Colofon (J) mensen inq.nl Familieberichten Blijde berichten Car el Sijnesael Marinus van der Male Rinus Janna Verberkmoes-van Espen amilieberichten OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN Rinus van der Male Itt plaats van kaarten Cees Valckx Cees Valckx Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via kijk ook op Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij helaas afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en zeer betrokken opa Nieuw-Vossemeer, 11 december 1936 Middelburg, 24 juni 2015 Westkapelle: A.J. van der Male-Verhulst Westkapelle: Gerard en Diane Rens en Petra Esther Middelburg: Ellen en Dirk Lisa Europaplein 5 4361 CP Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zondag 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Onze speciale dank gaat uit naar dr. Heijmans, dr. van Eede, de medewerkers van Zorgstroom en van St. Jans Hospice de Casembroot voor de goede zorgen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze goede vriend. Jo en Nele André en Nele Hans en Jo Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd van ons heen. In de late namiddag is geheel onverwacht overleden onze broer, schoonbroer, oom en neef *29 januari 1946, Hoofdplaat t 23 juni 2015, Oostburg Magda en Rudy Mia en Eddy Emmy en Jan (in herinnering) Guust en Marlies Freddy en Corry (in herinnering) Gerard Neven en nichten Correspondentieadres: Deltastraat 8, 4513 AW Hoofdplaat Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Carel op dinsdag 30 juni van 10.15 tot 10.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidssamenkomst plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Een speciaal woord aan het medisch en verzorgend personeel van verpleeghuis "de Stelle", afd. Klaverblad voor de liefdevolle verzorging. Veel te vroeg is onverleden onze collega Sinds 1980 werkte hij al bij ons. We hebben Cees in deze lange periode van samenwerken leren kennen als een vriendelijke, betrokken collega met een bewonderens waardig doorzettingsvermogen en voor iedereen een gulle lach en een vriendelijke zwaai. We gaan hem erg missen. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte om het verlies van Cees een plaats te geven. Collega's van de afdeling Inpak en Montage Dethon Terneuzen We zijn verdrietig dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze medewerker We verliezen in hem een gewaardeerde en vriendelijke collega en hebben veel bewondering voor de positieve manier waarop hij met zijn ziekte omging. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte om dit verlies te verwerken. Bestuur Directie Dethon Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, geven wij u kennis dat, op 91-jarige leeftijd, is overleden onze lieve en zorgzame (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder IJzendijke, 29 november 1923 t Breskens, 22 juni 2015 weduwe van Levinus Jannes Verberkmoes Martin en Jacqueline Cristian en Nancy Silke en Joppe Alexander en Iris Nanne en Roman Adri en Frans Werner en Jessica Lars en Ivar Angela en Arijan Anouk Jan en Ina Correspondentieadres: Familie Verberkmoes Westlandstraat 7A 4511 XX Breskens Onze dank gaat uit naar alle mensen die zorg en aandacht aan haar hebben besteed, in het bijzonder de medewerkers van afdeling Boulevardvan de Hooge Plaaten in Breskens. Zaterdag 27 juni zal er om 11.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28C in Terneuzen. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. donderdag 25 juni 2015 19 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.ni www.familieberichtenonline.nl Libby Eel ti nk Op .2 I'll 2015 CjcuWi Lcnnert van der Lek en Alexandra Prineen NhvïI ldo Schreide* eear-Mi op 't a jji.virt *,i>la Qumeti ïctueder ftoa Vrhrrtdepto; Btóenjt vin PrjViy Srfirdtt ïnuitrrjj! 12 5jii r» r.»£ FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 0 familieberichten@wegenermedia.nl 0 www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51