Familieberichten OyarJadai) 0 IHensenlinq.nl 14 donderdag 2 juli 2015 Daniël de Pagter Daan cl. Daan de Pagter Daan de Pagter Daan de Pagter Daan de Pagter Daan Daan de Pagter Daan de Pagter Daan de Pagter Daan de Pagter Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Daan de Pagter Toch nog onverwacht is ons ontvallen mijn lieve man, onze (schoon)vader en mijn trotse opa Westkapelle, 2 november 1956 Westkapelle, t 30 juni 2015 Margreet de Pagter-Janse Kevin en Joanne Owen Daisy en Meivin Torenstraat 49 4361 CT Westkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 6 juli om 10:30 uur in de Moria kerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend is ertot 13:15 uur in de kerkgelegenheid tot condoleren. De crematie vindt plaats in besloten kring. We zouden het fijn vinden als je op https://www.memori.nl/gedenkplaats/daan-de-pagter een herinnering aan Daan wilt plaatsen in de vorm van een foto, filmpje, een verhaal, gedachte of gedicht. Dit wordt later gebundeld tot een digitale herinnering voor ons gezin. Abrupt is uit ons midden weg genomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Westkapelle: Jan de Pagter (in herinnering) Ko de Pagter- Roelse Oostkapelle: Adrie de Pagter Jolanda de Pagter-Smit Niek Smit Joan 30 juni 2015 Met veel verdriet en dankbaar voor alle goede jaren, die wij met hem mochten delen, hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Middelburg: Jan en Letty Janse-Conte Geleen: Norbert en Patricia Janse-Lousberg Jeffrey Westkapelle, 30 juni 2015 Ons bereikte het droevige bericht dat veel te jong is overleden onze neef Wij wensen Margreet, Kevin, Joanne en Owen, Daisy en Meivin, Ome Jan en Tante Letty, Norbert, Patricia en Jeffrey veel sterkte met dit grote verlies. Anita en Michiel, Elvira en Martin Marieke en Erik, Evelien en Chris Alex, Melanie, Joyce en Bertie Marcel, Maurice en José Jordy en Marianne, Verona en Lennard Danielle en Michel achterneefjes en -nichtjes Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef Zijn vechtlust zal altijd in onze herinnering blijven bestaan. Wij wensen Margreet, kinderen en kleinkind heel veel sterkte toe. Namens de familie Roelse We zijn verslagen en verdrietig omdat plotseling is overleden onze lieve vriend We zijn in gedachten dicht bij Margreet, haar gezin en familie Maarten en Maja Daan en Poula Kees en Marjan en kinderen Lead me Lord. Plotseling is overleden, onze vriend Wim en Wilma Hoogesteger Marten, Karlien en Willem Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman Wij wensen Margreet, Kevin Joanne en Owen, Daisy Meivin en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies de buren uit de Torenstraat Pou en Corrie Hans en Jo Hans en Ria Simon en Ineke Jan Willem en Nelleke Adri en Rina Jo en Nele Jaap en Corrie Ruben en Ramona Jo Ko Karina en Diego kijk ook op Ik kom naar je toe in de stilte We kregen het droeve bericht dat ons trouwe koorlid plotseling is overleden We wensen Margreet, Kevin, Joanne, Daisy, Meivin en Owen veel kracht en sterkte toe Koor Exaudi Sprakeloos... Onverwachts is overleden de vader van Daisy, de schoonvader van Meivin, Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Jasper Jannieneke Marco Mirande Joeri Anouk Willem Karlien Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaarti nformatieh ulplij n. n I Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze neef J. de Pagter (in herinnering) J. de Pagter-Minderhoud N. Toutenhoofd-de Pagter A. Toutenhoofd Neven en nichten Wat wij ook lijden, Gij houdt ons bij de hand gevat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72