Colofon (J) mensen inq.nl Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg \s Corry de Visser - Schroevers Corry de Visser - Schroevers Jacques Groen Lokaal, vertrouwd, betrokken. nilieberichten Stralende dagen Huil niet omdat ze voorbij zijn, maar glimlach omdat ze er waren. Waar je ook bent, 'kzou 't niet weten. Niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Toon Hermans Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jacob Anton Coenraad Smallegange in de leeftijd van 82 jaar. R.C. Smallegange-van Dale Edwin en Mirjam (in herinnering) Robert en Lies Thomas 25 juni 2015 Deltaweg 2 4328 GG Burgh-Haamstede De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. m De vele betuigen van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn geliefde vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder Ans Glerum heeft mij/ons diep getroffen. Ik/wij hebben er troost en steun door gekregen, waarvoor wij u hartelijk danken. Uit allernaam: Kees Glerum Oost-Souburg, 3 juli 2015 Voor de vele blijken van medeleven in de vorm van telefoontjes, brieven, kaarten en uw aanwezigheid na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve vrouw en onze moeder en oma José Holty-IJzermans betuigen wij u oprecht onze hartelijke dank. C.J.A. Holty en familie Zierikzee, juli 2015 Voor uw medeleven gedurende de laatste jaren en uw oprechte belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze vader, opa en "ouwe opa" Cornells Hendrikus Kesteloo zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kerkwerve, juli 2015 Pieternella Jacomina Vleeshouwer - Meermans DE VLIEGER mm* kijk ook op vrijdag 3 juli 2015 15 Na een moedige strijd is toch nog onverwacht overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma 10 oktober 1944 -1 juli 2015 Kees Guido Priscilla Josephine, Anna-Sophie, Salomon correspondentieadres: C. de Visser p/a postbus 8046 4330 EA Middelburg Wij nodigen u uit om afscheid te nemen van Corry op maandag 6 juli van 19.30 uur tot 20.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, (achter de Torentijdweg) U bent van harte welkom voor de afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, op dinsdag 7 juli om 13.00 uur in voornoemd Uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren en haar leven te gedenken in een informeel samenzijn. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Sam Juut de Visser Ella Halfwerk - de Visser Jan Halfwerk - in herinnering - Winant Petroeska Marije Markus Thomas Jannik Juli 2015 Zoveel mensen die met ons meeleefden tijdens zijn ziekte en bij het afscheid van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa was voor ons hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Jacques voor anderen ook veel betekend heeft. Cathrien Groen-de Jonge Kinderen Kleinkinderen Middelburg, Juli 2015 Voor de vele blijken van belangstelling en oprechte betrokkenheid, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze dierbare moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Otto Vleeshouwer Bauke en Ineke Jaco en Janet Mick, Tim Zierikzee, juli 2015 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72