üyarlailar] Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 vrijdag 26 juni 2015 r fcmz/o ó/rnrml Anthonij Simon Coppens Anton Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Pieternella Paulina Clarisse-van Stee Nellie Marinus van der Male Rinus Rinus van der Male Rinus van der Male Rinus van der Male kijk ook op Op gewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. tot op ket laatste moment, ket wilde niet meer. Veel fijne kerinneringen, verzackten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons kart. Met groot verdriet, maar opreckt dankkaar voor alles wat kij tijdens zijn leven voor ons gedaan en ketekend keeft, delen wij u mede dat onverwackt van ons is keen gegaan onze lieve vader en nonno Sin ds 1994 weduwnaar van Maria Bernarda Ckiarini-van Mourik Conselice (it), 17 fekruari 1940 1" Oost-Soukurg, 24 juni 2015 Littleton (USA): Fiorenza Ck iarini Sckiedam: Patrizia en Guid o Hellendoorn- CL iarini Eva Prisca Rebecca Oost-Soukurg: Lil iana CL iarini en Ronald Daniëlse Chiara Alyssa Zoetermeer: Bernardo en Soraya Ckiarini-van Kooten Giovanni Correspondentieadres: Akornstraat 9 4388 PR Oost-Soukurg De afsckeidsdienst wordt gekouden op dinsdag 30 juni om 12.45 uur in de aula van Uitvaartcentrum H. Jokse, Backweg 2 (ackter de Torentijdweg) te Middelkurg. Voorafgaande aan de dienst is er kier gelegenkeid tot afsckeidnemen van 12.00 tot 12.30 uur. De kegrafenis zal om 14.00 uur op de kegraafplaats te Oost - Soukurg plaatsvinden. Na de ke grafenis is er gelegenheid tot condoleren in Lovengenoemd uitvaartcentrum. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en onze opa echtgenoot van Coosje Coppens-Boeije Retranchement, 15 november 1929 t Retranchement, 24 juni 2015 Coosje Hans f Maya-Rianne en Tim Yona Jolie Linda Els Noordstraat 5 4525 AA Retranchement De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 29 juni om 14.00 uur in de kerk te Retranchement. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13.30 tot 13.55 uur gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. V Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 't Liefste wat wij hebben bezeten en vele jaren de spil van ons bestaan, vraag ons niet dat te vergeten en gewoon weer door te gaan. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en kleine-oma weduwe van Kees Clarisse in de leeftijd van 88 jaar. Piet f en Alie Clarisse-de Nooijer Marcel en Magda, Danielle, Madeion Renate, Jarno, Tristan Corrie en Jaap Spaeter-Clarisse Daphne en Paul Cathelijne, Nikki, Kevin Martine en Heinz, Kim Tatjana Andrea en Arthur, Senna, Jaydee Oost-Souburg, 23 juni 2015 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 292, 4381 WR Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 30 juni van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij helaas afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en zeer betrokken opa Nieuw-Vossemeer, 11 december 1936 Middelburg, 24 juni 2015 Westkapelle: A.J. van der Male-Verhulst Westkapelle: Gerard en Diane Rens en Petra Esther Middelburg: Ellen en Dirk Lisa Europaplein 5 4361 CP Westkapelle Er is gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen op zondag 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Onze speciale dank gaat uit naar dr. Heijmans, dr. van Eede, de medewerkers van Zorgstroom en van St. Jans Hospice de Casembroot voor de goede zorgen. Wij zullen onze goede vriend en duivenman erg missen. Jaap, Cathrien en kinderen Een laatste groet aan buurman Westkapelle: Boord en Conny Peter en Ria Sien en Cor (in herinnering) Jan en Leu Erik, Samantha, Femke en Niek Jaap en Anneke Dave, Ellen en kinderen Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Rinus van der Male Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen en verdere familie. Bestuur en leden van Ouderen biljartvereniging O.O.S. Westkapelle, juni 2015 Tot ons verdriet is na afnemende krachten overleden ons gewaardeerde lid Vele jaren heeft hij als verenigingslid en als commissielid bijgedragen aan de sfeer in het lokaal en de duivensport in het algemeen. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie veel sterkte toe. Bestuur en leden pv De Zwaluw Westkapelle, 24 juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 83