ÜvarJüilef) Familieberichten 0 IHensenlinq.nl KsuyTgï) Cornelia Josina de Pundert 14 woensdag 24 juni 2015 de heer P. C. G. F. Bouman P.C.G.F. Bouman SABRINA KRAMER Geschokt vernamen wij het bericht dat onze oud-werknemer Cees Bolier is overleden. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte om het verlies te dragen. Familie van der Wekken Strandpaviljoen de Buurman Strandpaviljoen de Strandloper Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd, na een ernstig ziekbed van onze zijde is weggenomen onze geliefde zeer zorgzame moeder, oma en overoma Lydia Boone-Oblon Sinds 7 januari 1980 weduwe van Johannis Boone Gorodische (Oekraïne), 17 oktober 1925 Goes, 23 juni 2015 Nanny Boone (in liefdevolle herinnering) Lydia Maureen en Luc Axel: Maaike de Putter-Boone Meeuwis de Putter Lianne en Mark Ariëtta en Erwin Jolanda en Peter Lewedorp: Coby Louisse-Boone Kees Louisse Ellen en Lennart Nieuwerkerk: Jan Boone Jannie en Henk Dianne en Marijn En achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth erkentelijk voor de betrokkenheid en de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en overoma. Zorgcentrum 'Rehoboth' C orrespondentieadres Oude Zandweg 9, 4456 RH Lewedorp. D.V. vrijdag 26 juni is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt om 14.00 uur gehouden in bovengenoemd rouw centrum. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na de teraardebestelling is er alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dina Abrahamina Vermont-Looij ~Diny~ Met verdriet heeft Stichting RAS (Rotary Actief in de Samenleving) kennisgenomen van het overlijden van haar medelid Peter Bouman Wij zijn dankbaar voor zijn inzet en kennis, die hij op zijn eigen manier ten dienste heeft gesteld voor het werk van de stichting en haar ideële doelen. Denise en kinderen wensen wij veel sterkte toe in hun verdriet en gemis. Namens Stichting RAS en de daarin deelnemende Rotaryclubs, Reina van de Korput, voorzitter Berto de Graaf, secretaris Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet helpen kunnen dat is onze grootste smart. wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Corrie echtgenote van Jan Koens ri-23 oktober 1930 f 22juni2015 Lydia en Bram Ivette en Daniël Mandy Annelies en Marco Leon en Eline Rick en Robin Wij bedanken de verzorgenden van de palliatieve afdeling van Zorgcentrum "Ter Valcke" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hassaulaan 56,4461 SX Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 juni van 19.00 tot 19.30 uur in hetMonuta uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8,4461 MHte Goes. Ook kunt u op vrijdag 26 juni afscheid nemen van 09.30 tot 09.55 uur waarna om 10.00 uur de samen komst (waarvoor u wordt uitgenodigd) begint in de aula van het uitvaartcentrum. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. kijk ook op Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Zij is geboren op 23 juni 2015 De trotse ouders Hugo Roos Kramer zusje van Jacintha Bouwmanstraat 1 4364 AE Grijpskerke Bestuur en vrijwilligers van de Stichting Leergeld Oosterschelderegio hebben met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van haar oprichter en eerste voorzitter Peter was een actieve promotor van het werk van de stichting en heeft als onvermoeibaar fondsenwerver ertoe bijgedragen dat de Stichting Leergeld Oosterschelderegio haar motto "Alle kinderen mogen meedoen, want nu meedoen is straks meetellen" kan waar maken. Wij wensen Denise en de verdere familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en vrijwilligers van de Stichting Leergeld Oosterschelderegio Goes Goes, 23 juni 2015 ^ADMIRAAL DE RLJYTER ZIEKENHUIS Ons bereikte het bericht dat de heer is overleden. Hij was directeur van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen van 1985 tot 1999. De heer Bouman was een zeer aimabele man. Hij stond dicht bij de mensen en had voor iedereen altijd een vriendelijk woord over. Had oprecht interesse in mensen en dat liet hij graag zien. Met hart en ziel bestuurde hij de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen. Velen hebben warme en goede herinneringen aan hem. Een man met gevoel, humor, veel kennis en een kritische blik. Wij leven mee met zijn dierbare vrouw en kinderen en wensen hen veel sterkte de komende tijd. Raad van Toezicht Raad van Bestuur Medische Specialisten Medewerkers ADRZ De dood is, van alle bezoekers, de meest aangekondigde en de minst verwachte. Verdrietig geven wij kennis dat plotseling maar toch in alle rust is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder. Weduwe van Cor Vermont Hoedekenskerke, 16 oktober 1931 t Rotterdam, 20 juni 2015 Cor Vermont t Hans Nicole en Eric Zij ligt opgebaard in zorgcentrum Rubroek, in haar kamer 451, Crooswijksekade 15, Rotterdam, alwaar in de avond gelegenheid is om afscheid te nemen. Er is tevens gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg op vrijdag 26 juni 2015 om 14.30 uur, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Nicole Vermont, Provenierssingel 31a, 3033 EG Rotterdam Verdrietig, maar dankbaar voor alles Jan Koens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61