Overleden Familieberichten O IHensenlinq.nl V. N 18 vrijdag 3 juli 2015 Rien Boone Rien Boone Rien Rien Boone Rien Lieve Rien Janna Elisabeth van Lange velde Rien Boone Rien Boone Hans van der Made Daan de Pagter kijk ook op 'Verdriet is de prijs van de liefde Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die hij mij heeft gegeven, heb ik veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man en levensmaatje 13 maart 1971 - 30juni 2015 Jolanda Verhulst Breezer Bob, Jip en Cuupje U Maandag 6 juli is er, voorafgaande aan de afscheidsdienst, van 13:15 tot 13:45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Rien in de 'Bethelkerk', Coudorp 1,4455 AH te Nieuwdorp. Aansluitend wordt de afscheidsdienst om 14:00 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Daarna zullen we Rien begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Kerkelijke Begraafplaats aan de Kasteelweg. Na de begrafenis wil ik jullie graag ontmoeten in het verenigingsgebouw 'Ammekore' Hertenweg 2,4455 TL te Nieuwdoip. Rien hield van witte rozen en zou het fijn gevonden hebben als je komt zoals je bent. Iedereen is welkom. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wat zullen wij hem missen. Pa en Ma Verhulst Jan-Willem en Petra Mike Na een moedig gedragen ziekte nemen we verdrietig afscheid van onze goede vriend en buurman Wij wensen Jolanda en familie kracht toe om dit zware verlies te dragen. Kees de Kok Johnny en Marja Anita Kees en Corrie Traas Jan en Marianne de Jager Adriaan Bertus en Catrien Verdonk Edwin en Heieen Verdonk Jeroen en Ingeborg Vriezen Stil en verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve vriend Sterke de Heere Jolanda en familie in dit smartelijke verlies. Lijn en Jeanette Moerdijk Rosan Nieuwdorp, 30 juni 2015 Uitmesten zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jouw aanwijzingen We zullen goed voor jouw Jootje zorgen. Bob Tonia, Danielle, Maikel Herbert Linda, Sanne Rick Leo Dyanne Remko Maaike, Bram Rob Simone bedankt voor je fijne vriendschap. Jacco en Simone Huub, Freek Verdrietig en stil zijn wij. Een trouw lid van de vereniging en paardenliefhebber uit het hart is ons ontvallen. Tevens de man van ons oud-bestuurslid Jolanda. Wij wensen Jolanda en familie veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens het bestuur en de leden van de Zeeuwsche Menvereniging 's Heer Arendskerke, 2 juli 2015 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Jolanda. Wij wensen haar en alle naasten kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens alle collega's van Praktijk Van Waterschoot De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Hij laat mij rusten in groene roeiden en voert mij naar vredig water. Psalm 23 Diepbedroefd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Marcus de Bokx bijna in de leeftijd van 84 jaar Amsterdam: Mare en Inge Mirte Luit Jona Daventry (U.K.): Jack en Monica Richelle en Kearn Anouk Marinthe 1 juli 2015, Terneuzen Correspondentieadres: Edvard Grieghof 75, 4536 ER Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 7 juli om 14.00 uur in de Aula van Monuta op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zullen we Janny gaan begraven bij haar man, onze vader en opa op de begraafplaats. Na de begrafenis bent u welkom in de koffiekamer van Monuta bij bovengenoemde aula. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn geschokt door het plots overlijden van ons clublid: Hans was een rustige, vriendelijke en bedachtzame man, met veel liefde voor de scheepvaart en alles wat daarmee te maken had. Hans was vanaf 2008 lid van onze club en we zullen hem missen. We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van ons betrokken medebestuurslid Regiowerkgroep Zeeland Spierziekten Nederland Kasteelweg 6, 4455 RW Nieuwdorp contactpersoon: Linda Janssen 06-10543264 ofjanssen66@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50