Pop-up pretpark bij Omnium in Goes is gebaat bij veel regen 'Mail burgemeester is opmerkelijk' MARBEL 4 ZEELAND Autoschadeteam wenst u een prettige vakantie '*\toschadeteam prelpark Van houten woonruimten, aanbouwen en garages tot schitterende buitenverblijven in uw tuin! GOES. Een bloedhete zomer is niet gunstig voor het eerste pop-up pretpark van Nederland dat volgende maand bij Omnium in Goes verrijst. Dat zei Hans van Leeuwen van Pleisureworld, het Gelderse bedrijf waarmee het evenement is opgezet, gisteren bij de offi ciële aftrap ervan. Van Leeuwen hoopt op 'min stens vijftien dagen regen'. On der de noemer Super Zomer festi val zijn er vanaf 6 juli tot en met 30 augustus allerlei extra activitei ten en attracties bij het voorma lig Sportpunt Zeeland. Het pop-up pretpark zelf, dat in de sporthallen wordt opgebouwd, opent pas op 20 juli omdat ze tot die tijd nog voor andere activitei ten worden gebruikt. Volgens Van Leeuwen onderscheidt het superzomerfestival/pop-uppret- park zich van andere Zeeuwse dagattracties. „Iedereen kopieert elkaar en Mini Mundi, dat is het ook net niet." De initiatiefnemers willen het evenement minimaal drie achter eenvolgende jaren laten plaatsvin den, om op die manier het sport en recreatiecentrum breder on der de aandacht te brengen. Een combi-toegangskaart voor het super zomerfestival kost 16,50. De Goese burgemeester René Verhulst lanceerde gisteren de website www.superzomerfesti- val.nl met daarop alle info. Hij wordt verdacht van sek sueel misbruik van enkele jon gens. De man zelf ontkent en zijn raadsman Ab Sol wil de ko mende tijd een groot aantal getui gen horen om klaarheid in deze zaak te krijgen. De politie deed al langere tijd onderzoek naar de Vlissinger, zonder dat de man daadwerkelijk werd aangehouden. Dat verander de begin dit jaar. Toen werd hij opgepakt. Sol gaf tijdens de tus sentijdse zitting van de recht bank aan dat die arrestatie plaats vond, exact negen dagen nadat burgemeester Letty Demmers van Vlissingen een mail stuurde naar de politie met vragen over het onderzoek. De burgemeester had daarvoor een gesprek met een pleegmoeder van een moge lijk slachtoffer van de Vlissinger. Sol zei dat hij een arrestatie na een mail van een burgemeester heel opmerkelijk vindt. Officier van justitie Wilfred Suijkerbuijk ging niet in op de rol van de burgemeester maar zei wel dat er begin dit jaar voldoen de argumenten waren om de man aan te houden. Sol vertelde dat de man eerst opgesloten zat in Torentijd. Op zijn afdeling zaten ook vrienden van een van zijn mogelijke slacht offers. Door hen werd hij gepest, bedreigd en mishandeld tot hij werd overgeplaatst naar Vught. De verdachte ving in zijn huis lange tijd jongeren op die in de problemen zitten. Een aantal volgde de rechtszaak tegen hem. Concert at Sea PolitieZeeland @Politie Zeeland Bloggers #Twitter Herkent u deze per soon, die bij zeker 30 mensen internet fraude via Markt plaats pleegde: Tips? Bel 0900-8844 Facebook wiOME/? www.marbelhoutbouw.nl Impressie van het Super Zomer Festival in en rond sport- en recreatiecentrum Omnium in Goes. Linksboven het onderdeel pop-up pretpark. door Luc Oggel door Emile Calon MIDDELBURG. De Vlissinger Adri K. (58) mag vandaag zijn cel in Vught verlaten. De rechtbank be sliste gisteren dat zijn voorarrest na zes maanden, wordt geschorst. De politie Zeeland gebruikt Twitter om mensen op te roe pen, een man te ontmaskeren die via Marktplaats internet fraude pleegde Vandaag begint Concert at Sea. Twee dagen lang muziek op de Brou- wersdam. Met onder anderen Lenny Kravitz, Dotan, Miss Montreal en natuurlijk gastheer Blof. Volg alles via onze website: tweets, video's, nieuws en interviews. Populair op PZC Facebook: 'Bijeen tot in de dood'. Een echtpaar in Nieuw-Zeeland, dat al 67 jaar ge trouwd was, overleed vrijwel gelijktij dig. De 94-jarige man overleed aan kanker, twee uur daarna bezweek zijn 92-jarige vrouw aan de gevol gen van een hersenbloeding. Ook nu de Familieloop voorbij is, schrijven onze hardloopblog- gers gewoon door. Zoals Miriam, die haar medailles koes tert en zich afvraagt of dat nou een vrouwendingetje is. Zijn me dailles onzin, of juist een mooie beloning voor je inspanningen? Laat het weten via pzc.nl/hardlopeninzeeland Kijk op www.pzc.nl of O ©pzcredactie 13 facebook.com/depzc ©pzcredactie www.autoschadeteam.nl 0800 - 7242338 OKZuMboAA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 36