Üyarlailefj Familieberichten fllensenlinq.nl 18 donderdag 25 juni 2015 Lydia Boone-Oblon kükookop fflensenlinq.nl Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd, na een ernstig ziekbed van onze zijde is weggenomen onze geliefde zeer zorgzame moeder, oma en overoma Sinds 7 januari 1980 weduwe van Johannis Boone Gorodische (Oekraïne), Goes, 17 oktober 1925 23juni 2015 Nanny Boone (in liefdex'olle herinnering) Lydia Maureen en Luc Maaike de Putter-Boone Meeuwis de Putter Lianne en Mark Ariëtta en Erwin Jolanda en Peter Coby Louisse-Boone Kees Louisse Ellen en Lennart Jan Boone Jannie en Henk Dianne en Marijn En achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth erkentelijk voor de betrokkenheid en de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en overoma. Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Oude Zandweg 9, 4456 RH Lewedorp. D.V. vrijdag 26 juni is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt om 14.00 uur gehouden in bovengenoemd rouw centrum. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg tc Kloetinge. Na de teraardebestelling is er alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Axel: Lewedorp: Nieuwerkerk: De Uitvaart Informatie Hulplijn Jan Duijnhouwer Jan Dieleman Jan Dieleman Arsène Theodorus Willems Agnes Willems-Ingels Wilhelmina Andrea Adeléne Gerritse-de Block Wilma WiCma Gerritse-de B Cock Wilma Gerritse-de Block Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer echtgenoot van Lenie van der Laan in de leeftijd van 71 jaar Frans en Bep Duijnhouwer Willem (in herinnering) en Marian Duijnhouwer Heieen en Ad van der Linde Roel Duijnhouwer Trudy en Jan Pouwelse Tanja en Paul van Gorsel Hoevelaken, 23 juni 2015 vanwaar zal mijn hulp komen? mijn hulp is van de Here.. Psalm 121: lb, 2a Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame en trotse vader en opa sinds 26 juni 2011 weduwnaar van Jannie Rinn Lid in de Orde van Oranje-Nassau Axel, 10 oktober 1937 Axel, 23 juni 2015 Terneuzen Jacqueline Dieleman en Ton Christiaans AxelMiranda en Hans Manders-Dieleman Wim de Bruijne - in liefdevolle herinnering - Saskia Danielle Femke en Joeri Sabine Jeroen Nikki en Jesse Correspondentieadres: Joost de Moorstraat 18 4571 BR Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. maandag 29 juni om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Gelegenheid om de familie te condoleren van 13.15 -13.50 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis nodigt de familie u uit om koffie te drinken in het verenigingsgebouw van de kerk. Verdrietig zijn wij omdat onze broer, zwager en oom is overleden. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Koos Suus en Ko Levien en Ria Ineke en Ben Nellie en Ed Addy Neven en nichten Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Wij zeggen: "Heer, het was Uw wil. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat plotseling na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa echtgenoot van Hij overleed op 22 juni 2015 in de leeftijd van 84 jaar. Axel: Agnes Zuiddorpe: Paul en Marie-Christine El mar en Quinty Axel: Angélique en Jacques Sophie Joost de Moorstraat 31, 4571 BP Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 29 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuid dorpe, waarna aansluitend de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtig heid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crema torium. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een heel stuk geluk en ontzettend veel liefde gegeven. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma echtgenote van Alfonsus Aloysius Gerritse Zij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Sas van Gent: Sas van Gent: Westdorpe: Sas van Gent: Alfons Spike Kitty 8 Michel en Nicole, Remco Tommy en Katusha, Myrthe, Youri, Joey Charlotte en Sven 22 juni 2015 Westkade 52, 4551 CD Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Wilma in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op vrijdag 26 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 29 juni om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna aan sluitend de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart... Emiel, Johant, Riet, Marian, Jozef, Gaby, Marco, neven en nichten Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenote en moeder van enkele van onze leden en al jaren betrokken bij onze vereniging. Wij wensen Alfons, Michel, Tommy, Charlotte en andere familieleden veel sterkte toe. Namens alle leden van carnavalsvereniging de Deurdouwers uit Sas van Gent. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50