Colofon h ht (H mensen inq.nl OyarlSilai) Familieberichten Lydia Boone-Oblon Marinus van der Male Rinus Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd, na een ernstig ziekbed van onze zijde is weggenomen onze geliefde zeer zorgzame moeder, oma en overoma Sinds 7 januari 1980 weduwe van Johannis Boone Gorodische (Oekraïne), Goes, 17 oktober 1925 23juni 2015 Nanny Boone fin liefdevolle herinnering) Lydia Maureen en Luc Axel: Maaike de Putter-Boone Meeuwis de Putter Lianne en Mark Ariëtta en Erwin Jolanda en Peter Lewedorp: Coby Louisse-Boone Kees Louisse Ellen en Lennart Nieuwerkerk: Jan Boone Jannie en Henk Dianne en Marijn En achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth erkentelijk voor de betrokkenheid en de liefdevolle verzorging van onze moedei: oma en overoma. Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Oude Zandweg 9,4456 RH Lewedorp. D.V. vrijdag 26 juni is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt om 14.00 uur gehouden in bovengenoemd rouw centrum. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na de teraardebestelling is er alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Jan Duijnhouwer Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Rinus van der Male J. Verhulst D. Verhulst-Hengst Jaap en Nathalie, Tom Wibo L.K. Verhulst Westkapelle, 24 juni 2015 Rinus van der Male M. van der Male Marinus r Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij helaas afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en zeer betrokken opa Nieuw-Vossemeer, Middelburg, 11 december 1936 24 juni 2015 Westkapelle: A.J. van der Male-Verhulst Westkapelle: Gerard en Diane Rens en Petra Esther Middelburg: Ellen en Dirk Lisa Europaplein 5 4361 CP Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zondag 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Onze speciale dank gaat uit naar dr. Heijmans, dr. van Eede, de medewerkers van Zorgstroom en van St. Jans Hospice de Casembroot voor de goede zorgen. Wi(ma Gcrritsc-de Bfocll Wilma Gerritse-de Block Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons koorlid Catrien Pompernolle Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Dameskoor Sint Blasius, ParochiekernbestuurH. Blasius, Heinkenszand vvivivi Tamilieberichten kijk ook op Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer echtgenoot van Lenie van der Laan in de leeftijd van 71 jaar Frans en Bep Duijnhouwer Willem (in herinnering) en Marian Duijnhouwer Heieen en Ad van der Linde Roel Duijnhouwer Trudy en Jan Pouwelse Tanja en Paul van Gorsel Hoevelaken, 23 juni 2015 Twitter Facebook ■Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Wij hebben afscheid moeten nemen van onze goede vriend. Jo en Nele André en Nele Hans en Jo Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Oost-Souburg: J. van der Male J.M. van der Male- Provoost t Oost-Souburg: P. van der Male t H.J. van der Male- Meulmeester Vlissingen: W. van der Male B.J. van der Male- Hekkebus neven en nichten donderdag 25 juni 2015 15 Voor altijd in ons hart... Emiel, Johant, Riet, Marian, Jozef, Gaby, Marco, neven en nichten Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenote en moeder van enkele van onze leden en al jaren betrokken bij onze vereniging. Wij wensen Alfons, Michel, Tommy, Charlotte en andere familieleden veel sterkte toe. Namens alle leden van carnavalsvereniging de Deurdouwers uit Sas van Gent. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71