Thé Lau na lang ziekbed overleden Viaduct blijkt te duur i Last minutes! Bart bin met gékr^en konijn 1000 euro Meer leden crimineel familiebedrijf vast Provinciebestuur hakt de knoop door: bedrijfsleven en gemeente Borsele zijn tegen, financiering is nog niet zeker voor deze laptop Doodstraf voor Boston Bomber MIDDELBURG. Het dagelijks provin ciebestuur kiest voor een rotonde op de kruising van de Sloeweg en de Westerscheldetunnel bij Bors- sele. Een ongelijkvloerse kruising, zoals het bedrijfsleven en de ge meente Borsele willen, is te duur en te laat klaar. Gisteravond hebben Gedepu teerde Staten hun definitieve op lossing voor de Sloeweg naar Pro vinciale Staten gestuurd. Die be slissen er op 3 juli over. Eind maart bleek het infrastruc tuurproject op een fiasco uit te lo pen. Het dreigde ruim 30 miljoen euro duurder uit te vallen en later opgeleverd te worden dan medio 2016. GS hebben de overschrijding nu terug weten te brengen tot 20,5 miljoen euro. Wel is de onge lijkvloerse kruising tussen Sloe weg en Westerscheldetunnelweg vervangen door een rotonde met dubbele rijstroken. De gemeente Borsele, de Bra bants-Zeeuwse Werkgeversvereni ging en Portiz, de organisatie van haven- en industriële bedrijven, verzetten zich daartegen, omdat ze vrezen voor onvoldoende ver- keersdoorstroming. Ze zetten de komende dagen alles op alles om de Staten op andere gedachten te brengen. Alle andere alternatieven zijn Een ongelijkvloerse kruising, zoals het bedrijfsleven en de gemeente Borsele willen, is te duur en te laat klaar door het provinciebestuur van ta fel geveegd als te duur en te laat klaar. „Ik zie daar geen dekking voor", zegt gedeputeerde George van Heukelom. Toch wacht ook hij nog op een bijdrage van 5 mil joen euro van het Rijk. ROOSENDAAL. Opnieuw heeft de politie drie vermeende le den van een Brabantse crimine le organisatie opgepakt die ja renlang een 'drugslijn' tussen Nederland en Frankrijk zou hebben gerund. De nieuwe verdachten in de zaak zijn een 32-jarige man uit Roosendaal, een 41-jarige man uit Oud-Vossemeer en een 58-jarige vrouw die eerder op Aruba werd opgepakt en inmid dels in Nederland is, liet de poli tie woensdag weten. Eén criminele familie uit Roosendaal vormde volgens de politie de spil van de bende. Eerder deze maand werden zes verdachten opgepakt tijdens een grote actie in West-Bra bant. Daarbij vond de politie een hennepkwekerij en materia len voor hennepteelt. De 'Boston bomber', Dzjochar Tsarnajev, is woensdag door rech ter George O'Toole ter dood ver oordeeld. Tsarnajev pleegde op 15 april 2013 een aanslag op de mara thon van Boston. Emergis is een laptop kwijt. Op de computer, die ver dween van de afdeling kinder- en jeugdpsychiatrie, staan videobeelden van tientallen gesprekken met kinderen. De instelling heeft een beloning van 1000 euro uitgeloofd voor degene die de laptop terugbrengt. Jantje dacht dat de spullen bij Pietje lagen en Pietje dacht dat ze bij Klaasje waren" Emergis grijpt in na verdwijnen laptop. PAGINA 12 www.pzc.nl Editie WALCHEREN DONDERDAG 25 juni 2015 257e jaargang nr. 147 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1. Zonnig SÏoeweg krijgt toch rotonde door Ernst Jan Rozendaal Zeeland 3: reacties Korting op alle reizen met vertrek in juli of augustus Kras.nl/lastminutes of bel 0900-9697 7ocP9 Actievoorwaarden zie: kras.nl/actievoorwaarden 8 711688 555530 Rick Mentjox, lid raad van bestuur Emergis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1