefien Wij willen iedereen hartelijk danken voor de aanwezigheid en belangstelling bij de begrafenis van Familie Rentmeester Lewedorp, juli 2015 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man wil ik u bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor mij een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. M. van Dierendonck - van Belois Breskens, Juli 2015 Een kaart, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. familie van den Hemel Philippine, juli 2015 Niemand staat stil bij het woord "Samen. Maar het is een groot gemis. Als het woord "Samenuit je leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van Adrie Mijnsbergen Het heeft ons erg goed gedaan. Ria Mijnsbergen-van Vooren Dennis en Tomas 's-Heer Hendrikskinderen, 4 juli 2015 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van dit heeft ons veel troost gegeven. M.C. Raman-Polderman Familie Kunst Terneuzen, juli 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw aanwezigheid, de bloemen en de vele brieven en kaarten hebben ons erg goed gedaan. Piet Leenhouts Pieter en llona Jop, Wibe Groede, juli 2015 Het zal nooit meer zijn zoals voorheen De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het plotselinge overlijden van een bijzonder geliefd mens JASPER VOGELAAR Het was hartverwarmend dat zovelen ons bij het afscheid terzijde stonden. Bedankt voor jullie steun, vriendschap, kaarten, brieven en de vele bloemen. Christine Barbé, Tian, Boaz en Aron Cyriel en Agnès Barbé-Buysse )acques en Hetty Vogelaar Breda, juli 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49