Prijzenpakket Lezerstour 2015 PZC PZC Wie mag zich dé wielerkenner van de regio noemen? Doe mee aan de Lezerstour 14 NIEUWS De Tour de France van 2015 moet nog van start gaan, maar de 102e editie van 's werelds grootste wielerevenement is nu al historisch. Zeeland ontvangt zondag de Tour met een finish op Neeltje Jans, Utrecht is al weken in de ban van Ie Grand Départ op zaterdag. En het kan nog mooier: doe mee aan de Lezerstour met uw eigen ploeg! pe. Voor het bepalen van de stand hanteren we de uitslag zo als door de organisatie van de Tour de France direct na de etap pe wordt gepubliceerd. De stan den worden dus niet met terug werkende kracht aangepast. Ook met het eindklassement van de Tour zijn punten te ver dienen; tweemaal het aantal dat voor een etappe geldt. De bonus voor de geletruidrager geldt dan niet meer. U moet tevens voorspellen welke renner de gele (winnaar al gemeen klassement), de groene (sprintklassement) en de bolle tjestrui (bergklassement) wint. Elke juist voorspelde winnaar le vert 50 punten op. Prijzen Met dank aan onze sponsoren hebben we een mooi prijzenpak ket samengesteld. Prijswinnaars ontvangen schriftelijk bericht. Eventueel verschuldigde kans spelbelasting zal niet in rekening worden gebracht bij de deelne mer, maar door Wegener NV worden voldaan. Subklassementen Op de website is er de mogelijk heid een eigen subklassement aan te maken. Dit kan na afloop van de eerste etappe. Met één druk op de knop kunt u vervol gens zien hoe u en uw collega's, vrienden of familieleden het doen. Inschrijven Inschrijven kan op onze speciale Lezerstour-website: www.pzc.nl/lezerstour Op deze site treft u na afloop van elke etappe ook de uitslagen aan. De inschrijving sluit vrijdag 3 juli om 18.00 uur. le Algemeen klassement: FIETS NAAR EIGEN KEUZE t.w.v. 1.000,- 2e Algemeen klassement: GPS fietsnavigatie Falk Lux 22+Powerbar voedingspakket t.w.v. 229,95 3e Algemeen klassement: Fietscomputer Sigma Rox 6.0 t.w.v. 139,95 Gele trui (loting): O Fietsbroek Shirt kort Castelli Free Aero Race Zipp t.w.v. 219,90 Groene trui (loting): O Fietsbroek Shirt kort Castelli 3T Pro t.w.v. 164,90 Bolletjes trui (loting): Fietsbroek Shirt kort Castelli 3T Pro t.w.v. 164,90 Dagklassement (loting): Fietstrainer Tacx Blue Twist T2675 t.w.v. 145,- pzc.nl/lezerstour De Tourstart in Utrecht en de etappe van zon dag met de fi nish op Neeltje Jans brengt de Tour de France dit jaar erg dicht bij. Met de Lezerstour blijft het grootste wielerevenement van de wereld ook de komende we ken dichtbij. Door mee te doen aan de Lezerstour, het Tourspel van onder meer de PZC, maakt u het volgen van de Tour de France nog spannender. En bovendien zijn er prachti ge prijzen te winnen. Doe mee met de Lezerstour en schrijf uw ploeg in via de speciale website: De spelregels U stelt een ploeg samen van twintig renners en u benoemt vijf reserves. Mocht één van de twintig renners niet van start gaan in de Tour de France, dan schuift automatisch een reserve door naar uw ploeg. Let op: valt een renner tijdens de Tour uit, dan komt daar geen reserve voor in de plaats. 30 - 26 - 22 - 19 - 17 - 15 - 14-13 -12-11 - 10-9-8-7-6-5-4 -3-2-1 Er is tevens een bonus van tien pun ten voor de geletrui drager na iedere etap- De puntentelling Met uw twintig renners kunt u elke etappe punten scoren. Wordt één van uw renners rit winnaar, dan krijgt u daarvoor 30 punten. Wordt een renner tweede, dan krijgt u daarvoor 26 en zo gaat dat naar volgens de sleu- Doe mee met uw eigen ploeg www.pzc.nl/lezerstour

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14