IINNEN&BUIl 7 ijUBBB g 0 KIJK VERGELIJK Nieuwbouwhuizen mei een bijzonder tintje Het huis ziet er niet alledaags uit. En het is nieuw. We wonen nu nog in een woning waaraan elk jaar iets moet gebeuren „We hebben een hoop gezien, maar steeds was het net niet wat we zochten. Op een gegeven moment besloten we het zoeken even te sta ken. We werden er moedeloos van." En toen kwam uitgerekend Moni que aan met het huis aan de Dok van Perry. „Ze kwam het tegen op onze website en bekeek de omge ving nog eens goed. Toen werd ze toch wel erg enthousiast." Hun nieuwe aanwinst heeft een zo geheten 'splitlevel'-indeling: de vloeren verspringen telkens een halve verdiepingshoogte ten op zichte van elkaar. Dat zorgt voor een bijzonder effect met veel door kijkjes. Vanuit de keuken kijkje zo'n 3,60 meter omhoog, wat een ruimtelijk effect geeft. Balkonnetjes In de meeste kamers reiken de ramen tot het plafond. De Franse balkonnetjes maken het mogelijk de deuren helemaal open te gooien. „Het ziet er niet alledaags uit," vindt Marco. „Daar houden we wel van." Wat ook wel fijn is: het huis is helemaal nieuw. „We wonen nu nog in een jarendertig-woning. Daar moet elk jaar wel iets aan gebeu ren." Of er ook iets minder fijn is aan de nieuwe woning in het Scheldekwar- tier? Marco peinst even. „Het enige wat ik kan bedenken, is dat de tuin niet erg groot is. Die is zo'n 13 meter diep. En we hebben er niet veel privacy. De appartementen achter het huis kijken direct uit op onze tuin." Een maand geleden was de koop rond. In oktober moet het gezin Van der Knaap uit hun oude huis zijn. Er staat nog heel veel op sta pel. „Alles eigenlijk. De wanden, de vloeren, de keuken, de badkamer: alles moet er nog in. Nog niets is gedaan." Het wordt dus wel even stressen met de zomervakantie er tussen door, beaamt Marco. „Ik vind het lastig dat ik daar zelf niet aan kan meehelpen. Ik kan me pas nuttig maken als het grote werk achter de rug is. Daar kijk ik nu al erg naar uit." R RT.R ES Et En b bit 'rr - HEINKENSZAND YERSEKE BRESKENS KAMPERLAND Geïnspireerd geraakt door het speelse huis van de familie Van der Knaap? Deze woningen staan nog te koop. De komende jaren heb je er geen onderhoud aan, want ze zijn gloednieuw. VLISSINGEN vrijdag3juli 2015 Nieuw bouw in historische stijl. FOTO'S MECHTELD JANSEN De wijk ligt in het centrum, maar is toch rustig. 44 EVEN VOORSTELLEN Marco van der Knaap (44), makelaar. Monique van der Knaap (43), adviseur en taaispe cialist bij pedagogisch centrum RPCZ. Iris van der Knaap (15), scholier. Zit in de talen tenklas van de muziek school. Tim van der Knaap (12), scholier. Drumt en korfbalt veel. i rj', Adres: Hoef bladstraat 2 Prijs: €289.000 Bouwjaar: 2011 Bijzonderheden: De laatste wo ning uit dit nieuwbouwpro ject. Gebouwd in jarendertig-stijl met kenmerken uit die tijd. Adres: Atherina Al/18 Prijs: €275.000 Bouwjaar: 2014 Bijzonderheden: Appartement in de dorpskern van Yerseke met uitzicht op de Oosterschelde. Let op de hoe veelheid ramen. Adres: Grote Kade 33 Prijs: €289.000 Bouwjaar: 2013 Bijzonderheden: Appartement is deel van Het Wapen van Breskens. De huizen zijn ge bouwd in een voormalig hotel. Adres: Veerweg I26A Prijs: €171.000 Bouwjaar: 2014 Bijzonderheden: Een vrijstaande woning aan de populaire Veer weg. Sanitair en keuken mag de koper nog kie zen. Adres: Dok van Perry 17 Prijs: €379.000 Bouwjaar: 2013 Bijzonderheden: Hoewel dit nieuw ge bouwde heren huis midden in de stad ligt, is het erg rustig in deze maritieme Vlissingse nieuwbouwwijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59