Üyarlailafj Colofon Familieberichten dlensen inq.nl Maria Van de Perre Stoffelina Catharina Paauwe-Blok Lina Lina Paauwe-Blok nilieberichten ÜfJJJfJISfl Marleen de Waal-Somers Marleen Omer van Damme Intens verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame en lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Kruiningen, 12-09-1928 Goes, 27-06-2015 Nisse: Leo Paauwe Ada Steketee-Paauwe Linet en William, Lizzy, Stefan Leonie en Gert, Jo-ann, Caithlin Zeewolde: Jan Paauwe Jannie Paauwe-van den Berge Linda en Kees, Jenny, Kris Jan-Kees en Anneke, Remco, Danny, Rosa-Lynn Wilco en Jo-ann, Siem Yerseke: Ida de Braal-Paauwe Jan de Braai Willem en Corina, Robin Christiaan en Monique, Jan Adriaan Correspondentie adres Paul Krugerstraat 20 4443 AK Nisse De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt woensdag 1 juli om 10 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormde kerkelijk centrum De Haven, Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van Moerzicht en de afdeling I.C. van het ADRZ te Goes. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve zus en tante Catrien Goedegebuure-Blok en familie Raijmond Benoni Gielliet Remon Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Uitvaart Informatie Hulplijn uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn O ©uitvaarthulp 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 kijk ook op maandag 29 juni 2015 25 Zoals de zon langzaam ondergaat, zo hebben wij afscheid van je genomen. Na het overlijden van onze pa was een stukje levenslust weggevloeid. Vrij snel daarna werd je zelf getroffen door een ongeneeslijke ziekte, nu zijn jullie weer samen. sinds 20 juni 2013 weduwe van Henk de Waal Hengstdijk, 14 augustus 1946 t Terneuzen, 26 juni 2015 HulstTonny en Anja HulstSteven en Nicole llvy Nikki Lisa Hengstdijk Ma Somers Fred Somers correspondentieadres: Nieuweweg 26 4561 BM Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 1 juli om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg, Stichting Hospice Zeeuwsch-Viaanderen en aan de manteizorgers voor alle goede zorgen en aandacht. Zo kort na het overlijden van onze broer Henk, nemen wij nu bedroefd afscheid van onze geliefde, dappere schoonzus en tante Groot is de leegte die zij achterlaat in onze familiekring. familie de Waal familie Maas familie Janssen Middelburg, Kloosterzande Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Koewacht: Omer van Damme Dilbeek: Familie Lombaerts-Gaudeus Koewacht: Familie van Maren-Gaudeus Hulst: Familie Vlaeminck-Burm Lynn 26 juni 2015 Emmabaan 45, Koewacht Correspondentieadres: Wouterij 27, 4576 AC Koewacht U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 2 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zo'n zeer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je niet meer bij ons zult zijn. zo gewoon zo bijzonder gewoon bijzonder Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en oude opa echtgenoot van Jobina Catharina Remijn Biervliet, 13 oktober 1923 t Biervliet, 26 juni 2015 Biervliet: Jo Gielliet-Remijn Terheijden: Mariëtte en Peter Haest-Gielliet Susan en Ron, Lena, Sil Sonderen Petri Biervliet: Nico en Christine Gielliet-Buyck Peter en Ellen Nico en Fien, Hette, Chiei, Lieke Marlies en Dennis, Jelco, Roan Biervliet: Rita en Gerard (in herinnering) Buijsen-Gielliet Marlous en Michiel Goes: Chris Gielliet en Bert Boonman Beukelsstraat 23a, 4521 BE Biervliet Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 1 juli om 10.30 uur in de Sint Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. vuvuvu.hjobse-uitvaart.nl vuvuvu.basisuitvaart-zeeland.nl "TV I Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 28