Familieberichten Üysrladüfj kükookop fflensenlinq.nl 14 woensdag 1 juli 2015 RUST ZACHT PIERRE Rumoldus Johannes Cornells Jansen 'Ruum' Rosette Marie Clement Remery Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Harriette Maria Antonia Meeusen Gerritje Maria Dees Cornelis van Stee Cees Ria de Vos Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerkster Ria de Vos Ria was van 1 augustus 1971 tot 13 november 2014 werkzaam bij de gemeente Terneuzen bij de teams Financiën en Personeelszaken. Haar overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar haar moeder. Wij wensen haar sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen. secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA l.A.H. Lonink Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Kees en Jennie Jaap en Ria Johnny en Els Daniel en Cobie Marianne Ik was een pelgrim op de vermoeide weg van het leven. Elk eind werd een begin. Elk antwoord was een nieuwe vraag. Elk geluk een nieuw verlangen. Rustplaatsen waren er niet. K. Rahner Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht 'Plaan' is overleden weduwnaar van 08-02-1928 t 29-06-2015 Oud en Nieuw Gastel Sas van Gent Goes: Phia en Etienne in herinnering Axel: Frans (in herinneringen Erna Geleen: Cecile en Frank Barnwell (Eng): Jeanne en Werner Zandstraat: Maurice en Marian Beilen: Maria en Mare Overloon: Trees Sas van Gent: Jan en Lut Haarlem: Bas en Genevion Kapelle: Anneke en Marco Klein- en achterkleinkinderen Familie Jansen, Remery en Vereecken Sas van Gent, 29 juni 2015. Corr.adres: Zandstraat 83 4551 LD Sas van Gent 06-51274793 maurice@vereecken.nl De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 4 juli om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. I Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, als je veel wordt ontnomen, als je moet toelaten dat 'n ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat 't goed is geweest.... Verlangend naar het einde is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en 'kleine' oma sinds 2-12-1986 weduwe van Bernardus Johannes Schigt Winterswijk, 20-7-1919 Kloosterzande, 30-6-2015 Kloosterzande Annie en Piet Roels-Schigt Edwin en Miryam - Nienke, Justin HulstJan Schigt en Ria Pladdet Berry - in herinnering - Joyce Tatjana kinderen, klein- en achterkleinkinderen Pladdet Kapelle Louis en Annelies Schigt-Dobbelaar Jaschenka en Wouter - Noa, Eva Joeri Uden Wim en Foekje Schigt-Willemsma Detlev en Karin - Kimberly, Kay Hilco en Petra Brenda en Jay Tilburg André Schigt HulstHarriëtte en André Clyncke-Schigt Julian Elyne Correspondentieadres: Fam. Clyncke, Paganinistraat 18, 4561 VD Hulst. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op zaterdag 4 juli om 11.00 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op de RK begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Vrijdag 3 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om af scheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Dank aan dr. Helmers en verzorgenden van WZC Antonius in Kloosterzande voor hun liefdevolle verzorging. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig maar dankbaar delen wij u mede, dat in alle rust door de Here is thuisgehaald, onze lieve moeder en oma sinds 24 september 2009 weduwe van Jan Kolijn in de leeftijd van 87 jaar. Leusden Frans en Ineke Tessa - in herinnering - Renée Aernout Jesse Axel: Anneke en Theo Stefan en Ester - Iris, Evy, Milan, Jelle Jürgen en Ineke -Joel Jessica en Berry AxelJan en Ineke Gert-Jan en Jolien Niels en Anastasiya Joost en Kimber - Keano, Julie Breda Jos en Christ 29 juni 2015 Correspondentieadres: De Savornin Lohmanlaan 1 4571 KH Axel Komt tot mij, allen die vermoeid en belast zijt en ik, zal u rust geven. Math. 11:28 De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 3 juli om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk. Donderdag 2 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Onze grote dank gaat uit naar het verplegend personeel van afdeling 'Bossenblie' van verpleeghuis 'De Vurssche' voor hun liefdevolle verzorging en grote betrokkenheid. Gewerkt en geleefd in de polder heeft hij mooie jaren beleefd, Met vele fijne herinneringen is hij uit ons midden, maar voor altijd in ons hart Na vele jaren liefdevol samenzijn nemen we afscheid van mijn lieve man, onze vader, trotse opa en overgrootvader 's Heer Arendskerke 21 oktober 1920 Ens 29 juni 2015 Ens Boijl Amsterdam Ens Dreischor Marie van Stee - Rijk Rinus en Mariëtte Annemarie en Boi, David Coen in liefdevolle herinnering Magda Hubert in liefdevolle herinnering en Dietry Cees-Jan Mariël en Douglas Norbert Corrie en Koos Andrea en Dennis, Isa Mariska en Jop Ylona M. van Stee - Rijk De Singel 1 8307 BR Ens Cees is thuis, waar u welkom bent om afscheid te nemen op donderdag 2 juli tussen 19.00 en 21.00 uur. De afscheidsviering vindt plaats op zaterdag 4 juli om 10.30 uur in de R. K. Kerk O. L. V. van Altijddurende Bijstand, Zoudenbalchstraat 1 te Ens. Aansluitend begeleiden wij Cees naar zijn laatste rustplaats op de R. K. Begraafplaats aldaar. Er is voorafgaand aan de plechtigheid gelegenheid tot condoleren tussen 9.30 en 10.20 uur in boven genoemde kerk. Ik ga alvast naar mijn vader toe want ik ben zo moe, maar weet je ma, wat ik doe? 'k Laat hier en daar een lichtje aan, dan moet je straks, als jij ook komt, niet door het donker gaan. Een halfjaar na het overlijden van mijn man en haar vader, is vandaag kalm en rustig ingeslapen mijn lieve dochter in de leeftijd van 62 jaar. S.J. de Vos-Dieleman J.J. de Vos t Elsa 26 juni 2015 Marijkestraat 20 4532 BM Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42