IHensenlinq.nl Familieberichten kükookop (Hensenlinq.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Onzegbaar stil en woordenloos lag het einde in haar ogen de laatste draad was dun en broos zij heeft haar hoofd gebogen Na een moeizaam laatste jaar waarin haar kracht en levenslust afnamen, is zacht en vredig ingeslapen Maatje Janna Sonke - Meeuwse Sinds 1991 weduwe van Adriaan Sonke 2 maait 1929 22 juni 2015 Piet en Elly Sonke Rob en Steffi Ilona en Danny Correspondentieadres: Koningin Wilhelminastraat 16,4481AB Kloetinge Volgens haar eigen wens zal Maatje in besloten kring worden gecremeerd. Na een ziekbed van enkele maanden is op 86-jarige leeftijd overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Maatje Janna Sonke - Meeuwse weduwe van Adriaan Sonke P. Meeuwse (in herinnering) D.G. Meeuwse-Lindenbergh (in herinnering) I. Meeuwse (in herinnering) S. Meeuwse-Moerdijk M. Meeuwse (in herinnering) J. Meeuwse-de Braai J. Meeuwse (in herinnering) J. Meeuwse-Kole A.I. Meeuwse (in herinnering) G.M. Meeuwse-Reinhoudt J.V. 't Leven J.A.V., 't Leven-Meeuwse neven en nichten Verdrietig, maar met veel goede herinneringen aan haar, moeten we afscheid nemen van Tante Maatje Jan Peter en Mary van 't Leven Familieberichten Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande vrijdag 26 juni 2015 15 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. UIT VA ART VERZORGSTER 'UZZL Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 84