Kerkhove sneuvelt in kwartfinale 3000 leerlingen nemen afscheid van de basisschool Theater en muziek in Vlissingen De eerste dag van Festival Onderstroom begon spetterend, maar eindigde in mineur: het concert van Waylon werd afgelast door een stroomstoring. VLISSINGEN. Festival Zonderstroom. Die woordgrap werd gisteravond meerdere keren gemaakt op het veld aan de Houtkade in Vlissingen. Waylon moest zijn op treden tot vijf keer toe plotsklaps afbreken, omdat de stroom uitviel. Steeds weer kwam de zanger vol energie het podium op, maar telkens was het slechts voor een paar minuten. Eén keer probeerde hij zelfs zonder micro foon te zingen. De generator bleek uiteindelijk onher stelbaar beschadigd. Het concert werd afgelast. Bezoe kers krijgen hun geld terug, of mogen naar het concert van Miss Montreal (vanavond) of Di-Rect (morgen). Onderstroom begon spectaculair met de enorme rood-witte zeppelin van La Baldufa, die toeterend over het Bellamypark bewoog. Een horde bezoekers volgde de openingsact op de voet. Niemand leek een moment te willen missen. En wie de stoet volgde, kon zomaar on derdeel worden van het optreden. Leontien Poppe uit Middelburg (rechts op de foto) was voor even het mid delpunt. Ze werd gistermiddag uit het publiek getrok ken, zwierde op een schommel, werd vertroeteld met bloemen en kreeg zelfs bijna een klapzoen cadeau. Morgen extra bijlage bij de PZC www.pzc.nl zeeuws-vlaanderen@pzc.nl VRIJDAG 3 juli 2015 Zeeland Onderstroom zat zonder stroom De openingsact van La Baldufa op het Bellamypark. foto Lex de Meester De act Nergens van theatergroep De Jongens: absurd en hilarisch tegelijk, foto Lex de Meester concert van Waylon begon goed: hoewel het veld de Houtkade niet vol was, zat de sfeer er goed in.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75