Familieberichten Oi/srJaiJau V j? O Hlensenlinq.nl (feimaüte 14 dinsdag30juni2015 Elza Maria Rammeloo - Cauwels Jo de Meijer Koen Willems Alie Boussen-Veldink Cornelis Pieter Kaan joop de Meijer Jeanine Marcella Van Waeyenberghe Alida Theophilus Boussen Prudentius de Beule kijk ook op Neem Heer, en aanvaard mijn vrijheid, mijn geheugen, mijn verstand en heel mijn wil, alles wat ik heb en bezit. U hebt het mij gegeven, aan U Heer, geef ik het terug. Alles is van U, beschik erover geheel volgens uw wil. Geef dat ik U mag liefhebben, die genade is mij genoeg. (Suscipe, Ignatius van Loyola) Na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken is vredig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Kaan weduwe van 13-03-1918, Ossenisse t 27-06-2015, Terneuzen Familie Remery Familie Kaan Familie Wullems Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Woonzorgcentrum "de Blide" (het straatje van Willem), voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Scheldekade 58, 4531 EJ Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Germaine op woensdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur op haar kamer 007 in Woonzorgcentrum "de Blide", Alberdingk Thijmstraat 1 te Terneuzen. De H. Eucharistieviering zal worden gehouden op donderdag 2 juli om 13.30 uur in de Emmaüskerk tegenover Woonzorgcentrum "de Blide". Aansluitend zullen we Germaine begraven bij haar man op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van Monuta op de Begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie al zodanig te beschouwen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Bedroefd maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en fantastische oma. echtgenote van Paul Rammeloo Aardenburg, 20 april 1930 Aardenburg, 28 juni 2015 Aardenburg: Paul Rammeloo Sluis: Yolanda en Alexander Verwilst - Rammeloo Shannon Ismaël Terrayne Kim Istanbul: Ferdinand en Qaglar Rammeloo - Özgüleg Aardenburg: Miriam en Raymond Bulle - Rammeloo Dwain Wij zijn het verplegend personeel van Coensdike en huisartsenpraktijk Aardenburg dankbaar voor al hun goede zorgen. Correspondentieadres: Gaaiperswei 13 4527 GG Aardenburg Op uitdrukkelijke wens van Elza vindt de crematie plaats in besloten kring. Maar gelijk geschreven is: Hetgeen het oog niet heeft gezien, en het oor niet heeft gehoord, en in het hart des mensen niet is opgeklommen, hetgeen Cod bereid heeft dien, die Hem liefhebben. 1 Korinthe 2 9 Met gevoelens van verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een periode van geestelijke achteruitgang door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze sterke vader en opa echtgenoot van Paulien de Meijer-Wisse in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: Terneuzen: Amsterdam: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Paulien de Meijer-Wisse Ankie de Meijer Emily, Lindsey Lianne en Mark Gwinnett-de Meijer John en Jolanda de Meijer-de Schepper Wendy en Richard, jayden Jada Jack en Nanuschka de Meijer-Huisman Nina, Miko Tom en Bianca de Meijer-Overdulve Ronan, Teyla Terneuzen, 28 juni 2015 Churchilllaan 920 4532 JG Terneuzen Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid om afscheid te nemen, indien mogelijk, van 12.55 tot 13.15 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 3 juli om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ locatie Maxima afdeling la voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van zijn gedachten nam. Wij voelden mee zijn stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard, hebben wij afscheid genomen van onze broer en schoon broer Wij wensen Paulien, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit groot verlies. Terneuzen: Tom en Annie de Meijer-Naert Wim en Loes Michielsen-de Meijer Leen en judith de Meijer-Demmers Jan en Annemieke Jansen-de Meijer Terneuzen, 28 juni 201 5 Enige en algemene kennisgeving Na jarenlang liefdevol te zijn verzorgd, in zorgcentrum Ter Weel in Goes, locatie Gasthuis, overleed op 25 juni 2015, in de leeftijd van 68 jaar, onze broer, zwager en oom De uitvaartdienst en crematie hebben plaatsgevonden in familiekring. Correspondentieadres: M. Lippens-Willems, Kaai 29, 4524 CL Sluis Een speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Weel in Goes, locatie Gasthuis. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 'tis vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste eindje toe. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Weduwe van Willy Marcel Marie Hoogerwerf A Klemskerke, 25 september 1930 t Terneuzen, 28 juni 2015 Eede: Greta en Eric Rijckaert-Hoogerwerf Karin en Hassan Luna enJayson Aardenburg: Ingrid en Frank Buysse-Hoogerwerf Martin en Chrissy Iris en Bram Michel Correspondentieadres: Biezenstraat 7 4529 JJ Eede Marktstraat 13 4527 CL Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de thuiszorg De crematieplechtigheid, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 4 juli 2015 om 11.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Samenkomst om 10.45 uuraan het crematorium. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan weduwe van weduwe van Zij overleed op 27 juni 2015 in de leeftijd van 92 jaar. Familie Veldink Familie Boussen Familie de Beule Correspondentieadres: Rooseveltweg 35, 4561 XG Hulst U kunt afscheid nemen van Alie in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 3 juli van 12.30 tot 13.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 3 juli om 13.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 15.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Speciale dank aan het verzorgend personeel van de Blaauwe Hoeve voor de liefdevolle verzorging die zij gegeven hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42