Gors^ Familieberichten kükookop 0 f[lensenlinq.nl Lydia Boone-Oblon Theo Hermans Theodorus Leonardus Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd, na een ernstig ziekbed van onze zijde is weggenomen onze geliefde zeer zorgzame moeder, oma en overoma Sinds 7 januari 1980 weduwe van Johannis Boone Gorodische (Oekraïne), Goes, 17 oktober 1925 23juni 2015 Nanny Boone (in liefdevolle herinnering) Lydia Maureen en Luc Axel: Maaike de Putter-Boone Meeuwis de Putter Lianne en Mark Ariëtta en Erwin Jolanda en Peter Lewedorp: Coby Louisse-Boone Kees Louisse Ellen en Lennart Nieuwerkerk: Jan Boone Jannie en Henk Dianne en Marijn En achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth erkentelijk voor de betrokkenheid en de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en overoma. Zorgcentrum 'Rehoboth' C orrespondentieadres Oude Zandweg 9, 4456 RH Lewedorp. D.V. vrijdag 26 juni is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt om 14.00 uur gehouden in bovengenoemd rouw centrum. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na de teraardebestelling is er alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Als je leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als je veel wordt ontnomen. Als je, je zelfstandigheid verliest. Als je leven niet meer jouw leven is. Dan komt de tijd dat 't einde goed is. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Trees Hermans - Koevoets Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Etten-Leur: Trees IJzendijke: Kees en Lia Ferry en Marjolijn Sabine en Vincent Etten-Leur: Ad en Jenny Breda, 21 juni 2015 Verpleeghuis Het Anbarg Nassaulaan 1, Etten-Leur Correspondentieadres Waldhoornlaan 41 B, 4876 BA Etten-Leur U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op donderdag 25 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 26 juni om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Petrus, Lange Brugstraat 32 te Etten-Leur, gevolgd door de begrafenis op parochiebegraafplaats. Mocht u onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Wilma Gerritsen-de Block We verliezen met haar een lieve overblijfmedewerker en bewonderen haar optimisme en doorzettingsvermogen. Wij wensen haar familie en collega's veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Medewerkers en oudercommissie Kinderopvang Zeeuws-Vlaanderen. Leerlingen, medewerkers, ouderraad en MR De Sasse Vaart en Prins Frederik Hendrikschool Sas van Gent. Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan. Op 60-jarige leeftijd is onze mede-cliënt overleden Cees Valckx We wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Cliënten en medewerkers Cavalier Terneuzen voor een persoonfij^e begeleiding bij uitvaart Verzorging van affe uitvaartpolissen Familieberichten b üvarladan woensdag 24 juni 2015 15 oiMlerHcuiijiig ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Met zorg, aandacht en respect E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43