APP Admin Zoover Award voor Zuiderduin Zeelandhallen gaan samen met Brabanthallen de Ondernemer Voor ondernemend werkend Zeeland van de maand O WESTKAPELLE Het Fletcher Zuiderduin Beachhotel in West- kapelle heeft de Zoover Award Silver gekregen. Het hotel haalde een score van 8,6. Deze score is de uitkomst van alle beoordelingen die gegeven zijn over het hotel. De ligging van het hotel heeft een 9 gekregen van de hotelgasten. Zuiderduin Beachhotel is door 1081 hotelgasten beoordeeld. Voordat een accommodatie zichzelf eigenaar mag noemen van een Zoover Award Silver moet deze een minimale gemid delde score van 8,5 hebben behaald. De offshore is een flinke groeimarkt, zowel op het gebied van off shore windenergie als traditionele olie- en gaswinning. Bij het ont werpen van schepen voor de offshore wordt meer dan ooit op ef ficiency gelet. Vader en zoon Pieter en Peter Gommers hebben een bijzondere werkboot ontworpen voor inzet in ondiepe wateren: de Afon Menai. GOES De organisaties van Zee landhallen en Da Vinei Cinema in Goes worden door eigenaar Libéma samengevoegd met die van de Brabanthallen, Con grescentrum 1931 enAutotron. De structuurwijziging gaat per direct in en moet leiden tot meer efficiëntie. Het personeel van de Zeeland hallen en Da Vinei Cinema werd vorige week ingelicht. Robert van Overdijk gaat als vestigings manager van Brabanthallen, 1931 enAutotron nu ook leiding geven aan het managementteam van Zeelandhallen en Da Vinei Cinema. Door deze veranderingen neemt Libéma afscheid van René van Donschot als vestigingsmana ger. Er verdwijnen verder geen arbeidsplaatsen. De medewer kers van de genoemde locaties zijn persoonlijk geïnformeerd over wat de samenvoeging voor de uitoefening van hun taken pakket betekent. Het schip wordt vooral gebruikt voor olie- en gaswinning. Opdrachtgever is Holyhead Towing. De familie Gommers kreeg eind mei nog een mailtje van de rederij dat de Afon Menai zo uitstekend bevalt. Momenteel is de boot actief voor de Britse en Franse kust. De werkboot is 26 meter lang en 13 meter breed en heeft een minimale operationele diepgang van slechts 1,5 meter. Het is een schip met veel werkdek dat erg economisch in gebruik is omdat het binnen de 200GT valt. De technisch tekenaars richten zich op engineering van zeegaande schepen voor de nieuwbouw zoals sleepboten, vissersvaar tuigen, tankers, cementcarriers, containerschepen, passagiersschepen, high-speed aluminium cata marans. Daarnaast op tekenwerkzaamheden voor modificaties, zoals voor cementschepen, dredgers enzandschepen. "Ondanks de geringe diepgang van anderhalve meter heeft de Afon Menai voldoende capaciteit voor brandstof, water en deklading", stelt OLYHEAD Werkzaamheden 10-12-2012-5 uur 04-12-2012 -3 27-11-2012 - 7 uur 24-11-2012 -5 17-11-2012-9 uur 08-11-2012 - 07-11-2012-3.50 uur Eind locatie Amsterdam Aantal km Retour 106 MW Vergoeding Totale kosten perkm 019 20.14 Toelichting Periode i >n Klant X Waardering: Beschikbaar: iPhone Prijs: 3,99 ZZP'ers met de app ZZP Admin kunnen makkelijk hun uren regis treren, overzichten genereren en zelfs facturen versturen. Ook voor de btw-aangifte heb je alles op een rijtje met de overzichten van gekochte producten. Heb je een iPhone én een iPad (of 2 of meer devices) dan is de iCIoud functie erg handig. Alles wordt automa tisch gesynchroniseerd. Je hoeft dus nooit meer iets dubbel in te voeren. Met de app kun je een overzicht of factuur direct e-mailen als tekst. Maar je kunt die ook als PDF-bestand exporteren of voor de boekhouding een CSV-bestand genereren om deze te impor teren in Excel. Erg handig is ook de stopwatch functie. Daarmee kun je heel simpel precies bijhouden hoelang je precies aan een klus hebt gewerkt. Je drukt op start als je begint en weer op stop als je klaar bent. Vervolgens kun je de registratie voltooien met de datum; de uren en minuten worden voor je ingevuld. Innovatief werkpaard Tekst Henk van de Voorde Foto Holyhead Towing

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 80