Colofon Familieberichten kükookop mensen inq.nl Frans Labrujere Johannes Pieter Later veer Joop a nilieberichten vSa Schouwen-Duiveland Coba van Sparrentak - Aarnoutse Verdrietig vernamen wij dat onze voormalige buurvrouw en vriendin Coba van Sparrentak is overleden. Lou f en Leu Kluijfhout Jo en Leintje van Sluijs Aangekomen in Gods veilige haven kan hij rustig en zorgeloos voor anker gaan. Heden overleed mijn zorgzame lieve man, onze liefde volle vader, schoonvader en opa A 23 augustus 1936 f 26 juni 2015 Gepensioneerd Senior Consultant KNVR in Indonesië, Vietnam en de Filippijnen. Oud leraar Maritiem Instituut de Ruijter te Vlissingen. Je was ons grote voorbeeld in doorzetten en nooit opgeven. A.E. Labrujere-Krijgsman Mariska Labrujere Deni Haryosuryo Kiran Fintan Franciske Enow-Labrujere TomEnow Naomi Makayla Lorraine Frans Domburgseweg 89 4356 BK Oostkapelle Vrijdag 3 juli om 13.30 uur is er een afscheidsdienst in de "Dorpskerk", Waterstraat 2, 4356 BJ Oostkapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in restaurant "Mossels Meer" Domburgseweg 85, 4356 BK Oostkapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Adri Meijaard "Bestijg de trein nooit zonder uw valies met dromen, dan vindt ge in elke stad behoorlijk onderkomen." Jan van Nijlen Na een leven vol zorg en aandacht voor alles wat hem lief en dierbaar was, is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa, broer en zwager echtgenoot van Lia Laterveer-Welbedacht f 3 juli 2012 Hoek van Holland, 6 september 1931 t Schuddebeurs, 26 juni 2015 Reinier en Ingrid Laterveer-Hofstra Hans en Gonny Laterveer-van der Broek Niels Laurens Dolf en Henny Laterveer-Buitenhuis Mies en Wim Husslage-Laterveer Vriendhoven 1 4317 MK Schuddebeurs Donderdag 2 juli is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van Joop aan huis. De crematieplechtigheid zal gehouden worden vrijdag 3 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid elkaar te ontmoeten. In haar vertrouwde omgeving is in alle rust van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Bartje Henderson - Kuipers echtgenote van F.W. Henderson (f 1989) Rotterdam 3 oktober 1917 Burgh-Haamstede 28 juni 2015 Rotterdam Connie van Berkel-Henderson Henk van Berkel Burgh-Haamstede Marianne van den Akker-Henderson Pieter van den Akker Utrecht Frans Henderson Lan Mulder kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Boeijesbosch 10, 4328 LP Burgh-Haamstede Mama is thuis. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 1 juli van 19.00 uur tot 20.00 uur. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op donderdag 2 juli om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Drs. Jan Heijnsdijk Langzaam oud worden en dan.., jNog zo 'n heftige strijd, voor Rees zijn [even [ahn wege6de.. Cornelis Izaak van der Vliet Kees Uitvaartverzorging dinsdag 30 juni 2015 15 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Piet van Sparrentak in herinnering Catrien van Sparrentak - Geschiere Matty Geschiere - van Sparrentak Jos Geschiere in herinnering Krijn van Sparrentak in herinnering Joop van Sparrentak Catrien van Sparrentak - Huijbregtse Adrie van Sparrentak in herinnering Anneke de Kam - van Sparrentak Klaas de Kam Neven en nichten Juni 2015 Bedroefd nemen wij afscheid van ons overleden erelid Adri was zeer betrokken bij ons Culinair Gilde. Hij was één van de initiatiefnemers bij het tot stand komen van onze Cuisine in Heinkenszand. Hoewel hij door zijn bescheidenheid gaarne op de achtergrond bleef, heeft Adri zeer veel voor onze club betekend. Hij verzorgde jarenlang de bouillons voor de club, zette zijn technische vaardigheden in als klusjesman en was bijna dagelijks in de Cuisine bezig met het verzorgen van de mise en place. Wij gaan Adri ontzettend missen. Leden en bestuur van het Culinair Gilde Zeeland Heinkenszand, 29 juni 2015 Mijn nieuwe reis is begonnen. Als jullie dit lezen is mijn geest reeds onderweg naar het heelal. Treur niet te lang. Ik heb een fantastisch leven gehad en jullie hebben goed voor mij gezorgd. Neem de draad weer op en ga door. Maar sta af en toe even stil en draai je om en geniet van het uitzicht en hetgeen reeds bereikt. Wees tevreden en vervolg je doel. Zaamslag, 19-7-1944 Costa Blanca, 26-6-2015 dag Lieve man, papa en opa. We gaan je missen. Denice Heijnsdijk Jan Heijnsdijk Thijs en Astrid Heijnsdijk Robin, Britt Chiel en Rachel Heijnsdijk Guusje, Nikki correspondentieadres: Franciscushof 109 4133 BC Vianen We herdenken Jan in een bijeenkomst op donderdag 2 juli om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in voor noemd uitvaartcentrum. Vlissingen, 12 juli 1925 Vlissingen, 23 juni 2015 Gerda van der Vliet-Ovaa Ingrid en Rien van Egmond-van der Vliet Peter van der Vliet en Bibi Witteveen Rinke en Joël Jamie, Milan Sanne en Nathan Piet en Lida de Waal-Ovaa Mieke en Kees Kotvis Correspondentieadres: Sinoutskerkseweg 4 4472 AJ 's-Heer Hendrikskinderen De crematieplechtigheid heeft op 29 juni in besloten kring plaatsgevonden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. leder mens verdient een liefdevol en waardig afscheid. Elke familie begeleiden wij in het vormgeven van dit afscheid. Zorg met hoofd, hart en handen. Uw afscheid, onze zorg. Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Altijd bereikbaar op 0111 45 07 17 www.uitvaartsd.nl Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64