Familieberichten c kükookop q fflensenlinq.nl Wim Schot 14 vrijdag 3 juli 2015 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, oom, kleinzoon en vriend Davey de Bruijn Goes, 12 december 1996 Wemeldinge, 1 juli 2015 Jacco en Ria de Bruijn Marleen en Ardjan, Zoë Léon en Claudia Jamie Oma Loes Oma Neus Janna Reephof 4 4424 DC Wemeldinge De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 juli tussen 12.00 en 13.30 uur in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. - Geen bezoek aan huis - Gerardus Cornelis van Essen Gerard "Jouw stralende lach en je mooie gedichten jouw tedere woorden je onverwoestbaar krachtige wil je hebt je noodlot steeds het hoofd geboden tot het eind geloofde je jouw idee van geluk jouw idee van geluk" Van ons is heengegaan onze moeder en oma Annie 18 mei 1924 27 juni 2015 sinds 24 juli 2013 weduwe van Leo Goes: Let Utrecht: DorienenEd Alphen aan den Rijn: André Anne Jelle Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die Annie in zorgcentrum "Ter Weel" heeft ontvangen. De crematieplechtigheid is donderdag 2 juli in besloten kring. Correspondentieadres Alet van Kommer Nachtegaallaan 42,4461 RL Goes Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Bram Maas Bram was jarenlang een gewaardeerde medewerker en collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. directie en medewerkers l'escaut woonservice Samen plezier, samen op reis. Samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kivaad en samen weer goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder hem, dat doet zo'n pijn te weten nooit meer samen te zijn. Verdrietig zijn wij dat vandaag is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Gosse Hubregtsen Gon 29 juli 1945 1 juli 2015 te Waterlandkerkje te Goes Middelburg: Bets Hubregtsen-Masseilje Middelburg: Corrie en Nico Baas-Hubregtsen Sven en fesper Zoutelande: Anja en Peter de Witte-Hubregtsen Bianca (in herinnering) De afscheidsbijeenkomst zal zijn op dinsdag 7 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 81 4336 EE Middelburg Gon zal naar zijn wens bijgezet worden in Oostburg in de nabijheid van Bianca. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze grootste fan is er niet meer. Lieve opa wat zullen we je missen! je boys, Sven en Jesper Verdrietig zijn wij dat we afscheid hebben moeten nemen van Gon Hubregtsen Broers, zus en schoonzussen. Neven en nichten Een stoel blijft leeg. Een stem blijft zwijgen. Maar in jullie hart zal hij altijd blijven. Heden bereikte ons het verdrietige bericht van het overlijden van Teun Schijf De vader, schoonvader en opa van onze lieve vrienden Ramona Pieter, Tessa, Joel, Niels. Wij wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Jan Saskia, Roan, Mam Romano Sarina, Jasmijn, Lukas Louis Esther, Emma, Lisa Riaan Angela, Joehem, Nathan Léon Mathilde Vy Maria Elizabeth de Meijer - de Vos Ria Daan de Pagter Daan de Pagter Daan de Pagter Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vanaf het begin in 1996 leverde hij een belangrijke bijdrage aan de jaarlijkse fossiele-bottentocht van het Zeeuws Genootschap op de Westerschelde. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, M.M. Steenbeek, voorzitter Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Aan hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fijne vader en de beste opa ter wereld Rotterdam, 21 juli 1938 Vlissingen, 27 juni 2015 Rieki van Essen-Groenen Missy i» Kinderen en kleinkinderen Westerzicht 349 B, 4385 BC Vlissingen De crematie heeft op 2 juli in besloten kring plaatsgevonden. V y r Enige en algemene kennisgeving. We'll meet again... Na een zorgzaam leven is onverwachts van ons heengegaan onze lieve (schoon)moeder en onze Ria weduwe van Huub de Meijer 05-12-1933 30-06-2015 Middelburg: Hermen en Yvonne Bart (in herinnering) Sjoerd, Menno Correspondentieadres: H.J. Mulder, Veerseweg 81, 4332 BC Middelburg Op maandag 6 juli is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van Ons hart en gedachten gaan uit naar Margreet, Kevin, Joanne en Owen, Daisy en Meivin. Farm. B. Fioole-Conté Fam. R.A. Conté Fam. R.W. Conté Fam. W. Faasse-Conté Fam. E.F. Conté Fam. J. Meijer-Conté Mw. S. Tahapary-Wiessner Plotseling is overleden Man van onze vriendin Margreet Wij hebben veel bewondering voor haar optimisme in de zorg voor Daan Ineke Maljaars Medewerksters van de Will Lievense Unicef winkel Wilma Hoogesteger Mechgelien Reijnierse Westkapelle, 30 juni 2015 Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van ons betrokken medebestuurslid Regiowerkgroep Zeeland Spierziekten Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71