Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarJadsiJ Joop Pont A 18 vrijdag 26 juni 2015 Nelly Back-Schreurs Maria Louisa Boone-van Poorten Anthonij Simon Coppens Anton Marinus van der Male Rinus Patricia de Waal Rien Back Eduard (Puk) Boone Jan Dieleman Wilma Gerritse-de Block Anton Rinus van der Male J.F.M. kijk ook op Met veel verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Goes, 29 oktober 1941 t Breda, 23 juni 2015 Breda: John Back Uden: Peter Kamstra, Jelle, Sebastiaan Correspondentieadres: Zandbergweg 9, 4818 LJ Breda U kunt afscheid nemen van Nelly in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op zondag 28 juni van 12.00 tot 12.30 uur. In het bijzijn van onze vrienden willen wij geza menlijk afscheid nemen op maandag 29 juni om 11.00 uur in de H. Willibrorduskerk, Willem Alexanderplein 1 te Teteringen. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij datje nu de rust is gegeven. Heden overleed zacht en kalm onze zus, schoonzus en tante weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Familie van Poorten Familie Boone Een speciaal woord van dank aan verplegend en verzorgend personeel van Blaauwe Hofke 75 voor hun goede zorgen. 24 juni 2015 Zorgcentrum "De Blaauwe Hoeve" Blaauwe Hofke 75, Hulst Correspondentieadres: Europaplein 12, 4561 KT Hulst U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 28 juni van 13.00 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 29 juni om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons medebestuurslid Het bestuur denkt met dankbaarheid terug aan de jaren dat hij ons als vice-voorzitter terzijde heeft gestaan. Sterkte toegewenst aan zijn kinderen en kleinkinderen. Namens het bestuur: Protestants-Christelijke Stichting voor Senioren AXEL Met grote droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid, Namens bestuur en leden EHBO Sas van Gent Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en onze opa echtgenoot van Coosje Coppens-Boeije Retranchement, 15 november 1929 t Retranchement, 24 juni 2015 Coosje Hans f Maya-Rianne en Tim Yona Jolie Linda Els Noordstraat 5 4525 AA Retranchement De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 29 juni om 14.00 uur in de kerk te Retranchement. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13.30 tot 13.55 uur gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman Theo, Anja en Rik Sharon, Alex en Florian Romy en Roy Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij helaas afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en zeer betrokken opa Nieuw-Vossemeer, 11 december 1936 Middelburg, 24 juni 2015 Westkapelle: A.J. van der Male-Verhulst Westkapelle: Gerard en Diane Rens en Petra Esther Middelburg: Ellen en Dirk Lisa Europaplein 5 4361 CP Westkapelle Er is gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen op zondag 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Onze speciale dank gaat uit naar dr. Heijmans, dr. van Eede, de medewerkers van Zorgstroom en van St. Jans Hospice de Casembroot voor de goede zorgen. Tot ons verdriet is na afnemende krachten overleden ons gewaardeerde lid Vele jaren heeft hij als verenigingslid en als commissielid bijgedragen aan de sfeer in het lokaal en de duivensport in het algemeen. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie veel sterkte toe. Bestuur en leden pv De Zwaluw Westkapelle, 24 juni 2015 Een vechter, zoals wij van je gezoend waren tot op het laatste moment. Je was een man van zueinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa zvaar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, vader en opa echtgenoot van Hilda Sjoukje van der Veen Leiden, 6 januari 1934 Terneuzen: Leiden: Sint Kruis: Rossinistraat 19 4536 EE Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. t Terneuzen, 17 juni 2015 Hilda Pont - van der Veen Louise en Aad Tessa en Xandra Rik Herman en Joli Het einde is gekomen, geen angst, geen onzekerheid en geen pijn meer. Loslaten van wat mij lief is hier op aarde is een onmogelijke opdracht geweest die toch is volbracht, er was geen keuze. *2 maart 1963 f25 juni 2015 mama van: Emily Cadot Iris Cadot Correspondentieadres: Brucknerlaan 21 4702 HM Roosendaal Het afscheid van Patricia zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50