Peter Langhout Reizen Boek nu voordelig de mooiste excursiereizen ind. vele extra's Amsterdamse ontwerpster showt creaties in modemekka Parijs NIEUWS 15 In eigen land relatief onbekend, maar Lady Gaga en Alicia Keys dragen haar creaties: couturier Ilja Visser. ZATERDAG 4 JULI 2015 Éllja Visser be gon haar car rière op de School of Arts, Artez in Arn hem en liep sta ge in New York bij modeont- werpster Don na Karan. In 2009 richtte zij haar eigen mo dehuis op met als naam Ilja Visser Group. U Sinds die tijd ontwikkel de zij een voor keur voor het showen van haar collectie op exclusieve plekken: een paar jaar terug diende het Rijksmu seum als catwalk. Inmiddels vra gen wereldsterren als Alicia Keys, Lady Gaga en Gwen Stefani om haar ontwerpen. Visser heeft ook een eigen pret a porter-label: Rea dy to Fish. „Maar ik heb het gevoel dat ik pas echt mijn doel heb be reikt als ik een modehuis neerzet met een internationaal bestaans recht. Een label met kleding, schoenen, tassen en parfums." Komende week op het menu van de Pa- rij se haute coutu- re-week: grote mo dehuizen als Cha nel, Christian Dior, Versace en Hollands trots Viktor Rolf. Tussen die gevestigde na men prijkt nóg een Nederlandse naam: Ilja Visser. Tot de lijst met bekende Neder landse topontwerpers is haar naam nog niet doorgedrongen, maar Visser is zo getalenteerd dat ze van de Fransen haar show mag laten zien tijdens de meest presti gieuze week van de modewereld. Ingenium Existere heet de show van Visser, die morgenmiddag in de tuin van de Nederlandse Resi dentie in Parijs te zien is. Het is niet de eerste keer dat Visser in Pa rijs aanwezig is. Zij presenteerde in 2013 haar label ILJA in de licht stad. De collectie is geïnspireerd op basisvormen van onze realiteit. Concreet: vormen van kristallen en mineralen worden gecombi neerd met een futuristische sfeer en de jeanslook van de ja ren '90. Met nog slechts 48 uur te gaan tot het moment suprème is Visser druk bezig met het casten van mo dellen en het zetten van de laatste puntjes op de i om haar publiek een perfect plaatje voor te schote len. „Ik ben drie jaar bezig met de voorbereidingen, heb zes maan den aan deze collectie gesleuteld en werk met een fantastisch team. Daardoor ben ik redelijk zeker van mijn zaak, het komt goed. Toch voel ik spanning: het is een droom naast al die grote namen te staan. Het blijft afwachten hoe de show valt en welke reacties er komen. Heel de wereld kijkt mee. De inter nationale pers, grote inkopers, po tentiële klanten. Het optreden is belangrijk omdat ik mijn hand schrift wil laten zien en tonen dat ik vernieuwend ben." Dat doet zij door het etaleren van twintig opvallende, krachtige looks met nostalgische technie ken en poëtische silhouet ten: onder meer satij nen breisels, behan gen met koperen kubussen en jeans-geïnspireer- de jump suits van zijde. 7-daagse busreis All inclusive Tsjechië 9-daagse busreis Historie 2e Wereldoorlog Inclusief 10-daagse busreis Karinthië ind. Venetië Inclusief 13-daagse busreis Roemenië en Hongarije busreis Inclusief J 3||! Betaalbaar genieten! Vraag nu gratis de brochure aan! peterlanghout.nl of 0172-468800 Kleermaker van de sterren door Annemart van Rhee Ilja Visser tijdens de presentatie van haar voorjaars- en zomercollectie in ja nuari van dit jaar. Boven: drie van haar ontwerpen, foto REX compleet v.a. Inclusief Verblijf in hotel Ludmila o.b.v. all inclusive Muziekavond 4x ontbijt, lunch en diner, gratis drankjes in hotel (tussen 17.00-23.00 uur), Excursiepakket t.w.v. 50,- o.a. kuuroord Karlovy Vary, Praag o.l.v. een gids, het Reuzengebergte, een glasblazerij, zilverstad Kutna Hora, de bierbrouwerij in Pilsen Verblijf in diverse middenklasse hotels op basis van halfpension Excursiepakket t.w.v. 75,- o.a. naar Nürnberg, Berlijn o.l.v. een gids, concentratiekamp Dachau, het adelaarsnest in Berchtesgaden, het Berliner Unterwelten Museum, het bunkercomplex van Zossen, München compleet v.a. Verblijf in Hotel Rossmann op basis van halfpension Overnachting op de heen- en terugreis Excursiepakket t.w.v. 60,- o.a. naar Lienz, Heiligenblut, Toblach-Dobbiaco, Venetië ind. boottocht, Boottocht op de Weidensee, Cortina d'Ampezzo, het meer van Bied, Klagenfurt Verblijf in diverse middenklasse hotels op basis van halfpension Overnachting op de heen- en terugreis Roemeense folkloreavond Excursiepakket t.w.v. 100,- o.a. naar Budapest, Kecksemet o.l.v. een gids, Sibiu, Sighisoara, Biertan, ritje per paard en wagen, Sapinta, Györ, Wijnproeverij Vertrek in aug en sept. Reiscode:BE40128 Vertrek van van juli t/m sept. Reiscode: BE40126 Vertrek van juli t/m okt. Reiscode: BE39276 Vertrek in juli en sept. Reiscode: BE39326 7 dagen •4>er week/ advertentiecode: WEGENER27

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 15