Overladen van't WoFF (J) Hlensenljnq.nl Familieberichten Kees Hoksbergen Cornelis Jacob van 't Hoff kijk ook op Jan Bakker Jan Bakker Davey de Bruijn Davey de Bruijn Jan Jans Kruimink Een echte middelburger is heengegaan Zalig hij, die in dit leven, fakobs God ter hulpe heeft. Psalm 146 vers 3 (berijmd) Verlangend naar het einde is, zonder pijn en angst, heengegaan naar zijn Heer en Heiland onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van Johanna Bakker-de Bruijne A Middelburg, 14 september 1922 f Middelburg, 2 juli 2015 Middelburg: Ria en Leo Ilona Alexandra en Viona Boef Moos Peter en Angelique Jordy Vera Zaandam: Nina en Ruud Coen en Rebekka Tom en Roos Olivier Gijs Zaandam: Johan en Paul Zevenaar: Yolandaenjan Jeroen A, Tim A, Mathijs A Roel Lieneke Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk M.P.f Bruynzeel C.J. Manni, het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis Rustenburg, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Roozenburglaan 139, 4337 JD Middelburg. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden dinsdag 7 juli om 12.00 uur in de Gerefor meerde kerk, Kerklaan 4 in Arnemuiden. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jan te nemen. Aansluitend aan de dienst is er in bovengenoemde kerk tot uiterlijk 14.30 uur gelegenheid tot condoleren, waarna de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar, maar toch ook verdrietig heb ik afscheid genomen van mijn enige broer J.F. van Iwaarden-Bakker zaterdag 4 juli 2015 17 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van student van onze opleiding Fruitteelt Wij herinneren ons Davey als een betrokken student. Wij wensen ouders en verdere familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens het College van Bestuur en het personeel van Edudelta Onderwijsgroep, Kees Nieuwenhuyzen, regiodirecteur Edudelta College Goes Bert Bakker, teamleider MBO Edudelta College Goes Met verslagenheid hebben wij vernomen dat onze klasgenoot is komen te overlijden. In onze klas zullen wij Davey missen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit zware verlies. Namens alle studenten, John Bal, mentor opleiding Fruitteelt Edudelta College Goes De wereld is vol mensen, maar zoals jij was er niet één jouw liefde, persoonlijkheid en je levenshouding zullen ons altijd bijblijven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, laten wij weten dat is overleden onze vader, schoonvader en opa 7 januari 1949 t 30 juni 2015 weduwnaar van Margot de Langen Christiaan Lu ca en Raf Alexander en Peggy Familie Hoksbergen Oude Drydijck 70 4564 CW Sint Jansteen Woensdag 8 juli zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het Monuta Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de afscheidsdienst kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering, geven wij u kennis dat, na een welbesteed leven voor zowel zijn gezin als zijn zaak, op 97-jarige leeftijd is overleden, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Neeltje Eckhardt Hoek, 10 mei 1918 t Oostburg, 3 juli 2015 Hoek: C.Z. van 't Hoff Hoek: Z.C. van 't Hoff I.M.T.O. van 't Hoff-De Brabander Jeroen en Nanine, Jace Tom f en Denise Robbie en Nadide Nelleke en Hans, Noa Een speciaal woord van dank aan allen die onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader zo liefdevol verzorgd hebben. Correspondentieadres: Molendijk 15 4542 BJ Hoek De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 9 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c waar u na afloop de familie kunt condoleren. WONINGINRICHTING Molendijk 15- HOEK - Tel, 0115 --M1235 EEN VAN T HOFF CLIËNT IS STEEDS CONTENT Wegens sterfgeval is woninginrichting van 't Hoff donderdag 9 juli gesloten. Ik drink op de mensen Die blijven vertrouwen Die van te voren niet vragen 'Voor hoeveel' en 'waarom' Ik drink op de mensen Die dóór blijven douwen Van doe het maar wél En kijk maar niet om. Paul van Vliet Strijdbaar, zonder ook maar een moment te klagen, is in huiselijke kring overleden onze lieve man, vader en opa echtgenoot van Teuntje Alida Snap Beek, 9-11-1931 t Terneuzen, 2-7-2015 Terneuzen Teuny Kruimink-Snap Terneuzen Peteren Marion Allisha Wachtebeke Marc en Evelyn Lise Jan Axel Saskia en Jacques Nikki Vivaldiplein 24 4536 BH Terneuzen Dinsdag 7 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 9 juli om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar onze huisarts Dr. Peek en het personeel van Soka - Thuiszorg voor de goede verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48