Overladen (J) mensen inq.nl Familieberichten =S kijk ook op Een echte middelburger is heengegaan Zalig hij, die in dit leven, Jakobs God ter hulpe heeft. Psalm 146 vers 3 (berijmd) Verlangend naar het einde is, zonder pijn en angst, heengegaan naar zijn Heer en Heiland onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Bakker weduwnaar van Johanna Bakker-de Bruijne Middelburg, 14 september 1922 f Middelburg2 juli 2015 Middelburg: Ria en Leo Ilona Alexandra en Viona Boef Moos Peter en Angelique Jordy Vera Zaandam: Nina en Ruud Coen en Rebekka Tom en Roos Olivier Gijs Zaandam: JohanenPaul Zevenaar: Yolandaenjan Jeroen A, Tim A, Mathijs A Roel Lieneke Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk M.P.J. Bruynzeel C.f. Manni, het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis Rustenburg, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Roozenburglaan 139, 4337 JD Middelburg. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden dinsdag 7 juli om 12.00 uur in de Gerefor meerde kerk, Kerklaan 4 in Amemuiden. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jan te nemen. Aansluitend aan de dienst is er in bovengenoemde kerk tot uiterlijk 14.30 uur gelegenheid tot condoleren, waarna de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten is overleden onze lieve mama, belangstellende oma en lieve oma Zoetje Zoetje But-Fröberg tot zijn overlijden op 6juli 1982 echtgenote van G.C. But in de mooie leeftijd van 97 jaar. Joke Hament-But Joop Hament (in herinnering) Gerwin en Thérese Bram, Maaike Mirjam en Arco Dana Zoetje, Levi, Tobias Gerda Gossije-But Jannis Gossije Karlijn en Lennard Max, Tijn Arjan en Patricia Charlotte en Kevin Marianne Duijm-But Rob Duijm Wendy en Ronald Fenna, Liza Rik en Norma Carla, Robert Speciaal een woord van dank voor alle medewerkers van woning 17 aan de Vondellaan die liefdevolle zorg aan haar hebben gegeven. Vlissingen, 28 juni 2015 Correspondentieadres: P.C. Hooftlaan 2, 4382 BS Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar, maar toch ook verdrietig heb ik afscheid genomen van mijn enige broer Jan Bakker J.F. van Iwaarden-Bakker Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Davey de Bruijn student van onze opleiding Fruitteelt Wij herinneren ons Davey als een betrokken student. Wij wensen ouders en verdere familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens het College van Bestuur en het personeel van Edudelta Onderwijsgroep, Kees Nieuwenhuyzen, regiodirecteur Edudelta College Goes Bert Bakker, teamleider MBO Edudelta College Goes Met verslagenheid hebben wij vernomen dat onze klasgenoot Davey de Bruijn is komen te overlijden. In onze klas zullen wij Davey missen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit zware verlies. Namens alle studenten, John Bal, mentor opleiding Fruitteelt Edudelta College Goes Hendrik Cornelis Leendertse Henk Wissenkerke, Middelburg, 20 mei 1932 2 juli 2015 Zo ben je langzaam, moegestreden uit ons midden weggegleden. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan Adriaan Weststrate in de leeftijd van 81 jaar. Yerseke: Mineke Weststrate-Dekker Goes: Inge en Jan Mieras Krabbendijke: Diana en Kees Schrijver Ronny Wemeldinge: Deseré en Bram Boone Rebecca en Joran, Yenthe, Vince Juliëtte Nieuwdorp: Peter-Jan en Conny Weststrate 's-Heerenhoek: Marco Weststrate Goes, 3 juli 2015 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Zeeburg 8 4401 DA Yerseke De herdenkingsdienst, geleid door ds. B. Kooistra, wordt donderdag 9 juli om 13.30 uur gehouden in kerkelijk centrum "De fJaven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na afloop is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de verzorgenden van Schenge 4 uit Ter Weel te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. zaterdag 4 juli 2015 17 Door liefde gedragen hebben we afscheid genomen van Jopie Leendertse - van Splunder Govert Sofia, Anniek Matthias, Jorien Ivan Lourine Hans, Jasper, Gijs Henriëtte André, Michelle Olivier, Charlotte, Richard Overloperhof 41 4337 GW Middelburg De afscheidsbijeenkomst voor het leven van Henk wordt gehouden op dinsdag 7 juli om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, te Middelburg. Nadien is er gelegenheid om elkaar in informele sfeer te ontmoeten in Amadore Hotel Arneville aan de Buitenruststraat 22. Indien wij vergeten zijn om u een rouwkaart te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 120