Zaterdag 4 juli 2015 CBS De Torenberg, Zaamslag De Geule, Terneuzen De Parel, Terneuzen CBS de Stelle, Terneuzen OBS Op Weg, Hoek De klas van Mireille Struijlaart Cijs de Pooter, Terneuzen, SSC De Rede, oliehandel; Laura Steyaert, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant College, dierenarts; Lorenzo Bakker, Terneuzen, SSC De Rede, Aisha van de Velde, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant College, kapster; Reyhan Zengin, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant College, verloskundige; Mandy de Craeve, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant College, schilder of kok; Jannes de Visser, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant Col lege, Thijs Vael, Zaamslag, Zeldenrust-Steelant College, boer; Ralph de Maat, Terneuzen, SSC De Rede, to patleet en dierenverzorger; Tessa Roctus, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant College, kapster; Azade Kili$, Terneu zen, Zeldenrust-Steelant College, ambulancemedewerker; Kira Bakker, Axel (Spui), Zeldenrust-Steelant Colle ge, advocaat. De klas van meester Peter Bout en juf Marieke de Pooter De klas van juf Eva Dieleman, juf Marjolein Verpoorte en meester Hamelink Pepijn Neeteson, Zeldenrust Steelant College, luchtverkeersleider; Keo Avezaat, SSC De Rede, luchtverkeers leider; Youp van der Peijl, SSC De Rede, iets met vechten; Ryan Deij, Zeldenrust Steelant College, recher cheur; Dustin Wakefield, Zeldenrust-Steelantcollege, automonteur; Sam van der Neut, Zeldenrust Steelant College, marine en ICT; Jordy Jansen, Zeldenrust Steelant College, iets met computers; Teun van Fraeijenho- ve, Zeldenrust Steelant College, DJ; Arjan Haak, Zeldenrust Steelant College,miljonair of iets met techniek; Tim de Blaey, SSC De Rede, boer of iets in de techniek; Job Hamelink, Zeldenrust Steelant College, commen tator voetbal; Jens Westerbeke, Zeldenrust Steelant College, iets in de landbouw; Jaimy van Alphen, Edudelta College, paardengeneeskunde; Femke Roos, Zeldenrust Steelant College, rechercheur; Mayke de Ridder, Edu delta College, iets met dieren; Lisa Mondriaan, Zeldenrust Steelant College, binnenhuisarchitect; Abbey Wil helm, Zeldenrust Steelant College, in een winkel werken; Saira de Putter, SSC De Rede, iets met koken; Mir jam de Jong, Zeldenrust Steelant College, reclameontwerper. De klas van meester Ruud Hoogesteger en meester Frank Verstraten Marisa llic, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant college, kunstenaar of technicus; Carcaine Mbikulu, Terneuzen, Zel denrust-Steelant college, choreograaf; Roya Yaqoubi, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant college, advocaat of tand arts; Maïssa Anbar, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant college, tandarts of advocaat; Berkant Yilmaz, Terneuzen, Lucernacollege Melle (Cent), advocaat of huisarts; Zaineb Adelat, Terneuzen, SSG de Rede, nog geen idee. De klas van juf Renske van Puyvelde Qwenn de Ritter, Hoek, S.S.C. De Rede, weet het nog niet; Karim Faraj, Hoek, S.S.C. De Rede, architect; Xan- der Oppenneer, Hoek. S.S.C. De Rede, YouTuber; Déjan Mulder, Hoek, S.S.C. De Rede, profvoetballer; Manon Bakker, Hoek, S.S.C. De Rede, met paarden werken; Lotte Christina de Meijer, Hoek, Zeldenrust Steelant Col lege, boekhouder en DJ; Jaimy Vlassenrood, Hoek. S.S.C. De Rede, ik wil naar de universiteit; Stephanie Rood huizen, Hoek, S.S.C. De Rede, zangeres; Tessa Mullaert, Hoek, Zeldenrust Steelant College, werken met kleine kinderen; Tim Wolters, Hoek. S.S.C. De Rede, iets met techniek; Thomas Dieleman, Hoek, Scheldemond Colle ge, profvoetballer. Tristan Bakker, Zeldenrust Steelant College, weet niet; Cian Luka van Beysterveldt, Zeldenrust Steelant Col lege, salesmanager; Stijn Blokland, Reynaertcollege, iets in techniek; Robin Franceschi, Reynaertcollege, weet niet; Tess van der Have, SSC De Rede, kapster; Thomas van der Hulst, Zeldenrust Steelant College, compo nist; Dewi Jansen, SSC De Rede, weet het nog niet; Lena Kaijser, Zeldenrust Steelant College, juf peuterspeel zaal; Bahaddin Kara, Zeldenrust Steelant College, dokter; Mark Korstanje, Zeldenrust Steelant College, weet het nog niet; Jade Moerbeek, de Rede, kapster; Dani Rijnhout, Zeldenrust Steelant College, weet het nog niet; Valentijn Stoffijn, SSC De Rede, dokter; Joep Versprille, Reynaertcollege, weet het nog niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 102