S» Familieberichten 9> 14 dinsdag30juni2015 Abraham Martinus Maas Jan de Masier Jan de Masier Johannes de Masier kükookop fllensenlinq.nl Opa Ben en Oma Tannie Er zijn vele geluiden, doch er is slechts één stilte. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze geweldige papa en trotse opa Bram Kats, t Vlissingen, 10 maart 1935 28 juni 2015 Vlissingen: Koos Maas-Baas Wateringen: Huib en Lidewij Cas, Sam, Teun, Thom Rijnsburg: Lisette en Machteld Kenau Hasselaarstraat 147 4382 AH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 3 juli om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is uit de familiekring weggenomen, onze dierbare zwager en oom Bram Maas echtgenoot van Koos Baas Zijn inzet voor de familie zullen wij ons blijven herinneren. Jo en Piet Reijnoudt-Baas Jannie en Leo van Eenennaam-Baas Rina en Johan Meijer-Baas Jan en Tiny Baas-Bogaart Ko en Leijntje (f) Baas-Dieleman Kees Baas (t) Lia en Kees Vogel-Baas Els Baas Neven en nichten Namens de familie. Van ons is heengegaan onze lieve zwager, oom en oud-oom We wensen Klazien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Middelburg, Nelis en Janny van Tiggelhoven kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 27 juni 2015 Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve, zorgzame broer, onze oom en oud-oom Rina Zeisler-de Masier Hans Zeisier in herinnering Annie van Beek-de Masier in herinnering Bert van Beek in herinnering Krijn Stouten-de Masier in herinnering Henk Stouten in herinnering neven en nichten Zierikzee, 27 juni 2015 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anja Zuijdwegt echtgenote van onze collega Simon Zuijdwegt. Wij wensen Simon. Kristel en Jordy veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder collega's en cliënten van de locatie Ter Weel Goes. Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Diep bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen en de liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan echtgenoot van Klazina Francina van Tiggelhoven Bruinisse, t Zierikzee, 12 oktober 1924 27 juni 2015 Klazien de Masier-van Tiggelhoven Glijn de Masier Désirée de Masier-Nierijnck Maxime en Oscar Lars Jolie en Maikel Jeannot en Britney 't Vrije 71 4301JX Zierikzee De afscheidsdienst zal donderdag 2 juli om 13.30 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (Ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat) Voor de afscheidsdienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.45 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Jo de Meijer Joop de Meijer 30 juni 1955 - 30 juni 2015 zijn vandaag 60 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd en nog vele gelukkige en gezonde jaren gewenst! Jos - Anja - Jan - Silvia - Marja Rivka - Merino - Tristan - Celino V -N Maar gelijk geschreven is: Hetgeen het oog niet heeft gezien, en het oor niet heeft gehoord, en in het hart des mensen niet is opgeklommen, hetgeen Cod bereid heeft dien, die Hem liefhebben. 1 Korinthe 2 9 Met gevoelens van verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een periode van geestelijke achteruitgang door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze sterke vader en opa echtgenoot van Paulien de Meijer-Wisse in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: Paulien de Meijer-Wisse Terneuzen: Ankie de Meijer Emily, Lindsey Amsterdam: Lianne en Mark Gwinnett-de Meijer Terneuzen: John en Jolanda de Meijer-de Schepper Wendy en Richard, jayden Jada Terneuzen: Jack en Nanuschka de Meijer-Huisman Nina, Miko Terneuzen: Tom en Bianca de Meijer-Overdulve Ronan, Teyla Terneuzen, 28 juni 2015 Churchilllaan 920 4532 JG Terneuzen Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid om afscheid te nemen, indien mogelijk, van 12.55 tot 13.15 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 3 juli om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ locatie Maxima afdeling la voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 'f Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van zijn gedachten nam. Wij voelden mee zijn stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard, hebben wij afscheid genomen van onze broer en schoon broer Wij wensen Paulien, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit groot verlies. Terneuzen: Tom en Annie de Meijer-Naert Wim en Loes Michielsen-de Meijer Leen en Judith de Meijer-Demmers Jan en Annemieke Jansen-de Meijer Terneuzen, 28 juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63