finish 7e lande €5 KORTING' ee&ooK ZEELAND 13 IgP QPtÓu|SmiSS€V /- #KoalaZOO Fruitteeltmuseum Ouderenvervoer Muziekschool Oncologie >oa nVwerpert.be Brieven Het Fruitteeltmuseum (17 juni) wil een ton van Kapelle voor mo dernisering en om jongeren aan te trekken. In mijn ogen een noodzakelijke investering. De ideeën hiervoor klinken goed. Ik vind het museum aardig, maar vlees noch vis. In 2013 besluit Kapelle om in 2017/18 OBS De Tunnel Schore te sluiten vanwege bezuinigen. Ka pelle heeft in 2014 twee miljoen overgehouden. Het grootste deel wil het college in 'reserve brede school' stoppen. Er zijn geen plannen om met deze twee mil joen de school in Schore te be houden waar nu nog ruim 50 kinderen op zitten. Het Fruitteeltmuseum vraagt niet ordinair om geld, maar wil er iets tegenover stellen. Ze wil meer met scholen en ouderen doen. Zoals het er nu naar uit ziet, zal dit dus niet meer voor De Tunnel zijn. Schore vraagt ook niet ordinair geld aan de gemeente voor De Tunnel. Als tegenprestatie biedt Schore behoud van de leefbaar heid. Kil, koud meegedeeld in de krant (17 juni), zonder enig ex cuus aan gedupeerden: Aanvul lend ouderenvervoer stopt per 1 september. Hartelijk dank aan onze quasi-so- cialist Samsom voor zijn overhe veling naar de gemeente, zoge naamd dichter bij de burger. Nou ja, die gemeente ziet zijn kans schoon en gaat zo dicht ach ter de oudere, gehandicapte bur ger staan, dat ze hem/haar het eigen huis induwt, de voor deur achter hem/haar op slot draait en de sleutel in de Wester- schelde dumpt! Helaas, meneer Samsom, zal door uw liberaal-kapitalistische visie op de maatschappij voor honderden oudere gehandicap ten, grotendeels afhankelijk van deze uiterst sociale voorziening, dit beeld de werkelijkheid wor den. Voor de consequenties van dit soort maatregelen mogen u en uw PvdA-bewindslieden, inclu sief de hele fractie zich diep scha men! Alle erfenissen uit de socia listische traditie zijn met voeten getreden. Een stad zonder cultuur en kunst, is een arme stad. Goes wordt dat misschien wel. De mu ziekschool (19 juni) moet verhui zen door te hoge huisvestingskos ten. Moet daar het mooie gebouw aan de Westwal 45 voor worden opgeofferd? Nee! Zijn er alterna tieven? Ja! Het oude Goese Ly ceum is een prachtig gebouw voor een muziekschool. Verbou wing van de Westwal kost 600.000 euro. Dus stenen! Dit gaat ten koste van de Kunst uitleen en Galerie van den Berg. Ook expositieruimte W45 waar veel Zeeuwse jonge kunstenaars een podium hebben gaat verlo ren. Voor de Kunstuitleen wordt dit de derde verhuizing. De Kunstuitleen is er voor iedereen en wil er voor iedereen blijven. Zonder subsidie van de gemeen te Goes. Is dit cultuurbeleid? Op papier, maar in de uitvoering vele vraagtekens. Cultuur en Kunst moet je koesteren en be schermen Goes. Ik was zeer verbaasd over de nieuwe afdeling oncologie (23 juni) in Goes. Ik dacht dat Goes en Vlissingen één ziekenhuis is. Wat nu wordt gepresenteerd als 'nieuw' is al jaren praktijk in Vlissingen. Ik heb grote bewon dering voor het team van Vlissin gen dat mijn vrouw daar op deze manier begeleid heeft. Misschien had Goes toch eens wat meer van Vlissingen moeten leren in plaats van 'de wil van Goes' op leggen. 9 arr M •- ZATERDAG 4 JULI 2015 n deze rubriek geeft de redactie haar lezers een podium. Daarvoor gelden de volgende voorwaarden: De brief moet duidelijk ingaan op nieuws uit de PZC en daarbij de datum van publi catie noemen. De brief mag maxi maal 150 woorden lang zijn. Elke brief wordt geredigeerd. De redactie bekort brieven zo nodig om ze pas send te maken. Als er te veel brieven zijn voor de beschikbare ruimte maakt de redactie een selectie. De re dactie zal onsamenhangende bijdra gen niet publiceren. Ook brieven met een grove, beledigende of anderszins onbetamelijke inhoud worden gewei gerd. U kunt uw brief richten aan: lezersredacteur@pzc.nl of per post aan Lezersredacteur PZC Postbus 5046 4380 KA Vlissingen 0118-434005 Anita van der Jagt Boomweidelaan 57, Schore Chris Verheul Paul Krugerstraat 2 flat 39, Vlissingen D. Spaas Calsstraat 72, Goes Hans Vastenhoud Buitenhovelaan 225, Middelburg KOALA r.itiw. bij aankoop van een dagticket voor ZOO Antwerpen *ln ruil voor deze bon krijgt u €5 korting per dagticket bij aankoop van max. 4 dagtickets voor ZOO Antwerpen aan standaard individueel tarief. Deze dagtickets dienen gelijktijdig aangekocht te worden en zijn enkel geldig op de dag van aankoop. Niet inwisselbaar in speciën, niet cumu- leerbaar met andere acties, promoties of voordelen. Enkel geldig aan de kassa tot 30/09/2015. Kopieën worden niet aanvaard. Niet geldig op eerder aangekochte tickets.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44