Andalusië effeweg.n SPROOKJE IN LIMBURG Portugal en Spanje NUWEG exoal 8 Voordeel tot wel 25,-! Highlights fe t j» Voordeel tot wel 25,-! Highlights Meer informatie en boeken: ga naar onze webwinkel of naar www.effeweg.nl/weg of bel 0529 - 46 9 6 67. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen Adviesprijs €189 p.p. LEZERSPRIJS slechts 99 p.p. exc&uieft... sieraad Gratis Boek nu deze lezersreis ~\2§P pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen r woensdag 1 juli 2015 Ga mee met Effeweg.nl naar Andalusië. Ontdek het Alhambra in Granada en de Mezquita in Córdoba. Tot de Andalusische driehoek behoort ook Sevilla met het sprookjesachtige Alcazar. We bezoeken ook de plaatsen, Barcelona, Valencia, Ronda, Gibraltar, Toledo, Madrid en Burgos. Een zeer indrukwekkende reis vol Spaanse cultuur en geschiedenis. De uitlopers van de Sierra Nevada zorgen voor een prachtig natuurgebied en de kustplaatsen bieden mooie stranden en een heerlijk klimaat. Prachtig paleizencomplex Alhambra Een van de oudste stadjes van Spanje, Ronda Mondaine badplaats Marbella Excursie Gibraltar Rock Tour Bezoek aan Jerez de ia Frontera Alcazar in Sevilla en Mezquita in Córdoba Middeleeuwse stad Toledo Hoofdstad Madrid en wereldstad Barcelona Inclusief Verblijf in 3*/4* hotels o.b.v. halfpension Stadstours Barcelona, Sevilla, Córdoba en Madrid o.l.v. een gids Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata en prijzen Juli, 13van £899 voor 874,- Sept, 28van ££49 voor 824,- Okt, 19nu vanaf €799,- -> Gebruik actiecode 3227 Ontdek deze twee mooie temperamentvolle landen. In Portugal verblijven we 7 nachten in Viseu, het centrum van de Dao wijnen. Vanuit Viseu bezoeken we het pittoreske vissers plaatsje Aveiro, universiteitsstad Coimbra en bedevaartsoord Fatima. In Spanje bezoeken we Burgos en Salamanca. Beide steden hebben prachtige kathedralen, kloosters en een mooi oud centrum. In de hoofdstad Madrid ziet u het Koninklijk Paleis en u kunt in Barcelona de bijzondere bouwwerken van Gaudi bezichtigen. Kennismaking Burgos en Salamanca Bezoek Bucacopark en Coimbra Tweede stad van Portugal, Porto Natuurtocht Serra da Estrela Aveiro en bedevaartsoord Fatima Bezoek aan Madrid en dagtocht Barcelona Inclusief Verblijf in 3* hotels o.b.v. halfpension Portugese muziekavond Stadstours Burgos en Porto o.l.v. een gids Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata en prijzen Juli, 20nu vanaf 769,- Aug, 10van £769 voor 744,- Aug, 31nu vanaf €739,- Sept, 28nu vanaf €729,- Okt, 19nu vanaf €699,- -» Gebruik actiecode 3227 Fouten voorbehouden. Prijzen p.p. Excl. reserveringskosten. Korting geldig op nieuwe boekingen gemaakt vanaf 01-07-2015 t/m 08-07-2015, met actiecode 3227. ANVR sgM ^5113^ SCR Ontvangst met een glas Prosecco op het terras, 2 overnachtingen ineen Deluxe kasteelkamer inclusiefontbijtbuffetlx3gangen-kasteeImenu in de brasserie of op het Terras, lx gratis gebruikfietsen (o.b.v. beschikbaarheid) en u ontvangt per boeking een sieraad van Exoal cadeau 99 p.p. in een 2-persoonskamer. Geldig t/m 30 september op basis van beschikbaarheid. Verlengingsnacht op basis van logies en ontbijt €37,50 p.p.p.n. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. Toeristenbelasting€2,50 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. 2 nachten, 2 x uitgebreid ontbijt, glas prosecco, 1 x 3-gangendiner en gebruik fietsen Maak van uw uitje naar Limburg een sprookje door te overnachten in één van de unieke kasteelkamers van Kasteel Doenrade - Hampshire Classic. Het kasteel is ronduit gezellig en sfeervol ingericht. slechts Echt een plek waar u zich, mede dankzij het warme welkom van de eigenaren, onmiddellijkthuis zult voelen. Ookqua natuur zit u hier prima. Rondom het kasteel is een mooie tuin aangelegd en in de directe omgeving zijn prachtige natuurgebieden, inclusief wandel- en fietsroutes, te vinden. De zeer comfortabele deluxe kamers be schikken over een tweepersoonsbed, een oppervlakte van 20-25 m2, een douche of bad, flatscreen-TV, gratis Wi-Fi en een iPod docking station, 's Morgens kunt u in de brasserie van het hotel aanschuiven voor een ontbijt met alles erop en eraan. En 's avonds kunt u hier heerlijk dineren. Op de kaart vindt u echte Limburgse streekgerechten. Het interieur is klassiek/modern en nodigt uit tot een lange avondtafelen. De openhaard en het prachtige uitzicht op de tuin maken de sfeer helemaal compleet. Eigenlijk draait het in deze brasserie maar om één ding: joie de vivre! Voor drankjes na het diner kunt u terecht in de serre van het kasteel, waar de huiselijke sfeer nog steeds te proeven valt. Mocht u naast genieten van de rust en de natuur ook graag een dagje de stad in willen, dan zijn er verschillende mogelijkheden. Maastricht, de perfecte stad om te winkelen en te genieten van het Bourgondische Limburgse leven, is dichtbij. En ook de steden Valkenburg en Roermond zijn makkelijk te bereiken. In hetThermenmuseum in Heerlen komt u alles te weten over het best bewaarde Romeinse badgebouw van Nederland: de thermen. Daarnaast heeft het museum een gevarieerde collectie gebruiksvoorwerpen uit de Romeinse tijd, allemaal opgegraven in Heerlen. Kasteel Hoensbroek is één van de grootste en mooiste kastelen van Nederland waar altijd iets te beleven valt. In Kerkrade staat ook de bijzondere middeleeuwse Abdij Rolduc. In deze meer dan 900 jaar oude abdij kunt uregelmatigterechtvooreen historische rondleidingonderleidingvaneenzeerervaren gids. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij pere-mail bereikbaarvia info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8