Familieberichten Oyarlailaii 24 maandag 29 juni 2015 kükookop fflensenlinq.nl Jacoba van Sparrentak-Aarnoutse Jacoba Aarnoutse Anja Zuijdwegt - Stols Stoffelina Catharina Paauwe-Blok Lina Lina Paauwe-Blok Adriaan Pieter Meijaard Adri Neeltje van Kalkeren - Rasser Jan Goedhart Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw en mijn lieve, betrokken moeder Koudekerke, Goes, 13 december 1925 27 juni 2015 Middelburg: David van Sparrentak In liefdevolle herinnering: Krijn enJanis van Sparrentak Middelburg: Anja van Sparrentak Correspondentieadres: Henri Dunantlaan 208 4334 BJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst (waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd), geleid door ds. J. Nauta, zal worden gehouden op donderdag 2 juli om 14.30 uur in de Morgenster, Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 16.00 uur op de algemene begraafplaats in Koudekerke aan de Biggekerksestraat. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Er is een Land van louter Licht... Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, en dankbaarvooralles wat ze voor ons heeft betekend delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Gehuwd met David van Sparrentak C. de Kroo-Aarnoutse in liefdevolle herinnering C. de Kroo in liefdevolle herinnering M. Vos-Aarnoutse D. Vos in liefdevolle herinnering A. Verhage-Aarnoutse P. Verhage J.J. Aarnoutse in liefdevolle herinnering J. Aarnoutse-de Buck Neven en nichten Waar je ook bent, altijd dichtbij, in ons hart gesloten. Heel dankbaar voor jouw liefde, zorgzaamheid en de gezellige tijd die we met elkaar mochten hebben, laten wij verdrietig weten dat is overleden onze lieve Zij is 61 jaar geworden. Rilland: Simon Zuijdwegt Kristel Jordy Familie Stols Familie Zuijdwegt 27 juni 2015 Stellestraat 11, 4411 CP Rilland Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Anja te nemen op donderdag 2 juli om 10:30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bezoek aan huis. Een speciaal woord van dank voor dr. Kunst, het verpleegkundig personeel van het ADRZ, buurtzorg Krabbendijke en huisartsenpraktijk Rilland. Intens verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame en lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Kruiningen, 12-09-1928 Goes, 27-06-2015 Nisse: Leo Paauwe Ada Steketee-Paauwe Linet en William, Lizzy, Stefan Leonie en Gert, Jo-ann, Caithlin Zeewolde: Jan Paauwe Jannie Paauwe-van den Berge Linda en Kees, Jenny, Kris Jan-Kees en Anneke, Remco, Danny, Rosa-Lynn Wilco en Jo-ann, Siem Yerseke: Ida de Braal-Paauwe Jan de Braai Willem en Corina, Robin Christiaan en Monique, Jan Adriaan Correspondentie adres Paul Krugerstraat 20 4443 AK Nisse De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt woensdag 1 juli om 10 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormde kerkelijk centrum De Haven, Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van Moerzicht en de afdeling I.C. van het ADRZ te Goes. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve zus en tante Catrien Goedegebuure-Blok en familie De prik is eraf, het fornuis is uit Ik heb hard gewerkt en zo geleefd. Ik heb lief gehad. Het ga jullie goed. Pa Verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Nieuwdorp 22-3-1930 Heinkenszand 25-6-2015 Heinkenszand: Adri Meijaard- Almekinders Wolphaartsdijk: Kees en Marina Naomi en Daan Wilco en Lisa Marjolein Heinkenszand: Jan en Sanny Patrick en Jenny Niels Den Haag: Ella en Michiel Van Cittersstraat 7 4451 BJ Heinkenszand Pa heeft zijn lichaam aan de wetenschap geschonken. We houden een besloten herdenkingsbijeenkomst op vrijdag 3 juli 2015, in de Stenge te Heinkenszand. Na afloop van de bijeenkomst, bent U welkom om te condoleren vanaf 15.00 uur tot 17.00 uur. Bezoek alleen na telefonische afspraak. Welgelukzalig is hij, wiens overtreding vergeven, wiens zonde bedekt is. Psalm 32:1 Met verdriet om haar heengaan, maar met dankbaarheid terugdenkend aan wie zij voor ons is geweest, delen wij u mee dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve moeder, oma, overgroot moeder en tante sinds 23 april 1987 weduwe van Johannes van Kalkeren in de leeftijd van 95 jaar. Vlissingen: Sjaan en Cock Kapaan - van Kalkeren Harrold en Karina Anne-Maaike en Koen Marit en Gylian Daphne Olaf Corné en Diana Veronique Femke Jeanine en Cees Silvana Brandon Gerben en Hannah Elle Jedda Alphen a/d Rijn: Cees Meijer Alle medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer danken we hartelijk voor de liefdevolle zorg en aandacht die jullie onze moeder en oma hebben gegeven. Tl juni 2015 Middelburg, Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres: C.H. Kapaan Rijsenburg 13 4385 EZ Vlissingen Op dinsdag 30 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op woensdag 1 juli om 15.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Erg verdrietig maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben we afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 87 jaar Vlissingen: Wies Goedhart-Acda Bergen op Zoom: Thea Suykerbuyk-Goedhart Adrie Suykerbuyk f Mandy Kasper Vlissingen: Marian Hoogesteger-Goedhart Bouke Hoogesteger Puck en Niels Sanne en Ricardo 27 juni 2015 Schutterijstraat 121 4381 GM Vlissingen De crematie vind plaats in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan het team Schutterij WVO Zorg, en aan dr. Hamelink.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56