M Familieberichten üiifi'ibaruigifiji A 14 zaterdag 4 juli 2015 kükookop fflensenlinq.nl Marinus Kunst Sara Anna de Smit Saar Sanderse-de Smit Corry de Visser-Schroevers 9 Corrie van Schaik - Noordhoek Cornelis van Zweden Kees r Leunis Brand Willem de Bruijne Bram Cevaal Karl Wilhelm Kneulman Bertha Koens - de Jonge Jacoba Johanna Mesu-Luijk Lau Rentmeester Als je in je levenstijd warmte om je hebt verspreid Als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd Als je hielp waar je dat kon aan wat licht en aan wat zon Als je een goed voorbeeld geeft je niet voor niets t Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, delen wij diep verslagen aan u mede dat geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma Weduwe van Laurens Sanderse f 1979 25 september 1925 2 juli 2015 Terneuzen: J.J. Sanderse kinderen en kleinkinderen Vlissingen: Hans en Carla Sanderse Stefan Amanda Vlissingen, 2 juli 2015 Correspondentieadres: Westerzicht 514, 4385 BS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 8 juli om 14.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsdienst gehouden worden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Kom zoals u bent. Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare schoonzuster, onze tante en oud-tante Weduwe van Lou Sanderse in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verlies van hun moeder en oma. Namens de familie Sanderse Nel Sanderse-Passenier Oost-Souburg, 3 juli 2015 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Con-y was van 2006 tot 2012 ledenraadslid van onze bank. Zij vervulde met veel overtuiging haar rol in de ledenraad. Wij herinneren haar als een zeer betrokken en positief kritisch lid. Onze gedachten gaan uit naar de familie en vrienden van Corry. Wij wensen hen veel sterkte toe. Directie, medewerkers, raad van commissarissen en ledenraad Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Hartelijk dank voor alle belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Het heeft ons goed gedaan. Joke en Cees Lavooij - van Schaik Klein- en achterkleinkinderen Goes, juli 2015 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Wij weten ons gesteund door uw gebed. De vele kaarten en uw aanwezigheid waren hartverwarmend. Henny van Zweden - Taal Petra Richard, Brent Linda Mariëlle 's Gravenpolder, juli 2015 Niemand staat stil bij het woord "Samen. Maar het is een groot gemis. Als het woord "Samenuit je leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van Adrie Mijnsbergen Het heeft ons erg goed gedaan. Ria Mijnsbergen-van Vooren Dennis en Tomas 's-Heer Hendrikskinderen, 4 juli 2015 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van dit heeft ons veel troost gegeven. M.C. Raman-Polderman Familie Kunst Terneuzen, juli 2015 We willen iedereen hartelijk bedanken voor de zeer vele kaarten, telefoontjes, enz. tijdens mijn verblijf in het academisch ziekenhuis in Gent en bij mijn thuiskomst. Het heeft ons enorm bemoedigd en goedgedaan. O—ft Suus Lievense-Minderhoud Hartverwarmend was het te ervaren dat zo velen met ons meeleefden tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze behulpzame vader en trotse opa De overweldigende belangstelling heeft ons goed gedaan. Wij kijken terug op een mooi afscheid en wij hopen dat Leunis nog lang in onze en uw gedachten mag voortleven. T.M. Brand-Bakker Kinderen en kleinkinderen Domburg, juli 2015 Hartverwarmend was de steun tijdens het ziektebed en het afscheid van mijn man en onze vader De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons steun. Wij willen u allen uit ons hart bedanken voor uw medeleven, vriendschap, bloemen, kaarten en aanwezigheid. Ankie, Roald en Annelie de Bruijne Kapelle, 4 juli 2015 Een echt mensenmens was hij, onze vader, schoonvader en opa Altijd onderweg om niet alleen ons, maar ook u, jou en jullie te ontmoeten. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwar mende belangstelling, die hij tijdens zijn ziekbed en wij als familie bij zijn overlijden ontvingen. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Kinderen en (achter)kleinkinderen Ritthem, juli 2015 Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Velen hebben met ons meegeleefd na het overlijden van onze trotse vader en opa, Elk op uw eigen manier in de vorm van woorden, bloemen of praktische hulp. Het heeft ons verdriet verzacht en van het afscheidnemen iets bijzonders gemaakt. Dit zal steeds een dankbare herinnering blijven. Waarvoor onze oprechte dank. Buttinge, juli 2015 Karl Kneulman Ilse Kneulman en Matthijs van der Zanden Paul Kneulman en Claudie Ebing Jesse en Querine, Pepijn, Jonathan, Joel, Matilde en Josefien Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis van onze moeder en oma en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun. Hiervoor onze dank. Kinderen en kleinkinderen. Ovezande, juli 2015 Langs deze weg willen wij u bedanken voor het door u betoonde meeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost Souburg, 4 juli 2015 Wij willen iedereen hartelijk danken voor de aanwezigheid en belangstelling bij de begrafenis van Familie Rentmeester Lewedorp, juli 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 121